Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FlatOut 3: Chaos & Destruction - recenzja

21 postów w tym temacie

gram.pl

Niektórym tytułom poświęca się w mediach zdecydowanie zbyt mało uwagi, na którą zasługują zważywszy na ich wysoką jakość. Czy do grona skrzywdzonych w ten sposób gier można zaliczyć także FlatOut 3: Chaos & Destruction?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: FlatOut 3: Chaos & Destruction - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahah, tak to jest, kiedy się zmienia dewelopera z Bugbear Entertainment (genialne Rally Trophy, Flatout) na Team 6 (tony wyścigowego crapu na wszystko, łacznie z Wii i iPhone).

Marka zarżnięta i zakopana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem przeczytałem Fallout i lekkie zdziwienie, a tu coś kompletnie innego. Nigdy nie grałem i po recenzji raczej nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 17:42, Vens napisał:

Za pierwszym razem przeczytałem Fallout i lekkie zdziwienie, a tu coś kompletnie innego.
Nigdy nie grałem i po recenzji raczej nie zagram.


Nie "Fallout" tylko "FlatOut". Fallout jakby nie patrzeć to ździebko inna gra xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 18:01, wladek616 napisał:

> Za pierwszym razem przeczytałem Fallout i lekkie zdziwienie, a tu coś kompletnie
innego.
> Nigdy nie grałem i po recenzji raczej nie zagram.

Nie "Fallout" tylko "FlatOut". Fallout jakby nie patrzeć to ździebko inna gra xd


Tak, tak wiem, ale może dla tego że mam chrapkę na Fallouta przeczytałem to w ten sposób. Dopiero skojarzyłem jak spojrzałem się na obrazek, że to inna gra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy twórcy gry chociaż raz zagrali w to, bo czytając recenzje mam wrażenie że nie. Rozstrzelać to studio i tyle. To dosłownie grzech tak zniszczyć taką serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za nieszczęście. A poprzednie części były takie dobre :((( Chaos, entropia i destrukcja następują w zastraszającym tempie pozostawiając jedynie przysmażony złom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 01:57, Hacket napisał:

postal 3 tez ponoć kitowy coś ostatnio deweloperzy mają słabości do 3 :P


Dzisiaj się za niego zabieram i sądzę, że do końca tygodnia poznacie efekty moich zmagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2012 o 10:40, pepsi napisał:

Dzisiaj się za niego zabieram i sądzę, że do końca tygodnia poznacie efekty moich zmagań
:)


Już się boję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować