Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

No ba...W czerwcu?Ja juz sie tak napalilem aby se zagrac w maju i szpanowac ze mam przed premiera a tu juz z torrentow mozna sciagnac i z bazarku kupic pirata.Jezeli sie jeszcze premiera opuzni to kupie se pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Czekam Cierpliwie :) wiem ze warto po tym jak zagrałem w demko :) gierka wypasna :) zamówiłem juz w pre orderze Za 89,90 Taka gra naprawde warto juz niebawem dostane ją w swoje łapy :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 18:07, morling napisał:

Czerwiec... ech... ja wiedziałem że tak będzie:(. Ale nic poczekamy...


kazdy dzien zbliza nas do wielkiego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nawet pasuje :) W czerwcu juz zadnych egzaminów i koniec roku szkolnego bedzie mozna się zapomniec i grac :D Gre zamówiłem już w lutym więc moge jeszcze poczekac :) Ważne żeby było wszystko dopracowane. Narazie zostaje demko, po którym widać, że warto czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do tych wirtualnych pieniędzy za wczesniejsze gry - są sklepy, w których rabat jest większy niż u wydawcy ( na 90% będzie tam gra ) i III część Herosów po co mi to jeszcze raz kupować i płacić - co mam sobie wypożyczalnie gry Heroes III otworzyć? - posrebrzaną monetą się nie przejmujcie w innych wersjach - koszt takiej monety wynosi max 2-3zł - u producenta wydawca kupi po 7- 8 zł a gracze po 50 zł przepłacą sporo ( zależy od ilości im większa seria tym taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był zatrudniony w tym wydawnictwie ja bym skończył piractwo - mają fajnych wspólpracowników jak im grę wynoszą przed premierą ( takim to tylko z jaj zrobić druty telegraficzne) - można fajnie zabespieczyć grę bez uprzykszania życia graczom, (nie jest to takie proste, ale wykonalne i dla jednej gry nieopłacalne) - ale czy wydawcom na tym zależy żeby gry dobrze zabespieczyć jak i tak podniosą cenę gry wartej 1/3 tego co płacimy i tak gracze zapłacą za piratów. Głównie mało gier kupuje i mam z tego powodu mały ból głowy tylko każdego jednego wydawcy teoretycznie powinien być duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 16:34, The.Vinci napisał:

Będzie można się przekonać, jak będzie wyglądać ostateczna polska wersja gry. CDP ponoć przymierza
się do nowego dema PL z ostatecznymi tekstami! http://homm5.gram.pl/


ano :) czekamy z niecierpliwoscia :) milo bedzie zobaczyc finalna wersje hroskow :) moze dadza inne plansze z kampanii ;) albo inna mape do singla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować