Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowe informacje o premierze wersji PL

210 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2006 o 18:41, Gniewny1j napisał:

Buuuu... Nie no to szkoda :(( ale mus to mus kicha ; / mam nadzieje ze ten 8 czerwca to pewniak...

Taki pewniak, że w newsie piszą "prawdopodobnie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech tam przesuwają premierę... po "wgraniu" się w demo doszedem do wniosku, że nie warto na tą grę czekać. ...ale to moja opinia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należałoby wysłać do Ubisoftu odpowiedniego maila z "uwagami", bo to coś niepoważnego się zaczyna robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE ja chyba se tą giere kupie a w pre orderze juz mozna zamawiac???????? jak tak to jestem spozniony:-) I prosze to przed premierą jak sie bedzie dao to są darmowe ksozty przesyłki nonono ale szybko juz ją wydali dla mnie tam termin nie robi róznicy wiecej czasu na zbieranie kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Herosi dotrą podczas przedsesyjnej gorączki. Jedyne co mi z nich wtedy przyjdzie, to tęskne spojrzenia na pudełko przy przekartkowywaniu notatek. Ech... Ale przynajmniej zapowiada się przyjemny początek wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się poważnie zastanawać czy zamawiaćąłę orginał...i czekać ** ile czasu...czy jak zwykle torrent+pare godzin i grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 21:13, Dead-pl napisał:

zaczynam się poważnie zastanawać czy zamawiaćąłę orginał...i czekać ** ile czasu...czy jak
zwykle torrent+pare godzin i grać :P

no chyba nie masz się czym chwalić z tym torrenetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie ma swoje dobre strony. Będzie można na zagranicznych serwerach poczytać recenzje i jak się okaże, że gra jest niedopracowana albo wręcz słaba to wtedy zastanowić się poważnie nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojim zdaniem Ubisoft chce jak najwiecej kasy zarobic... wiele osob nie moze sie doczekac HommV i ma teraz dylemat kupic ang za 160zl i bedzie gral wczesniej czy czekac miecha az wyjdzie "Prawdopodobnie" do 8 czerwca... Jak tak jest to zostalo sie nie dac i czekac na Polskie wydanie! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wyzywacie Ubisoft to nie ubisoft tłumaczy gry tylko w polsce musza zrobic wszystko do premiery min.spolszczenie i wiele innych rzeczy wiećie co jesli tak to obrazacie polskie firmy =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę:P Tyle już czekam, że dodatkowy miesiąc tylko mnie bardziej nakręci na granie.
2 czerwca jest wystawienie ocen u mnie w szkole, czyli przynajmniej z tym nie bedzie problemów... Potem 4 dłuuugie dni (w końcu zamawiając w preorderze paczka przychodzi 2dni wcześniej, prawda?) i ''Heroes... and nothing else matters'':)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie zawiodlem sie na demku, wiec nie czekam z niecierpliwoscia na gre. Trudno, moze nowi Herosi zyskaja na tym opoznieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 23:13, Elwro napisał:

Na szczescie zawiodlem sie na demku, wiec nie czekam z niecierpliwoscia na gre. Trudno, moze
nowi Herosi zyskaja na tym opoznieniu.


Zyskiwac nie maja co, bo czekac beda tylko polacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lampak:

A np. po tym tak stwierdzilem, ze w nowej Fifie (2006) jest Orange Ekstraklasa (a raczej jeszcze IDEA :D). Albo przez to ze wychodzi gra Wiedzmin, w Anglii zostaje wydawana ksiazka Wiedzmin...Jest jeszcze wiele rzeczy dla ktorych tak mysle, ale nie pisze bo moj brat za mna spi (jest prawie 1 w nocy :D) i nie chce go obudzic ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować