Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

A ja się tym nie przejmuję, ubi mówiło,że premiera będzie na wakację no i będzie, a czy w polsce 2-3 tygodnie później to trudno. Czekałem kilka lat to poczekam kilka tygodnii. Spoko kilka tygodnii i dogonimy zachód w rankingach rozgrywek online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COOOOOOOOOOO?! No nie no, kiedy dzis wchodzilem na gram.pl mialem nadzieje, ze WRESZCIE jakies konkretne informacje sie poawija, ale tak fatalnych sie nie spodziewalem. Teraz juz rozumiem, dlaczego nic nie pisaliscie w momencie, gdy ubi oglosil ze herosi zostaja ozloceni, i zapodal oficjalna date premiery. Eh, w sumie dla mnie bez roznicy, bo i tak akurat w okolicy premiery swiatowej zaczyna mi sie nawalnica kolokwiowa wiec nawet nie mial bym czasu pograc ale i tak zal tylek sciska, zwlaszcza jak sobie wyobraze te uradowane glosy fanow z oficjalnego forum ktorzy "wreszcie sie doczekali". heh...ide sie w poduszke wyplakac....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ morthi
Nie grałem w demo polskie, bo zniecheciłem sie do downloadzenia go z serwera cdprojektu ze wzgledu na transfer. Angielskie demo zaliczone.
Co do HoMM IV, to niestety była to porażka w sprawie niedoróbek.
@ Dowodca_pawel

1. Ubi decyduje o dacie premiery spolonizowanej wersji? Nie wiem, czy to prawda, przydała by sie potwierdzenie tego przez kogos z cdprojektu
2. Gdzie napisałem ze jest inaczej? Stwierdziłem, ze należy poszukac możliwosci skrócenia dystansu miedzy wersja ang, a wersja pol. A wogóle co ma sam UbiSoft do polonizacji? (chodzi mi tylko i wyłacznie o polonizacje)?
3. Czyżby nadinterpreatcja? Rzesza ludzi? Wtopiono kasę? A niby po co ja wtopiono? Żeby zadowolić graczy? Tak, ale nie to było głównym celem, a zarobienie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 14:00, Dowodca_Pawel napisał:

CDP nie wydaje innych gier UbiSoft (na PC), więc wskazuje to, że Ubi zależy na tym by HoMM


Jeszcze the Settlers i Elder Scrolls przed przejęciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie narzekajcie, jeszcze tylko miesiąc. ;P Mam trochę offtopowe pytanko. Czy powinno się pisać "Ubi Soft"? Zawsze myślałem, że "Ubisoft". :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma_trix
1. Jasne, że ma. Myślisz, że CDP sam koduje grę? Sam wprowadza zmiany do silnika gry? Nie, on tłumaczy pliki, przesyła do Ubi, Ubi składa i przesyła z powrotem do CDP. Wiem, bo sam robię w tym biznesie :) (jako betatester)
2. I tak CDP chyba wyczerpało możliwości, bo premiera się opóźnia tylko o 3 tygodnie.
3. Wtopiono kasę, bo na razie się nie zwróciła. O zarabianiu kasy pogadamy za kilka tygodni :). Nie sądze, by Ubi chciało się (i wogóle mogło), zatrudnić teraz rzesze nowych ludzi (których trzeba wprowadzić do tematu, znaleźć itp.) na jedną robotę, by premiera PL była równo z premierą ANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż czy aby na pewno wystarczy egzemplaży E Kolekcjonerskiej dla wszystkich którzy do tej pory (do 4 maja) złożyli zamówienia?? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś z CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to nawet pasuje, że premiera jest w czerwcu, nie będę zajmował się grą, kiedy musze zająć się pracą dyplomową - termin oddania koniec maja/początek czerwca. ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 14:38, Przemek t74 napisał:

Mam pytanie, otóż czy aby na pewno wystarczy egzemplaży E Kolekcjonerskiej dla wszystkich którzy
do tej pory (do 4 maja) złożyli zamówienia?? Bardzo proszę o odpowiedź kogoś z CD Projekt.


Owszem, wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę zamówiłem bodajże na początku grudnia więc mogę poczekać i te 2 tygodnie. I tak pewno w nią nie zagram za szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robi różnicy te dwa tygodnie, ale mam nadzieję że gra będzie zapięta na ostatni guzik, no i cieszęsię że dla każdego wystarczy Limitowanej EK :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 14:34, Therror napisał:

Nawet fajnie :]. Mam więcej czasu na zbieranie kasy :P

Wiesz co ? To samo sobie pomyślałem :) W sumie to i tak teraz nie mam czasu bo niestety szkółka jest ale i tak co najwyżej gierke kupiłbym we wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować