Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
W I E D Z I A Ł E M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że UbiSoft olewa inne kraje :/ powinni traktować wszystkich na równych prawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeee no, teraz to jestem na prawdę poirytowany :/ Wcale nie faktem, ze premiera bedzie 8 czerwca, ale tym, ze jesteśmy zwodzenie przez UbiSoft tak długo... ile to już razy była przekładana premiera? 4? 5? Niecierpie ludzi, którzy nie są w stanie określić dokładnie do czego są w stanie dojść w jakim czasie. To jest po prostu nieodpowiedzialność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tyle sie nagadali Ci z Ubi, ze Polska premiera bedzie równa z swiatowa : "bo dużo graczy w Polsce". I co ?. Lipa. Jak zwykle zreszta. Duże brawa dla CDP, że przynajmniej oni nie rzucają słow na wiatr :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie ale jakze ważne : czy polska wersja kolekcjonerska będzie posiadać dodatkowe 3 may i specjalną aurę bo chodzą pogłoski że nie koniecznie.O ile przesunięcie premiery idzie przebolec to "okrojonej" wersji kolekcjonerskiej nie bardzo.Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:17, Largo007 napisał:

Małe pytanie ale jakze ważne : czy polska wersja kolekcjonerska będzie posiadać dodatkowe 3
may i specjalną aurę bo chodzą pogłoski że nie koniecznie.O ile przesunięcie premiery idzie
przebolec to "okrojonej" wersji kolekcjonerskiej nie bardzo.Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.


Zgodnie z informacją przekazaną z Ubisoftu wersja EK będzie posiadać te 3 mapy. Dodatkowo dorzucimy nigdzie nie publikowane mapy do Heroes 3 i Heroes 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:21, Jay Z napisał:

Zgodnie z informacją przekazaną z Ubisoftu wersja EK będzie posiadać te 3 mapy. Dodatkowo dorzucimy
nigdzie nie publikowane mapy do Heroes 3 i Heroes 4.

Ale te mapy do V będą do singla w kampani czy jak ?
Po co mapy do 4 ? Chyba że dacie jako niespodziankę część 4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:21, Jay Z napisał:

> Małe pytanie ale jakze ważne : czy polska wersja kolekcjonerska będzie posiadać dodatkowe
3
> may i specjalną aurę bo chodzą pogłoski że nie koniecznie.O ile przesunięcie premiery
idzie
> przebolec to "okrojonej" wersji kolekcjonerskiej nie bardzo.Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.


Zgodnie z informacją przekazaną z Ubisoftu wersja EK będzie posiadać te 3 mapy. Dodatkowo dorzucimy
nigdzie nie publikowane mapy do Heroes 3 i Heroes 4.


A ta "special hero aura" też będzie w wersji EK PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! :/ To jest po prostu karygodne. Już się cieszyłem, że sobie niedługo zagram, a tu takie coś. To po co było tyle gadania, że polska premiera będzie równo ze światową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:26, Majkell napisał:

A ta "special hero aura" też będzie w wersji EK PL?


To są elementy programowe. Mamy dostać "płytę matkę" taką, jak EK na Zachodzie, jedynie w wersji polskiej, więc także aura powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:28, Koshi123 napisał:

Wiedziałem! :/ To jest po prostu karygodne. Już się cieszyłem, że sobie niedługo zagram, a
tu takie coś. To po co było tyle gadania, że polska premiera będzie równo ze światową?


Dlatego, że do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że w Ubi Sofcie inaczej potoczą się sprawy i przygotują polską premierę równo z pozostałymi. Niestety przesunięcie premiery jest stratą także dla dystrybutora gry (bez mydlenia oczu chodzi o piractwo więc mniejsze zyski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 13:28, Koshi123 napisał:

Wiedziałem! :/ To jest po prostu karygodne. Już się cieszyłem, że sobie niedługo zagram, a
tu takie coś. To po co było tyle gadania, że polska premiera będzie równo ze światową?


ale to nie wina CDP tylko Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować