Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec problemów Diablo III w Korei. Premiera o krok bliżej?

24 postów w tym temacie

No to dobrze. Niezależnie od tego, czy faktycznie to Korea stanowiła problem w ogłoszeniu oficjalnej daty premiery czy też nie, problem z głowy i Blizz może faktycznie kończyć produkcję i brać się za drukowanie pudełek i instrukcji.
Mam nadzieję, że data premiery zostanie ogłoszona już niedługo (może w przyszłym tyg?).

I mam też nadzieję, że CDP w końcu powie coś nt. EK. Bo jestem pierwszy w kolejce żeby zamówić a nie chcę sprowadzać z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohh każdy taki news przyprawia mnie o gęsią skórkę !! No dalej Blizzard ogłaszaj datę premiery a gracze już niech zamawiają pre-ordery. Nie można już psychicznie nawet wytrzymać ;p Chcę znać cenę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 15:09, najlepszestwory napisał:

Premiera będzie w marcu.


Wróżby.pl <-- polecam tam postować.

A blizz niech w końcu da preorder przez ich sklep z opcją wstępnego pobrania przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że w Koreańskiej wersji gry zabraknie domu aukcyjnego, w którym wykorzystuje się prawdziwe pieniądze (RMAH). Ponieważ na ten właśnie RMAH nie wyraziła zgody tamtejsza instytucja klasyfikująca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie poszły przelewy na kilka-naście mln dolców do ludzi/instytucji które o tym decydują i już jest Git.
Blizzardowi tą stratę WOW zombie odrobią w 2 dni.
Po prostu Kapitalizm. Słowo NIE WOLNO oznacza ZAPŁAĆ.

Stąd biedak za kradzież powyzej 200 zł idzie do pierdla, bogacz za defruadację milionów dostaje odszkodowanie i przeprosiny (przykład? Polska!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korea Koreą, a my dalej nie znamy daty premiery. Moim zdaniem czas na konkrety.

Co do cen zapewne będzie jak w przypadku SC II ~200 zł za standard, ~350 EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jak przed wakacjami gra nie pojawi się, tak mi się zdaje przynajmniej może we Wrześniu, ale to taka zgaduj zgadula :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 15:58, Vens napisał:

Wcześniej jak przed wakacjami gra nie pojawi się, tak mi się zdaje przynajmniej może
we Wrześniu, ale to taka zgaduj zgadula :P


A jak wykraczesz to lepiej szybko się chowaj pod jakiś kamień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed " Starcraft 2 " też wszyscy się podniecaliście i co wyszło . Dobra gra i nic poza tym ... żadnej rewolucji . Teraz nie będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:43, fenix00 napisał:

Przed " Starcraft 2 " też wszyscy się podniecaliście i co wyszło . Dobra gra i nic poza
tym ... żadnej rewolucji . Teraz nie będzie inaczej.


Nikt po SC2 nie żądał rewolucji i od pierwszy gameplay widać było że jej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:31, maciekwitek napisał:

A w Polsce nie ma problemów z naszą ustawą anty hazardową?

Nasza ustawa antyhazardowa nie problemu nawet z automatami do gier w barach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:54, ZubenPL napisał:

Nikt po SC2 nie żądał rewolucji i od pierwszy gameplay widać było że jej nie będzie


No właśnie . To skąd ta histeria zawsze . Blizzard ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:08, fenix00 napisał:

No właśnie . To skąd ta histeria zawsze . Blizzard ?


Diablo 2 przekonało bardzo wielu ludzi, więc teraz czekają z niecierpliwością na 3. To normalne, że jesteśmy ciekawi jak będzie się grało w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:43, fenix00 napisał:

Przed " Starcraft 2 " też wszyscy się podniecaliście i co wyszło . Dobra gra i nic poza
tym ... żadnej rewolucji . Teraz nie będzie inaczej.

Chyba nie znasz magii gier Blizzarda :). Co niby rewolucyjnego miało być w D ]I[ i w czymś co jest HnSem ??
Setki tysięcy będą grę kupować jak i kolejne setki tysięcy graczy będzie grać po BN. [Nie tylko starzy gracze D][ ale i pewnie nowi się znajdą].

@Temat
Krok bliżej :D o tak. Ile oni jeszcze nas będą trzymać w niepewności. hmmmmm
..... To mały krok dla premiery. Wielki dla ludzkości ?! ? :>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią " haters gonna hate". Nie wiem skąd te negatywne komentarze o braku rewolucji, tak jakby ktoś jej wymagał? Swoją drogą auction house to już nie lada rewolucja, ale oczywiście komuś zawsze będzie przeszkadzać... Najlepsze są komentarze w stylu " blizzardowi zależy tylko na kasie", tak jakby to była organizacja charytatywna ( które btw. też mają niezłe obroty ). Blizzard to jedna z lepszych firm na świecie, a moim zdaniem najlepsza w swoim segmencie. Marketingowo ograni idealnie, produkty nigdy nie zawodzą, kontakt z fanami bezbłędny, support na poziomie wręcz legendarnym...

Ja na Diablo III czekam z niecierpliwością, tym bardziej, że wystarczy porównanie komunikacji ze społecznością fanowską ( i nie tylko ) Blizzardu i np Ubisoftu, który totalnie położył release Might and Magic Heroes VI, i który z gry o ogromnym potencjale zrobił, co tu dużo mówić, kawał gówna - MNÓSTWO bugów, tak jakby to była wersja beta ( po 2 patchach !), fatalny kontakt ze społecznością graczy, idiotyczny conflux, przez który ludzie uczciwi nie mogą grać w grę wtedy, kiedy mają na to ochotę, bo a nóż widelec serwer jest położony ( swoją drogą fascynujące, że system ten jest stworzony aby przeciwdziałać piractwu, a posiadając obie wersje - piracką i oryginał - w oryginał mogę grać wtedy, kiedy mi conflux na to pozwoli, a w pirata kiedy zechcę ).

Sam fakt, że społeczność WoWa liczy ponad 10 mln kont jest przykładem tego jak DOSKONAŁE gry robi Blizzard. Geniusz wymyślił grę, która sama na siebie zarabia, a jednocześnie daje radochę milionom osób na całym świecie. A co do nieco przestarzałej grafiki to kolejny dowód na to, że nie trzeba robić gier wizualnie odpowiadających Crysis 2, żeby - za przeproszeniem - srać pieniędzmi. Ja 400 PLN wydam natychmiast ( siła wyższa złączyła mnie z dziewczyną, która uwielbia gry ^^) jak tylko będę mógł, bo wiem, że pieniądze te nie idą na marne.

Wszystkim fanom życzę jak najkrótszego oczekiwania, marudom i whinerom tylko jednego - ciekawszego zajęcia.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 18:55, bocian315 napisał:

Beta Diablo 3 została udostępniona na aukcji internetowej - info dla tych, którzy nie
mogą się już doczekać.


Nic tylko poinformować Blizzarda o tym, że ktoś chcę ubić interes nielegalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować