Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo Wii w Europie jest niezwykle popularne

18 postów w tym temacie

Nic dziwnego skoro Wii jest skierowane dla rodziny :) U mnie by się nie sprawdziło, rodzice nie mają bladego pojęcia o czymś takim jak konsola. Ciągle uczą się obsługi tv z przed 3 lat :) Wii ma różne ciekawe gry w które chętnie bym pograł. Lecz z braku konsoli odpada:P Niestety dwie najważniejsze konsole nie wprowadzają gier z Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 19:18, Kadaj napisał:

Yyy... Naprawdę w okresie przedświątecznym zeszło pół miliona PS2? ;p

Yup. Dla ludzi, którym nie zależy na super grafice albo online-playu, PS2 to najlepszy wybór. Konsola jest tania, gry chodzą za grosze, a hiciorów są tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uno momento... "Ponad 30 milionów konsol Wii". "Przystawka Wii Balance Board rozeszła się w liczbie 41,98 mln".
Czyli ludzie kupili więcej przystawek, niż konsol? Czy to "ponad" jest z dokładnością do kilkunastu milionów? Czy może autor podał liczbę sprzedanych przystawek na całym świecie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 19:18, Kadaj napisał:

Yyy... Naprawdę w okresie przedświątecznym zeszło pół miliona PS2? ;p


Zalatuje lekkim trollowaniem.

Wii - które kupiłem rok temu - to mnóstwo frajdy. Jasne, że tytuły są inne (Zelda, Super Mario Galaxy) i niewiele jest "dorosłych" (jak chociażby Madworld), natomiast konsola jest - w 90% - dla typowo casualowego gracza. O ile na PS3 są tytuły bardziej wymagające, przy których spędziłem mnóstwo czasu, o tyle na wii to są krótkie - 30 minutowe - sesje bez większego zacięcia z mojej strony. Czy warto kupić dzisiaj? Trudno powiedzieć, w świetle zapowiedzi Wii U, natomiast ja swojego - mimo, że późnego - zakupu nie żałuję. I nie dziwie się, że konsolka tak dobrze zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałaby się w Polsce gdyby gry były chociaż z napisami. Platforma reklamowana jako familijna/dla dzieci nie ma rodizmego języka klientów? Sad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 23:55, Lailonn napisał:

Sprzedawałaby się w Polsce gdyby gry były chociaż z napisami. Platforma reklamowana jako
familijna/dla dzieci nie ma rodizmego języka klientów? Sad...

Najpierw żeby coś było z napisami to musi się sprzedawać.
Xbox360 i PS3 mają dużo, naprawdę dużo większą ilośc użytkowników w Polsce a polonizacji tak wiele nie ma.

Nie opłaca się polonizować gier dla tych dziesięciu osób które je kupią w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 00:04, Krzycho napisał:

Najpierw żeby coś było z napisami to musi się sprzedawać.
Xbox360 i PS3 mają dużo, naprawdę dużo większą ilośc użytkowników w Polsce a polonizacji
tak wiele nie ma.

Nie opłaca się polonizować gier dla tych dziesięciu osób które je kupią w naszym kraju.


To najlepiej nie robić nic i też będzie dobrze ? lol Z takim podejściem to Polska zawsze będzie daleko daleko w tyle za krajami uboższymi od nas. Tak samo było z xbox live, że nawet Czechy miały a my nie mieliśmy. Równie dobrze, mogę sobie sam sprowadzić Wii z niemiec i wyjdzie mi taniej. Po co nam dystrybutor polski, który i tak nic nie robi ? Tak samo się tyczy gier, filmów i innych rzeczy. U nas nie ma bo nikomu nie chcę się wydawać bo "nikt nie kupi". W USA się tym nikt nie przejmuje i wydają 3 x to samo w innych edycjach i to jeszcze taniej niż była wcześniejsza. Nic dziwnego, że w Polsce takie piractwo :) Jak ludzie mają nie piracić jak u nas nic nie można kupić ? Phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 00:30, vegost napisał:

To najlepiej nie robić nic i też będzie dobrze ? lol Z takim podejściem to Polska zawsze
będzie daleko daleko w tyle za krajami uboższymi od nas. Tak samo było z xbox live, że
nawet Czechy miały a my nie mieliśmy. Równie dobrze, mogę sobie sam sprowadzić Wii z
niemiec i wyjdzie mi taniej. Po co nam dystrybutor polski, który i tak nic nie robi ?
Tak samo się tyczy gier, filmów i innych rzeczy. U nas nie ma bo nikomu nie chcę się
wydawać bo "nikt nie kupi". W USA się tym nikt nie przejmuje i wydają 3 x to samo w innych
edycjach i to jeszcze taniej niż była wcześniejsza. Nic dziwnego, że w Polsce takie piractwo
:) Jak ludzie mają nie piracić jak u nas nic nie można kupić ? Phi.


Po prostu w naszym kraju jednak dalej rządzi popyt na "najpotężniejszą" konsolę. Wii taką nie jest, i dlatego się nie sprzeda. Mnóstwo ludzi czekało na PS3 i kupiło PS3, mimo, że Sony wprowadziło program lokalizacje 2.0 dopiero niedawno. Nie wspomnę o fakcie, że mnóstwo gier, które są lokalizowane na PC nie zostają zlokalizowane na PS3. Prosta arytmetka - mało sprzedanych platform (Wii) = nie opłaca się wrzucać pieniędzy na proces poloniazcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 00:39, Lailonn napisał:

Na ps3 polonizacje aż się roją i mnożą ;p Sony ma cały program polonizujący...


Szkoda, że polonizuje tylko gry dla dzieci albo jakieś crapy na mova :) Zdarzyło się, że Uncharted to exlusive ps3 i spolszczyli. A reszta ? Tylko trzy gry swoje będą polszczyć ? Polska to ciągle kraina cieni i czarnej dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 01:08, vegost napisał:

Szkoda, że polonizuje tylko gry dla dzieci albo jakieś crapy na mova :) Zdarzyło się,
że Uncharted to exlusive ps3 i spolszczyli.

Resistance 3, Killzone 3, inFamous 2, Heavy Rain, Uncharted 3 - zaiste same gry dla dzieci i crapy na move''a.

Dnia 15.01.2012 o 01:08, vegost napisał:

A reszta ? Tylko trzy gry swoje będą polszczyć

A co mają robić? Polonizować gry EA, Ubisoftu, Activision i całej reszty? Nie mają takiego prawa.

Dnia 15.01.2012 o 01:08, vegost napisał:

? Polska to ciągle kraina cieni i czarnej dziury.

LOl, bo gry nie są dubbingowane? Zaraz się popłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing - NIE!!! Źle zrobiony zarzyna całą grę i sprawia, że granie w nią to mordęga (Killzone 2, SOCOM: Polskie Siły Specjalne).
Napisy - a owszem. Tylko bez jakiś okrutnie rażących ortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas wszystko droższe droższe. Niż w innch krajach EU
http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Dlaczego-w-Polsce-jest-tak-drogo,wid,11689741,wiadomosc.html?ticaid=1dbe7&_ticrsn=3

Nawet za towary produkowane w Polsce płacimy więcej niż inni. Przykład pierwszy z brzegu: Fiat Panda prosto z fabryki w Tychach. Cena nad Wisłą: 8232 euro, cena w Holandii: 6585 euro - czyli o jedną czwartą mniej. Za Pandę mniej płacą Włosi, Hiszpanie, Brytyjczycy i Francuzi. O cenach samochodów używanych lepiej w ogóle nie wspominać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować