Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Mass Effect 3 nierozłączny z platformą Origin

244 postów w tym temacie

To było do przewidzenia. O ile dystrybucja cyfrowa jest ocaleniem dla nośników fizycznych, których nie trzeba używać i mogą sobie ładnie leżeć na półce, o tyle właśnie mnogość tych platform może doprowadzić do zawrotu głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zależy nam na zapewnieniu graczom jak najlepszych doznań z Mass Effect"

Gdyby im zależało nie zmuszali by nasz do użytkowania Origina. Który jak dla mnie jest nic nie wartym i denerwującym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja,kurde, nie kupiłem Battlefielda 3 bo nie chciałem mieć tego szoiegującegi syfu na kompie. B3 mogłem przeboleć, ale ME3 to must play. Już bym wolał steam, bo już się jakoś do niego przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu można było po prostu kupić grę, odpakować ją z pudełka, zainstalować wklepując kod zamieszczony w pudełku i cieszyć się zabawą,

Zapraszam do swiata konsol :). Zostaja tylko patche, ktore warto jednak sciagnac, bo np w takim Heavy Rain jednak byly BARDZO potrzebne

Do gier komputerowych zostaje mi Steam ze swpimi promocjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co ? Wykreślamy z listy tytułów do kupienia w 2012 ME3. Choć w sumie to ciekawi mniejak sięskończy ta gra akcji i rozważam kupienie oryginału, postawienie go na półce i ściągnięcie pirata, najpewniej pozbawionego takich "kwiatków" ( bez degrada proszę bo to nie jest propagowanie piracta, tylko sposób jak po ludzko zagraćw gręod EA ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wieszak korporacjo Ea.Kupie ME3 ale gdy wyjdzie crack dopiero go zainstaluje.Zawsze grałem Me bez sieci więc teraz mi nie bedzie otrzebna do kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam problemu nie mam z tymi platformami (choć jak ich będzie znacznie więcej to może się to stać uciążliwe dla wolniejszych kompów). Ja odpalam gierke, Origin/Steam się odpala sam i po skończonym graniu usuwam go z tray''a i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z dwojga złego wolałbym Steam. Nie lubię Origin. Ostatnio ściągał mi grę z 1/10 prędkości mojego internetu, nie ma możliwości zrobienia backupu gry na płytce... Ponadto ostatnio nie mogłem się zalogować z poziomu Dragon Age: Origins na konto EA... Oj czarno widzę to wszystko. Wzięliby tego klienta jakoś udoskonalili, dodali kilka opcji ciekawych, właśnie takich jak backup gry, żeby jej nie ściągać ponownie, jak nam się zachce znowu zagrać.

Co do tego, że gra wymaga połączenia z siecią, cóż, teraz to już norma. W zasadzie dla mnie to była kwestia czasu, aż EA ogłosi, że ME3 wymaga Origin. Jak Half-Life 2 wymagał połączenia z netem w 2004, to też podniosło się wielkie larum. Teraz co druga gra wymaga Steama i jakoś nikt już nie protestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 09:40, eragon23456 napisał:

plus dla ea. origin jest o wiele lepszy niż steam.

YOUR FANBOY LEVEL IS OVER 9000!!!!!!!!!
Origin jest słaaaaby. Ile musiałem się napocić, by móc grać w FIFA 12, bo pomimo tego, że gra była zainstalowana, to Origin dalej chciał ją instalować :O.
Do tego support EA olewa sobie graczy. Ehhh, a Acti tylko na tym zyskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować