Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tańszy abonament w Rift

16 postów w tym temacie

Boże... czy my mieszkamy w UK, aby pisać w funtach?
Czy autor newsa to taki hipokryta, nieograniacz i amator, aby nawet nie sprawdzić, iż na oficjalnej stronie RIFT, ceny są podane w EURO?

Nie dziwię się, że gram.pl schodzi na psy i ludzie wybierają inne strony. Mając takie redaktorzyny.... szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kara za robienie tylu masówek. W latach 2004 - 2010 było na nie duże zapotrzebowanie. Teraz prawie nikt już w to nie gra. Wydawało by się że problemy te nie dotyczą gigantów. Jednak po ostatnich zmianach w LII nawet to jest niepewne. Teraz wystarczy czekać aż WoW będzie F2P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:21, Allanon napisał:

Boże... czy my mieszkamy w UK, aby pisać w funtach?
Czy autor newsa to taki hipokryta, nieograniacz i amator, aby nawet nie sprawdzić, iż
na oficjalnej stronie RIFT, ceny są podane w EURO?


Fakt, mój błąd, za pierwszym razem gdy sprawdzałem ceny na oficjalnej stronie gry sądziłem, że wystarczy zmienić język na francuski lub niemiecki, by uzyskać ceny w euro. tak się jednak nie stało, dlatego podałem ceny w funtach. Dopiero Twój komentarz uświadomił mi, że pewnie trzeba pogrzebać w ustawieniach gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:34, khizbu napisał:

Teraz wystarczy czekać aż WoW będzie F2P


To sobie poczekasz, żebyś się tylko nie zestarzał zbyt mocno :] . Wszyscy tylko że WoW traci ludzi, owszem traci jednak wciąż posiada ich taką ilość że inne MMO mogą jedynie pomarzyć.

Co do Rift''a to dość słaby marketing i zbytnie podobieństwo do produktu Blizz''a sprawił że sytuacja wygląda tak a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To sobie poczekasz, żebyś się tylko nie zestarzał zbyt mocno :] . Wszyscy tylko że WoW traci ludzi, owszem traci > jednak wciąż posiada ich taką ilość że inne MMO mogą jedynie pomarzyć.
Nie, nie mam zamiaru czekać. Jestem jednym z tych ludzi którzy skończyli z masówkami parę dobrych lat temu. WoW był fajny, ale dawno temu. Teraz to tylko zwykła komercyjna masówka, jedna z wielu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 12:52, Oxva napisał:

To sobie poczekasz, żebyś się tylko nie zestarzał zbyt mocno :] . Wszyscy tylko że WoW
traci ludzi, owszem traci jednak wciąż posiada ich taką ilość że inne MMO mogą jedynie
pomarzyć.

Co do Rift''a to dość słaby marketing i zbytnie podobieństwo do produktu Blizz''a sprawił
że sytuacja wygląda tak a nie inaczej.


Wow traci ludzi drastycznie i to jest fakt. Kiedyś blizz strzelał z dupy statystykami ilości graczy a teraz raz na jakiś czas mimochodem, cichutkim falsetem, wspomina ile to ma graczy zaokrąglając do miliona =,=
Cyrograf związany z Diablo też ładnie pokazuje kryzys wowa ("wykup subskrypcje na rok a za darmo dostaniesz diablo") =,= Nie wspominam o reklamch w naszej tv.. jak taki kolos przypomina sobie nagle o graczach z polski to coś tu musi nie grać..

Blizzardowi potrzebny jest solidny kryzys bo tej firmie totalnie poprzewracało się w dupie imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:12, AldaeR napisał:

> To sobie poczekasz, żebyś się tylko nie zestarzał zbyt mocno :] . Wszyscy tylko
że WoW
> traci ludzi, owszem traci jednak wciąż posiada ich taką ilość że inne MMO mogą jedynie

> pomarzyć.
>
> Co do Rift''a to dość słaby marketing i zbytnie podobieństwo do produktu Blizz''a
sprawił
> że sytuacja wygląda tak a nie inaczej.

Wow traci ludzi drastycznie i to jest fakt. Kiedyś blizz strzelał z dupy statystykami
ilości graczy a teraz raz na jakiś czas mimochodem, cichutkim falsetem, wspomina ile
to ma graczy zaokrąglając do miliona =,=
Cyrograf związany z Diablo też ładnie pokazuje kryzys wowa ("wykup subskrypcje na rok
a za darmo dostaniesz diablo") =,= Nie wspominam o reklamch w naszej tv.. jak taki kolos
przypomina sobie nagle o graczach z polski to coś tu musi nie grać..

Blizzardowi potrzebny jest solidny kryzys bo tej firmie totalnie poprzewracało się w
dupie imo.


Ludzie już odchodzą masowo od WoWa, chociażby z powodu kolejnego dodatku... pandy... pożal się boże... a ta grafika z 2004 roku? co z tego że dali dx11 jak chyba tylko woda inaczej wygląda... powinni przejść na F2P w 2013, albo przynajmniej zrobić retekstura całej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:54, MBi napisał:

Ludzie już odchodzą masowo od WoWa, chociażby z powodu kolejnego dodatku... pandy...
pożal się boże... a ta grafika z 2004 roku? co z tego że dali dx11 jak chyba tylko woda
inaczej wygląda... powinni przejść na F2P w 2013, albo przynajmniej zrobić retekstura
całej gry...


Grafika wygląda naprawdę dobrze, a wszystko przeszło poważne zmiany po premierze cataclysm.
Gra i tak wygląda lepiej niż większość mmo a ludzie odchodzą ponieważ cata zaoferowało mało endgame contentu
a do pand pewnie zmienią zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rift jest naprawdę świetny. Po WoW (w którego grałem od premiery do 3 msc temu) to moje drugie ulubione MMO. Czekam na model F2P chociaż dziwi mnie mała popularność tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:12, AldaeR napisał:

Wow traci ludzi drastycznie i to jest fakt. Kiedyś blizz strzelał z dupy statystykami
ilości graczy a teraz raz na jakiś czas mimochodem, cichutkim falsetem, wspomina ile
to ma graczy zaokrąglając do miliona =,=
Cyrograf związany z Diablo też ładnie pokazuje kryzys wowa ("wykup subskrypcje na rok
a za darmo dostaniesz diablo") =,= Nie wspominam o reklamch w naszej tv.. jak taki kolos
przypomina sobie nagle o graczach z polski to coś tu musi nie grać..

Blizzardowi potrzebny jest solidny kryzys bo tej firmie totalnie poprzewracało się w
dupie imo.


Jaki kryzys - kryzys to przeżywało LotRO, DC, i wszelkie tytuły które ratują się przejściem na F2P.
Cyrograf - jest skierowany głownie do osób które grają w WoW i są pewne że będą grali przez rok oraz mają ochotę zagrać w D3 - opłaty możesz uiszczać jak Ci się żywnie podoba czy to prepaidem czy z góry płacąc za X miesięcy a ilość bonusów jest zadowalająca w tym gwarantowany dostęp do bety ( dla wielu bezcenny ). Bardzo ładny gest ze strony Blizz''a, a z punktu marketingowców - jeszcze lepszy.

@MBi
Gratuluję cierpliwości. Co do pand ja pamiętam jak ludzie sami prosili o pandy. Ludzie odchodzą bo podorastali etc , a mało endgame content to napiszę tak - casuale ( spora część graczy )krzyczeli too hard, potem too easy i too fast a mały procent ukończył raidy na poziomie HC który IMO jest z założenia poziomem Norma,l nie to co okrojona z części mechanik obecna wersja.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 14:52, Undertaker napisał:

Rift jest naprawdę świetny. Po WoW (w którego grałem od premiery do 3 msc temu) to moje
drugie ulubione MMO. Czekam na model F2P chociaż dziwi mnie mała popularność tytułu


pewnie dlatego,że ta gra oprócz fajnie wygldających riftów nie oferuje nic nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RIFT to naprawdę świetne MMO i każdemu kto lubi tego typu gry gorąco polecam wypróbowanie. Brak popularności wynika z jednej strony ze słabego marketingu, a z drugiej ze słabego zainteresowania mediów branżowych. O wowie i swtor co chwilę są jakieś newsy, a o RIFCIE nawet w momencie wyjścia dużych łatek jest raczej cisza.

Jeśli chodzi o przejście na F2P to ani w wypadku wowa ani rifta ani swtor bym na to nie liczył. Umówmy się, gry które przechodzą na F2P to poprostu gry słabe, albo gry, które nie są w stanie przyciągnąć na dłuższy okres i nie ma co w nich robić. Nie mówię tu o grach, które z założenia są robione jako F2P.

do hammerfall87:
Tu nie chodzi o robienie tylko i wyłącznie czegoś nowego. Popatrz na swtor''a, poza nowym stylem prowadzenia fabuły to u podstaw jest typowe mmo. Chodzi o t,o żeby poprostu zrobić dobry tytuł, w którym wszystkie elementy są dobrze zrobione i ładnie ze sobą grają, a jeśli się jeszcze dorzuci coś nowego to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować