Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft ma 20 milionów graczy

28 postów w tym temacie

Kurczę, co ludzie widzą w tym cholerstwie? Nie lepiej kupić sobie klocki lego? Taniej wyjdzie i zdrowiej... no dobra, może tylko zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak zdrowiej? Nadepnąłeś kiedyś na klocek? Ja mam w tym ogromne doświadczenie. Minecraft jest genialną gierą, sam kupiłem i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 11:59, Baknak napisał:

Kurczę, co ludzie widzą w tym cholerstwie? Nie lepiej kupić sobie klocki lego? Taniej
wyjdzie i zdrowiej... no dobra, może tylko zdrowiej.

Ja też tego nie rozumiem i chyba nie będę chciał tego pojąć. Wole już pograć w Mario. Ale lepszy chyba taki Minecraft niż Tibia. A co do klocków lego heh. Na gramie ktoś dawał jakiegoś niusa całkiem niedawno, że ma powstać [niby] Lego Minecraft <--- xD Dziwne bo ta gra sama w sobie jest dosłownie niczym klocki lego. Ahh tak wersja od Lego [jak kiedyś powstanie] będzie bardziej Lego no bo będzie na "Oficjalnych/oryginalnych Klockach Lego" :3 ]:->

Pozdrawiam.
EDIT:
Ale i tak najlepsze pytanie zadał Mroczny_Joga hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minecraft jest genialny. Kupiłem go 8 miesięcy temu i nie żałuję. Może jak się ogląda filmy to da się znudzić, ale jakby zagłębić się i odkryć wszystko co da się tam zrobić to jest to naprawdę fajne. Bardzo luźna gra na zimne zimowe wieczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 11:59, Baknak napisał:

Kurczę, co ludzie widzą w tym cholerstwie? Nie lepiej kupić sobie klocki lego? Taniej
wyjdzie i zdrowiej... no dobra, może tylko zdrowiej.


Widzą w tym wielki fun ? W Minecrafta zazwyczaj grają grupki osób, które wspólnie budują, eksplorują, rozmawiają itd. i mają z tego świetną zabawę. Głównie z tego powodu, że grają razem, bo grając samemu nie dziwie się, że komuś się to nudzi.

Co do samego newsa to niezły wynik. Nie spodziewałem się że tyle osób gra w Minecrafta, a pomyśleć ile jeszcze piratów jest w sieci, pewnie drugie tyle. Ja osobiście chętnie bym pograł może w niedalekiej przyszłości zakupię grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę genialna w swojej prostoscie. Dostajemy człowieczka, prawie zerową fizykę, trochę materiałów do budowania, a jednocześnie da się zrobić tu tak wiele wspaniałych rzeczy :)
Niestety, mi z czasem znudziło się granie samemu, a jedyne serwery jakie znalazłem zawierały ośmiolatków kaleczących językiem polskim na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:04, binerek napisał:

Hmm na stronie minecraft.net jest zarejestrowanych 20 milionów osób, ale tylko 4,653,143
osób kupiło grę.

Bo tak jest. Twierdzenie z tytułu jest ciut przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna w multi. Jak na granie w singlu to trochę za mało contentu, ale tu można sobie mody wgrać, których jest cała masa i mamy zabawę na długie godziny. Może się wydawać, że cena nie jest adekwatna do oferowanej zawartości, ale to tylko pozory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:21, Dared00 napisał:

> Hmm na stronie minecraft.net jest zarejestrowanych 20 milionów osób, ale tylko
4,653,143
> osób kupiło grę.
Bo tak jest. Twierdzenie z tytułu jest ciut przesadzone.

Nie jest przesadzone :P Po prostu resztę policzyli jako piraty :D Na pewno i tak jest więcej piratów niż 20 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna, tzn. gram od niedawna i mi się nie zdążyła znudzić. Fajny jest zwłaszcza tryb przetrwania, bo samo budowanie byłoby faktycznie nudne. Gra wciąga - można bez ograniczeń budować co tylko sobie ktoś wyobrazi. Świetna piaskownica, a na tych dla których to za mało czeka tryb survival - bardzo emocjonujący zwłaszcza pierwszej nocy, kiedy mobki atakują xD a bezbronny, zagubiony gracz za bardzo nie wie jak przetrwać. Niezapomniany moment w całej grze, potem jest już z górki i ten klimacik powoli słabnie, ale zawsze można ruszyć w głąb niezbadanej pieczary i pobawić się w grotołaza. Jak dla mnie mega, warto naprawdę zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować