Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt dystrybutorem produktów Codemasters w Polsce

40 postów w tym temacie

Aha? CDP wzbogacił się o produkty Blizza? No ciekawe, czyli będąc ich dystrybutorem, podpisali dalszą umowę o współpracy. To co, są teraz podwójnym dystrybutorem? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacje w ścigałkach są akurat zbędne...O ile jeszcze jakieś tam napisy etc w dirtach przejdą, tak w Gridzie czy F1 nawet nie chcę wiedzieć (i widzieć) jakby wyglądało spolszczenie. Opcja wyboru języka - jak najbardziej, bo wtedy chyba wszyscy byliby zadowoleni.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się. W zasadzie to jestem za, aby wszystkie gry dystrybuował CDP. Przynajmniej dostanę dobrej jakości pudełko, często soundtrack i inne bajery. Nie to co cenędza - nie dość, że często są problemy z aktywowaniem ich gier, to w dodatku dostajemy pudełko (gówniany plastik) tak tandetnej jakości, że aż samo się zapada do środa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że niedługo rozsypie się cały worek kolejnych developerów nawiązujących współpracę z CDP, który zawsze (może poza kilkoma incydentami) dbał o klienta i jakość wydawanych gier. Mam już dość bubli od Cenogi i jej odziedziczonej po C1 bylejakości rodem spod Moskwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... Czyli nic wielkiego. Nie przepadam przesadnie za wyścigówkami. Pogrywam czasem w Motorstorma, ale głównie dla przerywników filmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przejmie cały rynek , wreszcie będzie wszystko spolonizowane ( łacznie z konsolami ) ... a nie wymówki że na skyrim konsolowego producent się nie zgodził. Od tego są negocjacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 16:21, szypek26 napisał:

Aha? CDP wzbogacił się o produkty Blizza? No ciekawe, czyli będąc ich dystrybutorem,
podpisali dalszą umowę o współpracy. To co, są teraz podwójnym dystrybutorem? :D :D :D

LEM przez ostatnie kilka lat był dystrybutorem gier Blizza. To dzięki LEMowi zawdzięczamy tak wysoką cenę SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:03, fenix00 napisał:

Niech przejmie cały rynek , wreszcie będzie wszystko spolonizowane ( łacznie z konsolami
) ... a nie wymówki że na skyrim konsolowego producent się nie zgodził. Od tego są negocjacje.


Brawo, nie ma to jak odezwa ekonomisty... Dla konsumenta nie ma nic gorszego niż monopolizacja rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:10, Jeggred napisał:

LEM przez ostatnie kilka lat był dystrybutorem gier Blizza. To dzięki LEMowi zawdzięczamy
tak wysoką cenę SC2.


Wątpię.. StarCraft 2 był sprzedawany po 50 $ albo 60 $ już nie pamiętam. Stąd takie duże ceny. A diablo 3 myślisz ile będzie kosztować ? Tyle samo albo o 10 - 20 zł mniej co wychodzi i tak extra drogo. Cena gry na konsole. Co do newsa to super, ale nie obchodzą mnie za bardzo gry wyścigowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:15, MortalPL napisał:

Brawo, nie ma to jak odezwa ekonomisty... Dla konsumenta nie ma nic gorszego niż monopolizacja
rynku...


Tak miszczu, udawaj znawcę pisząc "ekonomia" czy "monopolizacja". Fakty faktami, cenędza ma praktycznie monopol w naszym kraju pomijając produkty od THQ i EA. Ruska firma, ruskie standardy. Niestety, wszyscy gracze w naszym kraju tracą na takiej sytuacji, spójrz chociażby na umowę z Bethesdą - Skyrim i Rage nie ma na Steam dla nas polaków, tylko dlatego, że w Rosji wprowadzono na Steam ruble. Tak samo z częścią dodatków do Fallout NV. To jest kpina, gdzie my, jako polacy, tracimy na rzecz rosyjskiego rynku bez żadnego konkretnego powodu. Gorzej być nie może. CDP dawniej miał praktycznie monopol w kraju, i co? I tak dbali o klienta jak mogli najlepiej, bo wiedzieli, że jak nie sprzedadzą, to ludzie grę spiracą na potęgę. Więc przestań pisać farmazony, pewnie masz z 15 lat i nie wiesz jak to było gdy CDP był u szczytu. Wtedy ja sam kupiłem swojego pierwszego oryginała, i od tamtego czasu nie kupiłem/ściągnąłem żadnego pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 17:27, vegost napisał:

A diablo 3 myślisz ile będzie kosztować ? Tyle samo albo o 10 - 20 zł mniej co
wychodzi i tak extra drogo.

Cena katalogowa jest taka sama jak SC2 na początku - 199,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować