Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Mass Effect 3 i dla kampanii, i dla multiplayera

51 postów w tym temacie

Poza tym (niemogłem już edytować posta) gdzie widnieje stosowny zapis w regulaminie serwisu zakazujący
mi pisania właśnie w takim stylu? Odpowiedź brzmi - nie ma nigdzie takiego zapisu. Dlaczego więc próbujesz
sprowadzić mnie na swoją, jedyną i słuszną drogę podczas gdzy żaden inny portal tego nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cyrk się już zaczął. Wystarczy jedna byle jaka wiadomość o tym, że Shepard będzie miała czerwone a nie czarne stringi i już flame war na cały wątek.
A to, że będą płatne DLC... Ktoś w ogóle przypuszczał, że takich nie będzie? Free money to free money i trudo się dziwić, że duet BW/EA z tego zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak się EA ścięło ze Steam to nawet nie można liczyć na łatwy dostęp do wyboru wersji językowej i DLC :/ Szkoda. Opcja zmiany języka w locie (nie licząc paru minut czekania) z PL na EN i z powrotem była fajna. Tyle, że jak wyszło ME2 i DA2 to się zaczęły fochy i się okazało, że EA woli wycofać kilka tytułów ze Steam niż dać klientom możliwość zakupu DLC. Co gorsza Ubi idzie w kierunku EA :/ W moim przypadku oznacza to konieczność zakupu wersji pudełkowej EK. Powód jest prosty. Nie lubię edycji w których wycięto część misji. A, że postanowiłem się skupić na Steamie i Gogu to Origin i sklep Ubi unikam.

Co do wersji językowych to mimo wszystko wolę wybór. Nawet jeśli możliwy jest tylko wybór w sklepie. Chcę dubbing PL mam dubbing PL, chcę EN mam EN (tak było np. z Gothic 4). Tutaj jestem go pozbawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 01:21, Wojman napisał:

Proszę dostosować się do prośby Moderatora.


Aha. . czyli zero argumentów za. Dziękuję. W takim razie chyba zacznę tu coraz mniej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że robią nas jak chcą, jak ma ten dubbing być dobry skoro ci aktorzy nie mają gdzie tego ćwiczyć. W ME 1 dubbing poza nowickim był wporządku, w ME 2 tylko głos Jokera i właśnie człowieka iluzji pasowały reszta była spaprana. W czym byłby problem żeby EA zrobiło zarówno w ME 2 jak i wychodzącym ME 3 2 wersje do wyboru jak zrobiło to w ME 1 CDP.
Widze że tu jest dużo naiwniaków którzy wierzą w to że to przez pl dubbing nie chodziły niektóre dlc, projekt nadzorca pierwsze chyba dlc jakoś nie miało problemów, poprostu doszli do wniosku że im się to nie opłaca.
Do dlc Lair i Arrival fani sami robili napisy a podobno to nie problem.
Nie chce im się, gdyby mogli to najchętniej wszystkie gry wydawane by były cyfrowo i bez spolszczenia bo to większa oszczędność można zdoić z gracza więcej nie wkładając w to samemu nic.
Zastanawiam się dlaczego EA polska nie napisze kto z imienia i nazwiska zadecydował o braku dubbingu, bo cały oddział tej decyzji nie podjął. Tak bym wiedział komu robić główkę o nasz chodnik.
W każdym razie widać znaczną różnicę między tym co reprezentowało sobą CDP wydając pierwszego ME a co reprezentuję EA Shit wydając kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki temu "wspanialemu" cdp i jego wersji mass effecta to nie bedzie wspominal ile trzeba bylo czekac na patche i bring down the sky. Takze wole wersje angielska bez bujania sie czy cos bedzie dzialac a cos nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi jedno fakt że już są dlc dodające fabułę. Znowu skończy się to tak jak w przypadku części drugiej, polscy gracze będą stawać na rzęsach żeby móc w nie zagrać. Dobrze że kupując dlc do ME 2 byłem jeszcze na angielskim live dzięki temu załapałem się LOTSB niestety już nie na ostanie dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:11, L33T napisał:

A mnie martwi jedno fakt że już są dlc dodające fabułę. Znowu skończy się to tak jak
w przypadku części drugiej, polscy gracze będą stawać na rzęsach żeby móc w nie zagrać.
Dobrze że kupując dlc do ME 2 byłem jeszcze na angielskim live dzięki temu załapałem
się LOTSB niestety już nie na ostanie dlc.

Tym razem tak nie będzie. A nawet jeśli to zawsze można ściągnąć inną wersję językową przez Origin (który niestety może być wymagany). Poza tym z DA2 problemów nie było, miało tylko napisy a DLC wychodziły równocześnie. Już tak nie panikujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:19, L33T napisał:

ściągnę sobie inną wersję na x-360 lub ps3 ? Ciekawe.

Cóż, w takim wypadku lepiej kupić wersję PC. Polski Live niestety jest nadal okrojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować