Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aż 20 dodatkowych paczek do Modern Warfare 3! Publikujemy informacje, screeny i trailer

26 postów w tym temacie

Strasznie "faktowy" tytuł. Owszem, będzie 20 "paczek", ale tylko dla tych, co mają Elite. Reszta graczy dostanie te "paczki" w 3 zestawach co 3 miesiące, tak więc - bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli do ceny gry trzeba doliczyć kolejne 200 zł żeby mieć wszystkie mapki.. bo w końcu nikt nie chce być wywalany z serwer bo nie ma mapki tak? Dla mnie to jest chore... mówię o samym podejściu do tematu a nie o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydadzą z 15 nowych map i dojdzie do takich jajc że ci co nie zakupią będą mieli pustki na tych z podstawki.
Niezły sposób na wyciągnięcie hajsu. Wręcz na zmuszenie :)

P.S Extension of the story ? Super, czyli kampania została pocięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:09, Lamomiot napisał:

Czyli do ceny gry trzeba doliczyć kolejne 200 zł żeby mieć wszystkie mapki.. bo w końcu
nikt nie chce być wywalany z serwer bo nie ma mapki tak? Dla mnie to jest chore... mówię
o samym podejściu do tematu a nie o grze.

Jeżeli mathmaking będzie dobrze zrobiony, o nikt nigdy z meczu nie powinien być przez to usunięty. A inna sprawa - nie jest to żaden problem, pomiędzy meczami szybko zmienia Cię na inną grupę. Bam, tyle, nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 11:49, L33T napisał:

Tyle że gdzieś na zachodzie była edycja z rocznym dostępem do Elite i "fani" tą wersję
kupili.

A u nas nie było tego, bodaj, Hardened edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą spodobał mi się komentarz z Gametrailers

"A więc do gry, która w zasadzie sama w sobie jest jednym wielkim DLC do MW2, dodają kolejne DLC w postaci kolejnych map. Co to jest, DLCeption ? :P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:35, master2435651 napisał:

Te DLC to istny shit. Powinni ich za to ścigać i wieszać. Co za matoł to wymyślił


Wymyślił geniusz, bo minimalnym nakładem zbija się kokosy. moje pytanie brzmi: kto to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:37, pepsi napisał:

> Te DLC to istny shit. Powinni ich za to ścigać i wieszać. Co za matoł to wymyślił


Wymyślił geniusz, bo minimalnym nakładem zbija się kokosy. moje pytanie brzmi: kto to
kupuje?

Najgorsze jest to, że ja bym bardzo chciał kupić porządne NOWE Call of Duty, a nawet DLC z mapami i brońmi, ale po prostu ta gra jest tak odgrzewana, wymęczona i nudna, że aż mi się nie dobrze robi. Na szczęście jest BF3. Wstyd mi przyznać, ale w porównaniu do ostatnich części to nawet MW2 był dobrą grą i sprawiał frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę, nie dość że ktoś płaci elite to xbox ma pierwszeństwo co do mapek. Trochę to debilne.. ale cóż to Activision i M$ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD bije rekordy nad rekordami w chamstwie:)szczyt szczytów by się wstydzili tyle DLC wydawać,no chyba,że za free to rozumiem(gdzie ja żyje przecież to Acti HEHE).Totalne dno,tak jak ktoś UP powiedział dobrze,że jest BF3 bo tego syfu szkoda ruszać sami widzicie co się dzieje:)Kupujcie dalej 2 mapeczki za stóweczki Pozdro:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 12:37, pepsi napisał:

> Te DLC to istny shit. Powinni ich za to ścigać i wieszać. Co za matoł to wymyślił


Wymyślił geniusz, bo minimalnym nakładem zbija się kokosy. moje pytanie brzmi: kto to
kupuje?

Każdy , tylko nikt oficjalnie się nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 14:37, prf napisał:

Każdy , tylko nikt oficjalnie się nie przyzna.


Więc się przyznam do czegoś innego:
Jedyną część CoD-a, którą posiadam to CoD 1 Deluxe Edition.

Kolejne części (a w szczególności te od MW1) zakupię, gdy cena będzie za poziomie dodatków do gier, które mają kilka lat na karku. Ile? Z 50 zł góra?

Jeśli to nigdy nie nastąpi - trudno, nie zapłaczę.

Wniosek: Na przyszłość proszę mnie nie wkładać do jednego worka z ludźmi, którzy autentycznie kupują te dodatki w cenie podstawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować