Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City najlepszą grą 2011 roku wg Metacritic

35 postów w tym temacie

Cóż mogę powiedzieć, moim zdaniem zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. I tym bardziej cieszy, gdyż Batman, jako jedna z niewielu produkcji w tym roku, był grą naprawdę ambitną, wymagającą myślenia i odpowiedniego podejścia do problemu (mowa oczywiście o graniu na poziomach wyższych niż easy). A w kwestii poziomów trudności, to był też ewenementem wśród ostatnio wydanych produkcji, gdyż poziom normal był tu rzeczywiście normalny, a nie jedynie odrobinę wyższy od ultra-mega-noob.

Pozostaje jedynie pogratulować - byle więcej takich produkcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt że ten rok był obfity w dobre gry ale Batman jakoś mi nie pod pasował, jedynka bardziej mi się podobała.Dla mnie chyba najlepszą grą jest BF3, może nie jest jakaś super nadzwyczajna, ale gram najdłużej w to i się świetnie bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę pierwszego Batmana, otwarty świat w Arkham City jakoś mi średnio przypadł do gustu, za często docierałem do miejsca wskazywanego przez znacznik na mapie i nie wiedziałem co dalej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:01, Kadaj napisał:

A ja wolę pierwszego Batmana, otwarty świat w Arkham City jakoś mi średnio przypadł do
gustu, za często docierałem do miejsca wskazywanego przez znacznik na mapie i nie wiedziałem
co dalej. ;p

A w AA to niby co było?

Spoiler

Lousy CoD lover;)


Jeśli idzie o newsa to o co konkretnie idzie: jakiś plebiscyt na Meta był, że czytam tu o jakimś docenianiu? Bo chyba nie o prostą średnią arytmetyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:05, zadymek napisał:

A w AA to niby co było?

Spoiler

Lousy CoD lover;)


Patrząc na liczbę alt-tabów do solucji, AC był dla mnie znacznie bardziej irytujący. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:09, Kadaj napisał:

Patrząc na liczbę alt-tabów do solucji, AC był dla mnie znacznie bardziej irytujący. ;p

Aaaa, to muszę zagrać, bo AA był dla mnie zbyt łopatologiczny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal 2... to najlepsza gra jaką grałem w tym roku,i miała tylko najwyżej 3 miejsce?! Dla mnie to jest skandal. Chociaż zajęła co prawda 3 miejsca,dla mnie ta gra powinna być na całym podium! <bulwers>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:09, Kadaj napisał:

> A w AA to niby co było?

Spoiler

Lousy CoD lover;)


Patrząc na liczbę alt-tabów do solucji, AC był dla mnie znacznie bardziej irytujący.
;p

Naprawde do Batmana jest potrzebna solucja? Przeciez to prosta gra. Trudnosc moga sprawic tylko niektore zagadki Nigmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL jaka pierwsza 10, śmiech na sali:

1. Batman: Arkham City
2. The Elder Scrolls V: Skyrim
3. Portal 2
4. Portal 2
5. Portal 2
6. Batman: Arkham City
7. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
8. The Elder Scrolls V: Skyrim
9. Mass Effect 2
10. Minecraft

Czy tylko ja tutaj widzę co jest nie tak ?? 0_o Od razu zastrzegam - nie mam nic do żadnej z powyższych gier, (wiadomo są różne gusta) ale to delikatnie mówiąc nieporozumienie gdzie w top 10 mamy tak na prawdę 6 gier, przez co inne wartościowe tytuły (wiadomo że chodzi mi o Wieśka 2 ;) ) się nie mieszczą mimo odniesionego sukcesu.... żalowe to trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to chłodna statystyka i zestawienie średnich ocen gier, wg ciebie Metacriting powinni naciągnąć średnią W2, aby zmieścił się na listę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:52, Kopiec napisał:

Bo to chłodna statystyka i zestawienie średnich ocen gier, wg ciebie Metacriting powinni
naciągnąć średnią W2, aby zmieścił się na listę?

Oczywiście, Metacritic powinien jeszcze przed recenzjami dać 100 Wiedźminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard. Po ogłoszeniu najwyżej punktowanej gry pojawiają się posty w stylu "powinna być to gra X, a nie Y".
Ja się zgadzam z takim miejscem dla Batmana, gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem top 10 wygląda tak:
1. Batman: Arkham City
2. The Elder Scrolls V: Skyrim
3. Portal 2
4. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
5. Anomaly Warzone Earth
6. Mass Effect 2
7. Minecraft
8. The Legend of Zelda: Skyward Sword
9. Uncharted 3: Drake''s Deception
10. Rayman Origins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to grą roku powinien być Uncharted 3. Albo przynajmniej być na drugim miejscu. A tutaj Portal 2 aż trzy razy na liście szok :) Ktoś tutaj chyba sprzedawał wuja sama od Valve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować