Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - bonusowy przedmiot do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!

100 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2012 o 11:02, thorin49 napisał:

A co z N7 Warfare Gear? Nawet Czesi go dostaną, a my?
Niech się ktoś z gram.pl wypowie w tej sprawie.


Przepraszam że zapytam ale nie jestem specjalnie w temacie Czesi to jacyś pod ludzie gorsi od Polaków? Zgodnie z raportami Czechy mają większy dochód narodowy na mieszkańca oraz więcej (procentowo) mieszkańców ma dostęp do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekałem, aż ktoś się przyczepi do słowa "nawet"...
I jak chcesz być taki poprawny to wiedz, że pisze się "podludzie", a nie "pod ludzie".

Nie zmienia to jednak faktu, że Polskę omija ten bonus... przynajmniej na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamówiłem Preorder kolekcjonerskiej we wrześniu poprzedniego roku to M55 Argus AR też otrzymam ?. Bo w opisie nie mam jest tylko komiks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:57, Hartigan napisał:

Jeżeli zamówiłem Preorder kolekcjonerskiej we wrześniu poprzedniego roku to M55 Argus
AR też otrzymam ?. Bo w opisie nie mam jest tylko komiks.


Powinieneś dostać kod do wykorzystania, jak już zapłacisz za grę. Przynajmniej u mnie tak jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:02, thorin49 napisał:

A co z N7 Warfare Gear? Nawet Czesi go dostaną, a my?
Niech się ktoś z gram.pl wypowie w tej sprawie.


A skąd wiesz, że Czesi dostają Warfare Gear?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o reszcie. Poza Czechami dochodzą przecież: Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja,Finlandia, Anglia, Francja, USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krajów "Zachodnich" nie wspominałem bo to oczywiste, że u nich ten bonus będzie dostępny.
W naszej części Europy tylko Czesi (póki co) dostaną N7 Warfare Gear.

Aczkolwiek nie wiem po co to dają w Australii bo i tak pewnie tamtejsze władze zabronią sprzedaży tej gry z jakiegoś bzdurnego powodu, np. przemocy wobec innych ras zamieszkujących galaktykę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba zrezygnuje z zakupu kolekcjonerki na gram.pl. Chwalą się takim bonusem który jest rozdawany praktycznie wszędzie. Poszukam gdzie sprzedają EK z pakietem N7 Warfare gear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 13:33, thorin49 napisał:

Kup na game.co.uk za jedyne ₤69.99 czyli "trochę" ponad 300 zł ;D

łaaał dzięki, już nie będę musiał szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować