Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwolnienia w id Software. Gry nie ucierpią - gwarantuje Bethesda

11 postów w tym temacie

Najciekawszą niespodzianką by było gdyby z posadą pożegnał się Carmack ;)

Ciekawe czy ten przesiew w składzie faktycznie sprawi, że nowe gry od Id nie będą miał takich kwiatków jak Rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy w ich miejsce pojawią się nowi pracownicy czy to zmniejszenie kadry na dłuższy czas? Jeśli to drugie to słabo wróże id bo i tak byli jednym z mniejszych zespołów w tej branży (cała firma około 200 osób w Ubi samego Assassin-a robiło 450).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 13:43, Phobos_s napisał:

Najciekawszą niespodzianką by było gdyby z posadą pożegnał się Carmack ;)

Ciekawe czy ten przesiew w składzie faktycznie sprawi, że nowe gry od Id nie będą miał
takich kwiatków jak Rage.


To by była paskudna wróżba.. Gdyby Carmack się zwolnił mielibyśmy masę syfiastych gier od Id Software bez żadnego nadzoru. Nawet nie chcę myśleć, jak by wyglądał nowy Quake bez jego udziału T.T. Liczę na to, że jednak coś panowie zrobią w sprawie Quake`a. Ileż można czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że prace na Doomem ida pełną parą, mogliby wreszcie podać jakieś pierwsze informacje. ;p

A najzabawniejsze w tym wszystkim, że tak gnojony Rage to dla mnie FPS roku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gry nie ucierpią" gdybym był ich byłym pracownikiem i usłyszał takie coś, pomyślałbym, że moja praca nie miała najmniejszego znaczenia, co z tego, że pracowałem z nimi kilka lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować