Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie Fallouta Online. Prawa dla Bethesdy

37 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2012 o 10:46, Phobos_s napisał:

Myślę, że gdzieś tam mieli plan i tylko grali na zwłokę bo wiedzieli,
że nigdy Fallouta MMO nie zrobią a dostaną pewnie jeszcze
jakąś kasę w ramach ugody.


A przynajmniej powinni mieć taki plan, jeśli uważają się za rozsądnych deweloperów. :)

Dnia 10.01.2012 o 10:46, Phobos_s napisał:

2 mln zielonych to nie w kij pierdział


To zależy, ile wydali na produkcję. Zazwyczaj przy produkcji MMO 2 mln $ to jak drobne na telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę że nie będzie żadnego mmo
moim zdaniem zrobienie z dobrej marki mmo niszczy ją ponieważ wszystkie środki są pakowane w stworzenie i rozwój prymitywnego mmo.
jestem przekonany że dopóki blizz ma wowa nie doczekamy się warcrafta 4 a o kotorze czy neverwinter nights możemy tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 16:40, Vojtas napisał:

To zależy, ile wydali na produkcję. Zazwyczaj przy produkcji MMO 2 mln $ to jak drobne
na telefon...


Myślę, że akurat Interplay nie wydał na to MMO nawet jednego miliona :)
Najwięcej kosztowało ich chyba stworzenie tych newsletterów, których wypatrywałem niczym kania dżdżu, a przyszły chyba ze 4...
Ale mogę się mylić... Choć... Naaa.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 17:27, Kadaj napisał:

No i prawa są tam gdzie powinny. Teraz tylko czekać na kolejne Fallouty od Bethesdy.
^^

Podziękował - nie dość, że będzie masakrycznie uproszczony (a gotowi są nawet SPECIAL-a wyrzucić), to jeszcze będzie to masakrycznie zabugowane MMO z praktycznie zerowym supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i czar nadzieii prysł na Staredo nowego dobrego fallouta :(
nawet jeśli beth-shiet-sda wyda coś podobnego do mmo fallouta to nawet nie tkne palcem
niestety f3 to kupa a nie fallout !!!!

Interplay ! Coście uczynili !!!!! RIP Fallout :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 20:26, Henrar napisał:

> No i prawa są tam gdzie powinny. Teraz tylko czekać na kolejne Fallouty od Bethesdy.

> ^^
Podziękował - nie dość, że będzie masakrycznie uproszczony (a gotowi są nawet SPECIAL-a
wyrzucić), to jeszcze będzie to masakrycznie zabugowane MMO z praktycznie zerowym supportem.

Special i perki w "Falloucie 3" to był śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu Interplaya miesiąc przed wygaśnięciem prawa do dystrybucji gier z serii Fallout zaczął je sprzedawać po jednym cencie albo tak, że kupujący sam decyduje ile płaci. W sumie, to chyba się zdziwię jak tak nie zrobią.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(a gotowi są nawet SPECIAL-a wyrzucić)
Już jest prawie jakby go nie było. W trójce to jak rozdało się punkty nie miało większego znaczenia, można było biegać z wyrzutniami atomówek z siłą 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 21:11, Vernio napisał:

W sumie, to chyba się zdziwię jak tak nie zrobią.;]


No to bardzo się zdziwisz, bo nie mogą zacząć sprzedawać czegoś czego nie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 21:57, Nagaroth napisał:

> W sumie, to chyba się zdziwię jak tak nie zrobią.;]

No to bardzo się zdziwisz, bo nie mogą zacząć sprzedawać czegoś czego nie posiadają.


Co masz na myśli? Na podstawie ugody Interplay ma prawo do wydawania Fallouta 1, 2 i Tacticsa do końca 2013 roku, potem prawa przechodzą do Beth. I chyba właśnie o tym pisał Vernioo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 22:19, Dermi napisał:

Co masz na myśli? Na podstawie ugody Interplay ma prawo do wydawania Fallouta 1, 2 i
Tacticsa do końca 2013 roku, potem prawa przechodzą do Beth. I chyba właśnie o tym pisał
Vernioo.


Prawo do wydawania to nie prawo do marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciacho

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta.:P Gdzie ja piszę coś o prawie do marce? Do końca 2013 roku mają prawo wydawać, czyli inaczej mówiąc sprzedawać, a cenę przecież mogą ustalić jaką będą chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2012 o 20:26, Henrar napisał:

będzie masakrycznie uproszczony

<3

Dnia 10.01.2012 o 20:26, Henrar napisał:

to jeszcze będzie to masakrycznie zabugowane MMO z praktycznie zerowym supportem.

Oj tam, w Skyrima da się grać. ;p
A F3 przechodziłem w zeszłym roku i w ogóle żadnych błędów nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem za Interplay''em, ale skoro sąd tak orzekł, to chyba nie mam prawa mówić, że Bethesda miała "lepszych" prawników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować