Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us nie będzie tak liniowe, jak Uncharted

8 postów w tym temacie

No ciekawie ciekawe, a no tak nie mam PS3, to już mniej ciekawie. Aaa no tak, kupię sobie za pół roku, ooo to już od razu bardziej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Naughty Dog czyli to nie może się nie udać... Sam nie mogę się doczekac jakiegoś Dema.
Ogólnie zaskoczyli mnie samym faktem powstawania tej gry a podbili stawkę wyznaniem, że nad tą grą już pracują od dawna<drugi zespół>. A wniskując z trailera na silniku gry to prace już są na bardzo zaawansowanym poziomie.
Szybciej mi z tym panowie, szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie równie epickie co Heavy Rain (ogólnie, nie pod jakimiś tam względami porównawczymi). Z chęcią bym w to zagrał już teraz natychmiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra sprawiła, że właśnie zastanawiam się nad wymienieniem mocnego PCta na laptopa i PS3. :D Od lat czekam na grę w takich klimatach, z bardziej realistycznym podejściem do walki o przetrwanie gdzie każdy nabój się liczy, a główny bohater jest człowiekiem, a nie maszyną, która rozwali dziesiątki przeciwników na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, absolutne przeciwienstwo mechaniki z Uncharted, gdzie clou calej zabawy stanowil rampage po mapie i setki wystrzelanych pestek. Przynajmniej wstepnie wiadomo, ze nie beda to dokladnie te same gry w innych realiach. To nawet dobrze, Uncharted''ow ostatnio jak psow, przydalo by sie cos innego;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku bałem się, że gra będzie klonem Uncharted umiejscowionym w świecie zombie. Teraz muszę wpisać The Last of Us na listę must have i czekać na premierę. Bardzo podoba mi się to podejście - mało amunicji, zaszczucie, wybory moralne. No i do tego Naughty Dog, mniam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować