Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Battlefielda 3 zwierają szyki w walce z oszustami

28 postów w tym temacie

Pomysł może i dobry, ale nie przy takim społeczeństwie. Ciekawe ile dostali już zgłoszeń od "super" graczy, którzy wyzywają innych od cheaterów tylko dlatego, że sami nie potrafią grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś mnie walnie z dziwnej odległości lub miejsc nawet kilka razy to olewam - moze ma farta, moze ma lepszy dzien, moze jest lepszy itd

ale jak kilka razy mi się już trafili goście którzy na metrze (64 graczy-podbój) a koleś ma wynik 80 - 0 lub 1
to kurde raportuje grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy.

Prawda jest taka, że cheaterów jednak już trochę jest. Przyda się to ukrócić. Co do obaw - jeśli DICE podejdzie do sprawy rozsądnie, będzie dobrze. Jaki problem zajrzeć w Battleloga podejrzanego, sprawdzić jego ratio ogólne oraz ratio w kilku ostatnich meczach?

Jeśli sprawdzą raporty z meczy - powinno być ok. Kolega miał w jednym z meczy stosunek k/d 50:2.
Tyle, że to było przed patchem, a on jeździł czołgiem z termowizją...

Jeśli zaś skopią sprawę... To pogrzebią markę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zmodyfikują engine, aby wallhacki nie działały, a nie pytają się graczy kto ich za często zabijał w grze :o
Nie raz nazywali mnie cheaterem tylko dlatego, że mam dobrą kartę dźwiękową i słuchawki i słyszałem przeciwnika, albo że z myszką 3200dpi naprawdę szybko namierzyłem na łeb przeciwnika :l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BFBC2 często mi się zdarzało, że byłem oskarżany o używanie programów trzecich pomimo ich nie używania. Dla niektórych staty typu 40:0 są nie realne. Dobrym przykładem w BF3 jest jak jakiś high lv ogarnia heli to ciśnie noobów którzy bardziej się bawią niż grają no i staty jakies 70:3-6 i oczywiście jest wyzywany od noobów i cheaterów. Jeśli chodzi do prawdziwych oszustów to mam nadzieję, że to bedą bany na klucz gry, a nie jakieś zerowanie statystyk. Cheater to ma to w dupie, jego cel to uprzykrzania gry innym i czerpanie z tego satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować