Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Medal of Honor i Need for Speed 13 potwierdzone na 2012 rok

27 postów w tym temacie

Hej wyluzuj synu.. To, że EA to najgorszy wydawca świata nie oznacza, że trzeba go tak jechać. Wystarczy jedno słowo i już :) A najlepszy protest to jedno słowo i żadnych zakupów ich gier. :) Co do newsa to powiem, że EA oprócz grafiki nie ma nic do zaoferowania. Będą robić kolejne Crysisy, Medale i NFS tylko w ładnej oprawie. Reszta będzie ssała jak ssie dzisiaj. Dno totalne :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz Caps Lock Panie inteligetntny:)
Co masz niby do samych DICE? Zrobili supergrę i tyle. Mirror''s Edge się nie sprzedał, więc szanse na dwójkę są małe. EA to firma do zarabiania kasy, a nie instytucja charytatywna - jak coś sie nie sprzedaje to chyba logiczne, że nie robimy drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ale rage... pewnie EA się tym przejmie :)
Fajnie że wyjdzie nowy Medal - przy tych tendencjach mój syn też będzie grał w Medala.
Ciekawe gdzie teraz umieszczą konflikt, Iran może Korea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 14:38, MomoTheKiller napisał:

Ciekawe gdzie teraz umieszczą konflikt, Iran może Korea...


Patrząc na nastroje amerykańsko-irańskie bym powątpiewał w tę opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I miałem rację - EA szykuje się na wydawanie MoHa i BFa na zmianę co rok. To ma być lepsze od systemu Activision? Trzymajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym być pełen optymizmu do tych produkcji, jednak EA niczym szczególnym nie zaskakuje. Mam wątpliwości co do jakości rozgrywki w najnowszego MoHa i NFSa, jakoś wcześniejsze ich wydania wcale nie były jakieś niezwykłe (oprócz NFS: Hot Pursuit, który moim zdaniem przywrócił blask tej marki), stąd do kolejnych podchodzę sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile Medal Of Honor kiedyś to była świetna gra, tak odkąd zmienili klimaty z II Wojny Światowej i tych tajnych solo misji, to seria zaczęła się pogrążać. Powinni dalej drążyć temat II Wojny Światowej, wymyślić własne tajne misje (jak choćby w Underground, z tymi Panzerknackerami), pokój odpraw, ten cały Briefing z tym gościem z I części albo z Allied Assault (te sam gostek, ale jedni kojarzą z tego drudzy z tego).

Co do NFS''a nowego, jeśli okaże się że Criterion faktycznie robi nowego NFS''a to będę zadowolony bardzo, Shity mnie zawiodły bardzo, symulacji tam brak było, World to jest wyciągarka kasy z większą ilością błędów niż graczy i cheaterów razem wziętych (nie uznaje cheaterów za graczy). W Hot Pursuit gram do dziś, więc jeśli pójdą w podobne klimaty, tylko więcej pojazdów (więcej faktycznych pojazdów, a nie 50 wersji tego samego wozu, po co naśladować BlackBox) i większą mapę to jestem w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 16:47, Henrar napisał:

I miałem rację - EA szykuje się na wydawanie MoHa i BFa na zmianę co rok. To ma być lepsze
od systemu Activision? Trzymajcie mnie.


Nie wiem czy wiesz, ale oni nie planują MoH wydawać co roku, a tym bardziej BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:45, Ryu_Makkuro napisał:

O ile Medal Of Honor kiedyś to była świetna gra, tak odkąd zmienili klimaty z II Wojny
Światowej i tych tajnych solo misji, to seria zaczęła się pogrążać. Powinni dalej drążyć
temat II Wojny Światowej, wymyślić własne tajne misje (jak choćby w Underground, z tymi
Panzerknackerami), pokój odpraw, ten cały Briefing z tym gościem z I części albo z Allied
Assault (te sam gostek, ale jedni kojarzą z tego drudzy z tego).

Co do NFS''a nowego, jeśli okaże się że Criterion faktycznie robi nowego NFS''a to będę
zadowolony bardzo, Shity mnie zawiodły bardzo, symulacji tam brak było, World to jest
wyciągarka kasy z większą ilością błędów niż graczy i cheaterów razem wziętych (nie uznaje
cheaterów za graczy). W Hot Pursuit gram do dziś, więc jeśli pójdą w podobne klimaty,
tylko więcej pojazdów (więcej faktycznych pojazdów, a nie 50 wersji tego samego wozu,
po co naśladować BlackBox) i większą mapę to jestem w niebie.


Podpisuje się pod tym.Powinni wrócić do czasów II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:55, Kajmal napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale oni nie planują MoH wydawać co roku, a tym bardziej BF.

Znowu nie doczytałeś mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować