Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

a wiecie co. Powiem wam że sie w zasadzie ciesze raz że 1 czerwca sypnie sie troche kaski na herosów 5 a CDP ma bardzo dobre usprawiedliwienie na przesunięcie premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy CDP poda w koncu kompletny sklad Edycji Kolekcjonreskiej?

czy bedzie aura, dodatkowe mapy, dwie instrukcje (obszerna+rozszerzona - tak wynika z textu na stronie sklepu :P)
zamiesci real foto - bo w tej chwiil to jest caly czas zdjecie przymiarkowe\

po prostu KONKRETóW oczekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie. 8 czerwca premiera, a 9 zaczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej, w dodatku lato ciepło na dworze, a ja będę w domu siedział i się opalał przed monitorem. Nie ma mowy! Tak długo czekałem i chyba jeszcze sobie poczekam i na zimę kupię, może akurat stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 07:06, moonman napisał:

a kiedy CDP poda w koncu kompletny sklad Edycji Kolekcjonreskiej?

czy bedzie aura, dodatkowe mapy, dwie instrukcje (obszerna+rozszerzona - tak wynika z textu
na stronie sklepu :P)
zamiesci real foto - bo w tej chwiil to jest caly czas zdjecie przymiarkowe\

po prostu KONKRETóW oczekujemy


przeczytales komentarze w tym watku? heh niepotrzebnie pytam bo odpowiedz na pytanie o aure i mapy juz bys znal :D. a instrukcja w kolekcjonerce jest rozszerzona wzgledem zwyklej edycji. bodaj tak samo jest tez na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 09:51, asamer napisał:

No to pięknie. 8 czerwca premiera, a 9 zaczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej, w dodatku
lato ciepło na dworze, a ja będę w domu siedział i się opalał przed monitorem. Nie ma mowy!
Tak długo czekałem i chyba jeszcze sobie poczekam i na zimę kupię, może akurat stanieje :)

Jest jeszcze sposób, jeśli posiadasz coś zwanego notebookiem :) Idziesz se nad jezioro i opalając się zagrywasz w H5. Żyć nie umierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ja właśnie w tym celu nabylem HP z serii 8220 co by mozna na nim bylo w HoMM V pogrywać.
Ja osobiście wolałbym zeby premiera gry jeszcze sie przesunela, gdyz caly czas jej czegos brakuje. Strasznie denerwujące jest np. to ze postacie nie poruszaja ustami kiedy mówią. Kiedys bym na to nie zwrocil uwagi, ale obecnie... wszystkie gry juz tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to - notebook nad jeziorkiem i HoMMV:) HoMMV bedzie najlepsza z wszystkich czesci! Juz kocham ta gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Jak zwykle Polska traktowana jak ostatni śmieć! A co Niemcy, USA mają takiego co my nie mamy??? Według mnie była to bardzo duża zniewaga ze strony Ubi Soft i myślę, że CDP powinno się obrazić. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 10:13, D2T napisał:

przeczytales komentarze w tym watku? heh niepotrzebnie pytam bo odpowiedz na pytanie o aure
i mapy juz bys znal :D. a instrukcja w kolekcjonerce jest rozszerzona wzgledem zwyklej edycji.
bodaj tak samo jest tez na zachodzie.


przeczytalem
"także aura powinna być" - to raczej trudno nazwać konkretem..

a o intrukcji pisalem z przekąsem, ale widze, że nie zrozumiałes...

wiec wytlumacze... wg strony sklepowej EK powinna zawierac DWIE instrukcje - cytat:

"Edycja Kolekcjonerska wzbogacona zostanie o następujące elementy:
(...)
3. Rozszerzoną instrukcję do gry,
(...)
Oprócz tego w Edycji Kolekcjonerskiej znajdą się również wszystkie elementy standardowego wydania polskiej edycji Heroes of Might and Magic V:
4. Obszerna instrukcja
(...)"

K.P.W. żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opóźnienie to wynika z priorytetów zachodniego wydawcy gry"- czyli wersje niemiecki, francuskie i inne będą miały premiere normalnie, a reszta (ta niby gorsza) ma czekać aż łaskawie wydadzą ich odpowiednik-genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tę gre warto (choć irytująco długo) czekać! Seria ''Hirołsów'' to jedne z niewielu gier które tak bardzo wciągajom, dlatego modle się aby nasi polonizatorzy, ani Nival nie schrzanili tak pięknej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie chodzi tu o jakąś antypatię do Polaków. Po prostu na Zachodzi sprzedaje się więcej gier, piractwo jest mniej rozpowszechnione, itd. Czysty biznes, niestety...

Osobiście wyrosłem już chyba z oczekiwania na premierę "z nosem przyklejonym do szyby" ;) A tak serio - co prawda swój egzemplarz dostanę tuż przed sesją, ale ma to też dobre strony - można swobodnie i bez rozterek grać przez ten miesiąc w GW: F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak zwykle my zawsze gorsi, mimo ze jestesmy juz w Europie choc jestesmy od ponad 11 wiekow...
Kiedy wrescie te pajace zrozumieja, ze my tez tworzylismy historie Europy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 18:51, Radament napisał:

Heh jak zwykle my zawsze gorsi, mimo ze jestesmy juz w Europie choc jestesmy od ponad 11 wiekow...
Kiedy wrescie te pajace zrozumieja, ze my tez tworzylismy historie Europy :(


może warto poprosić naszych nowych ministrów o wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować