Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 - bonusowy przedmiot do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!

100 postów w tym temacie

Ja osobiście jestem zdania że skoro zamawiam kolekcjonerkę to powinienem zostać wyróżniony choćby przez udostępnienie wszystkich tych śmieci które oferowane śa w preorder u nas jak i za granicą. Rozumiem ograniczenia dla zamawiających zwykłą wersję ale nie kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 16:06, thorin49 napisał:

Zgodnie z tym co podano w poniższym linku to do grupy krajów, w których dostępny będzie
N7 Warfare Gear dołączyła Rosja... NAWET Rosja!
Teraz to już sprawa rangi międzynarodowej - Polska nie może być gorsza od Rosji! ;P


Może Polska pokaże, że potrafi być najgorsza! Jakie to jest piękne... Z drugiej strony gram ma raczej dobre układy z EA (sądząc po ilości reklam i promocji z nimi związanych), więc powinni się postarać aby N7 Arsenal również był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 16:49, Arcling napisał:

Może Polska pokaże, że potrafi być najgorsza! Jakie to jest piękne... Z drugiej strony
gram ma raczej dobre układy z EA (sądząc po ilości reklam i promocji z nimi związanych),
więc powinni się postarać aby N7 Arsenal również był.

N7 Arsenał jest w kolekcjonerce.
Niech w końcu dadzą tego N7 Warfare Gear i przestaną trzymać w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 01:04, pz_leo napisał:

Niech w końcu dadzą tego N7 Warfare Gear i przestaną trzymać w niepewności.

Pomyłka :) I jak zwykle zauważyłem to gdy czas edycji minął... Miałem oczywiście na myśli bonus do pre-ordera czyli Warfare Gear. Mam nadzieję, że przynajmniej jeden sklep się postara w Polsce i taki bonus będzie, z czego właśnie gram.pl wydaje się najbardziej prawdopodobny ze względu na ich poprzednie kampanie reklamowe z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam,
Bonus w postaci N7 Warfare Gear nie będzie dodawany w Polsce do zamówień pre-orderowych. Taką informację otrzymaliśmy od polskiego oddziału Electronic Arts.

Pozdrawiam,
Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl"

Mają Czesi, mają Rosjanie. A w PO-lsce środkowy palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 17:42, pz_leo napisał:

Mają Czesi, mają Rosjanie. A w PO-lsce środkowy palec.


Ale politycznego kontekstu nie musiałeś wsadzać.

Zresztą - czy to ważne, że ktoś nie dostanie uber-duper uzbrojenia, które najpewniej rozwali balans gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 17:53, NeroNarmeril napisał:

Ale politycznego kontekstu nie musiałeś wsadzać.

Zresztą - czy to ważne, że ktoś nie dostanie uber-duper uzbrojenia, które najpewniej
rozwali balans gry?


Sory ale dzisiaj jest poniedziałek.
Ale przynajmniej wiadomo, że nie ma co liczyć na to co inni dostaną za darmoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziady. >.<
jak zwykle pancerz dostanie GameStop (tak jak było z Terminusem, na który i tak sie nie załapałem), a do tego pukawka na Origin, pfff, komercha po całości, jedyna opcja (legalna) to zamówić w tych serwisach wersje cyfrową (zwykłą) w których dają bonus i wykorzystać klucze z dlc przy rejestracji polskiej EK - rezultat: 500zł za cały zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 17:42, pz_leo napisał:

"Witam,
Bonus w postaci N7 Warfare Gear nie będzie dodawany w Polsce do zamówień pre-orderowych.
Taką informację otrzymaliśmy od polskiego oddziału Electronic Arts.

Pozdrawiam,
Igor Kowalski
Menadżer Działu Obsługi Klienta gram.pl"


Lulz, jeszcze gra nie wyszła a EA Polska już olewa graczy. Dobrze wróży na przyszłość. NOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:26, NeroNarmeril napisał:

Się wycwanili - wycofali jeden bonus pre-orderowy z normalnych sklepów i wrzucili je tylko do swojego.
EA stara się robić wszystko, byle tylko wypromować Origina. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:33, Henrar napisał:

Się wycwanili - wycofali jeden bonus pre-orderowy z normalnych sklepów i wrzucili je
tylko do swojego.
EA stara się robić wszystko, byle tylko wypromować Origina. Nieźle.


Ciekawe, czemu tylko u nas. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 08:24, L33T napisał:

Dla tego że ten sam numer był przy Dragon Age na X-360 ?


A ja wiem, jaki numer był przy Dragon Age? Mnie ta gra nie interesowała i nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:26, NeroNarmeril napisał:


Dzięki.

"Jeśli swoje zamówienie przedpremierowe złożysz w sklepie Origin*, otrzymasz dodatkowo potężną zbroję N7 Warfare Gear oraz strzelbę AT12 Raider." Strzelba AT 12 to wiadomo. Ale Zbroja N7 Warfare Gear ?? Chodzi o pancerz N7 Defender Armor + karabin N7 Valkyrie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę aż tak wam zależy na wypasionej broni i pancerzu w grze, w której przeciętny gracz musi zwiększać sobie poziom trudności już na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować