Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - bonusowy przedmiot do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!

100 postów w tym temacie

gram.pl

Tym przedmiotem jest M55 Argus AR (wizualizacja poniżej), czyli specjalna broń, która z pewnością ułatwi komandorowi Shepardowi rozprawienie się z wrogimi siłami. Chcesz ją mieć w swoim arsenale?

Przeczytaj cały tekst "Mass Effect 3 - bonusowy przedmiot do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na gram.pl? Ciekawe. A myślałem, że Argus jest dodawany do wszystkich pre-orderów :)
Tak przynajmniej wynika z tego co jest napisane na stronie BW: http://www.masseffect.com/me3/game/preorderbonus/

Mnie by tam bardziej interesował N7 Warfare Gear z pancerzem i strzelbą Valkiria.

@Koski

E tam od razu cheat. To tylko spluwa i nikt nie każe Ci z niej korzystać a tym bardziej nie ułatwia Ci gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 09:48, Phobos_s napisał:

To tylko spluwa i nikt nie każe Ci z niej korzystać a tym bardziej
nie ułatwia Ci gry :)

Tego akurat nie wiesz. Równie dobrze może się okazać, że ta spluwa jest IMBA (tak jak Blackstorm Projector dodawany do dwójki) i będzie najlepszą bronią w swojej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 09:48, Phobos_s napisał:

E tam od razu cheat. To tylko spluwa i nikt nie każe Ci z niej korzystać a tym bardziej
nie ułatwia Ci gry :)


Cytując gram.pl : "...M55 Argus AR (wizualizacja poniżej), czyli specjalna broń, która z pewnością ułatwi komandorowi Shepardowi rozprawienie się z wrogimi siłami..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 09:51, Henrar napisał:

Tego akurat nie wiesz. Równie dobrze może się okazać, że ta spluwa jest IMBA (tak jak
Blackstorm Projector dodawany do dwójki) i będzie najlepszą bronią w swojej klasie.


Może i być niezbalansowana ale przecież sama spluwa gry mu nie przejdzie. Poza tym jak komuś będzie za łatwo to co za problem nie korzystać z tej spluwy? Wydaje mi się, że to szukanie problemu na siłę :)

@ghooru

Dnia 11.01.2012 o 09:51, Henrar napisał:

Cytując gram.pl : "...M55 Argus AR (wizualizacja poniżej), czyli specjalna broń, która z pewnością ułatwi komandorowi Shepardowi rozprawienie się z wrogimi siłami..."


Cytując BioWare: "When the enemy has overwhelming numbers bring the M55 Argus Assault Rifle into battle and unleash rapid-fire bursts to even the odds"
Czyli wyrównuje szanse a nie ułatiwa. I komu to wierzyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:05, Fang napisał:

Jeśli zamówiłem edycje kolekcionerską na gram.pl to będę posiadał wszystkie dodatki z
tej listy prócz "AT-12 Raider" które jest dodawane tylko dla tych co kupili grę przez
Origin tak?


Nie.
Nie będziesz miał N7 Valkyrie Rifle i N7 Defender Armor czyli zestawu zwanego N7 Warfare Gear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:05, Phobos_s napisał:

Może i być niezbalansowana ale przecież sama spluwa gry mu nie przejdzie. Poza tym jak
komuś będzie za łatwo to co za problem nie korzystać z tej spluwy? Wydaje mi się, że
to szukanie problemu na siłę :)

Wszystko fajnie, ale Bioware musiałoby zbalansować grę zarówno dla posiadaczy tej broni jak i dla tych, którzy jej nie mają. A to jest niemożliwe, tym bardziej, że dodatkowych spluw jest jeszcze więcej.

Dnia 11.01.2012 o 10:05, Phobos_s napisał:

Cytując BioWare: "When the enemy has overwhelming numbers bring the M55 Argus Assault
Rifle into battle and unleash rapid-fire bursts to even the odds"
Czyli wyrównuje szanse a nie ułatiwa. I komu to wierzyć? ;)

Naprawdę wierzysz w marketing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:11, Henrar napisał:

Naprawdę wierzysz w marketing?


Nie, nie wierzę, ale jak ktoś cytuje gram jako "dowód" , że jest to ułatwienie no to sorry.

A co do naszej rozmowy nt balansu: w ME2 też było ich od groma a jednak większość nie była jakoś strasznie przegięta. Wcale nie jest tak trudno zrobić nową skórkę broni i dodać jej 5% obrażeń. To wcale nie rozwali balansu.

A w ogóle, tak szczerze, to uważam, że to robimy z igły widły. To tylko dodatkowa broń. Nie trzeba się tym tak ekscytować. To nie God Mode do jasnej Anielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat... Kolekcjonerka czy zwykła? PC czy PS3? Niech was piorun strzeli. :P
Swoją drogą, kolekcjonerka zdecydowanie lepsza od tej którą miała dwójka. Szkoda że EK pierwszej części nie dorównuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:40, Reffanov napisał:

No to mam dylemat... Kolekcjonerka czy zwykła? PC czy PS3? Niech was piorun strzeli.
:P
Swoją drogą, kolekcjonerka zdecydowanie lepsza od tej którą miała dwójka. Szkoda że EK
pierwszej części nie dorównuje...


Edycja kolekcjonerska nie jest aż tak droga. A do tego Marca, spokojnie można to 80 zł dozbierać. No i z pewnością lepiej wygląda w takim boxie niż zwykłe pudełko z grą. :) Ja zamółwiłem, EK i już nie mogę się doczekać kiedy ją otrzymam w swoje łapki ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:36, Phobos_s napisał:

A co do naszej rozmowy nt balansu: w ME2 też było ich od groma a jednak większość nie
była jakoś strasznie przegięta.

Oj, była i to bardzo. Incisor Rifle w większości przypadków kładł Widowa na głowę, shotgun z darmowej paczki z CN kładł oba standardowe shotguny na głowę, bo używał modyfikatorów zasięgu karabinów szturmowych (!) zamiast zwykłych, Blackstorm Projector był przenośnym Cainem o znacznie mniejszym zużyciu amunicji i szybszym czasem ładowania, broń od Kasumi miała DPS równy tylko największym karabinom szturmowym, Phalanx z kolei to była jednoręczna snajperką, Mattock - podobnie, ale to już był karabin szturmowy.
Zresztą już samo Bioware przy okazji wprowadzenia Firepower pack mówiło, że ta broń ma na celu zdezorganizowanie systemu broni w ME.

Dnia 11.01.2012 o 10:36, Phobos_s napisał:

Wcale nie jest tak trudno zrobić nową skórkę broni i dodać jej 5% obrażeń. To wcale nie rozwali balansu.

Heh, żeby to było tylko 5%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 10:57, Henrar napisał:

Oj, była i to bardzo. Incisor Rifle w większości przypadków kładł Widowa na głowę,


W ilu przypadkach? Bo jak patrzę na obrażenia Incisora i Wdowę, to lepiej wypada ta druga.

>shotgun z darmowej paczki z CN kładł oba standardowe shotguny na głowę, bo używał modyfikatorów >zasięgu karabinów szturmowych (!) zamiast zwykłych,

Jedyne, co kupiłem z pakietu broni, to ten shotgun, bo podstawowe były do kitu (a ten Claymore ze statku Zbieraczy miał tylko jeden nabój, więc jeśli się nie nauczyłeś ''reload-trick'', to mogłeś praktycznie go wyrzucić)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:03, NeroNarmeril napisał:

W ilu przypadkach? Bo jak patrzę na obrażenia Incisora i Wdowę, to lepiej wypada ta druga.

Patrz na pojemność magazynka, celność czy chociażby fakt, że Incisor strzela seriami po trzy, co powoduje, tarcze nie mają szans. Na Insanity IMO lepsza od Widowa.

Dnia 11.01.2012 o 11:03, NeroNarmeril napisał:

Jedyne, co kupiłem z pakietu broni, to ten shotgun, bo podstawowe były do kitu (a ten
Claymore ze statku Zbieraczy miał tylko jeden nabój, więc jeśli się nie nauczyłeś ''reload-trick'',
to mogłeś praktycznie go wyrzucić)

Co tylko pokazuje, jak Bioware zbalansowało arsenał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:22, Henrar napisał:

Patrz na pojemność magazynka, celność czy chociażby fakt, że Incisor strzela seriami
po trzy, co powoduje, tarcze nie mają szans. Na Insanity IMO lepsza od Widowa.


Miałem podstawową snajperkę, co strzelała seriami. Niestety, obrażenia były tak beznadziejne, że momentalnie przerzuciłem się na pojedynczy, ale konkretny strzał. Do Wdowy moim zdaniem nic nie ma startu.

Dnia 11.01.2012 o 11:22, Henrar napisał:

Co tylko pokazuje, jak Bioware zbalansowało arsenał :/


Wiesz, Claymore mógłby rywalizować z Patroszycielem (bo obrażenia ma chyba lepsze, nie pamiętam, ale Patroszyciel ma trzy strzały), gdyby nie to, że po każdym strzale trzeba go przeładowywać, co na Insanity ma niemałe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:26, NeroNarmeril napisał:

Miałem podstawową snajperkę, co strzelała seriami.

Do to był Viper a ta snajperka jest raczej słaba. Do Incisora nie ma startu.

Dnia 11.01.2012 o 11:26, NeroNarmeril napisał:

Do Wdowy moim zdaniem nic nie ma startu.

Na normalu owszem (i Hardzie). Na Insanity Incisor jest znacznie lepszy, bo praktycznie każdy ma osłony a te trzeba szybko zbić.

Co do Claymore'a - on jest całkiem dobry, ale tylko dla Vanguarda, który polega na używaniu tego swojego specjalnego ataku (i raczej nie na Insanity - tam większość szarż się kończy nieciekawie) - w innym wypadku shotgun z CN jest znacznie, znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować