Zaloguj się, aby obserwować  
Blackhand

Orcs Must Die! / Śmierć Orkom! - temat ogólny

56 postów w tym temacie

Lepiej popróbuj w oficjalnej grupie OMD!2 na Steam http://steamcommunity.com/groups/OMD2 bo jak widzisz, ruch w tym temacie niewielki (do tego głównie generowany przez mnie :D).

Na mnie raczej nie licz, nie mam mikrofonu (dobrego, bo jakbym dobrze poszukał, to jakiś dziad by się pewnie znalazł), kombinuję, by skądś skołować ZM-MC1, ale tak bez specjalnego zaangażowania, cały czas są pilniejsze sprawy. Do tego gram raczej w weekendy, chyba, że wypadnie mi (jak dziś) wolne w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GamersGate promocja - OMD! jest za 2,50 euro, GOTY - 2,99 (najbardziej opłacalny wariant), generalnie wszystko, co związane z pierwszą częścią jest -75% a z drugą -50% (oprócz najnowszego DLC). Uwaga, niektóre ceny są inne, niż na Steam! Np. "normalna" cena Complete Packa to 18,99 euro, na Steam - 22,99, ale wersja z GG nie zawiera najnowszego DLC (przynajmniej nie ma go w opisie produktu), z kolei sountrack jest o jedno euro droższy, niż na Steam.
http://www.gamersgate.com/orcsmustdie

EDIT Oczywiście wszystko jest steamowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez niecałe 24 godziny na Steam OMD!2 za 3,74 euro http://store.steampowered.com/app/201790/ , DLC po 1,24/sztuka, Complete Pack (gra plus DLC, nie zawiera soundtracka) za 5,74, "przy okazji" załapała się "jedynka" - za 1,74, DLC do niej po 0,36 (Artifacts of Power) i 0,49 (Lost Adventures), GOTY za 2,24 (jest jeszcze Franchise Pack, który zawiera wszystko oprócz soundtracka, czyli gry i DLC).
Uzupełniać braki, natychmiast, ja zrobiłem to już o 6 rano :D. Orcs Must Die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zastanawiam się czy ktoś ma podobny problem
Zakupiłem OMD na którejś tam promocji z dodatkami dlc potem pobrałem demo OMD2 i owe dodatki były wczytane przez grę że mogłem ich używać
Teraz zakupiłem OMD2 z DLC do niego a tu nagle się okazuje że pełna kopia nie wczytała nic z OMD1 to jest nieco dziwne skoro zrobiło to demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 21:54, LubieWafle napisał:

Jak odblokować nowe stroje czy coś? W niektórych filmikach na YT ludzie mają głównego
bohatera w zbroi tak jakby samurajskiej... :)


OMD! - Jak zaznaczysz w menu głównym (chyba w menu "Wyświetl dodatki") "Pogromca Orków", to gra Ci przestawi na strój (niespodzianka) "Pogromcy Orków", są jeszcze kostiumy Rycerza Zakonu (dostęp do niego mają tylko ci, którzy kupili preorder) i Cardboard Tube Samurai (tylko dla tych, którzy mają jeden z kodów, które ludzie z RE rozdawali między innymi na PAX Prime 2011).

W OMD!2 kostiumy można zmieniać w ostatniej opcji w księdze zaklęć, Vanity bodajże (każdy kostium trzeba wykupić jeszcze za czaszki, ich dostępność zależy też od wykupionych DLC, jest jeszcze specjalny kostium, na który kody rozdawało Alienware).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Strój Rycerza Zakonu był bonusem dla preorderowców i tylko dla nich niestety.
Na Samuraja Robot rozdawał parę razy kody przy różnych okazjach, ale mało prawdopodobne, żeby jeszcze kiedyś to zrobili, skoro nawet OMD!2 poszedł w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 17:55, Blackhand napisał:

...

Strój Rycerza Zakonu był bonusem dla preorderowców i tylko dla nich niestety.
Na Samuraja Robot rozdawał parę razy kody przy różnych okazjach, ale mało prawdopodobne,
żeby jeszcze kiedyś to zrobili, skoro nawet OMD!2 poszedł w odstawkę.

Ehh no to szkoda... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientuje się może ktoś, jak dodać własne tekstury tak, by były widoczne w grze bez modów (chodzi mi o OMD!2)? Chodzi mi o sposób inny, niż przez modyfikację pliku data.zip :) (to mało elastyczna i wygodna metoda). Wrzucanie do folderu głównego gry i do folderu data nic nie daje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie efektywnego wykorzystania Ice Vent z Orc Must Die 2? To zamrażająca pułapka z arsenału Czarodziejki. Główny problem polega na tym, że jej efekty neutralizują się z ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 03:59, Kardithron napisał:

Jakieś porady odnośnie efektywnego wykorzystania Ice Vent z Orc Must Die 2? To zamrażająca
pułapka z arsenału Czarodziejki. Główny problem polega na tym, że jej efekty neutralizują
się z ogniem.


No to używaj albo lodu, albo ognia :P Zresztą nigdy nie wydawało mi się, by Ice Vents były jakoś przydatne ... do ewentualnego spowalniania wrogów używałem smoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 11:13, Outlander-pro napisał:

No to używaj albo lodu, albo ognia :P

Będę musiał, tylko smutek, bo to jeden punkt z combo mniej. :( Ze smołą nie ma tego problemu, bo jest neutralna żywiołowo.

Dnia 16.07.2016 o 11:13, Outlander-pro napisał:

Zresztą nigdy nie wydawało mi się, by Ice Vents
były jakoś przydatne ... do ewentualnego spowalniania wrogów używałem smoły.

Smoła jest ekskluzywną pułapką Maga Bitewnego, którym nie gram. Muszę spowalniać wrogów na inne sposoby (np. kupując odpowiednie ulepszenia dla kwasu).
Zamrażające Wentylatory próbowałem wykorzystać jako ostatnią linię obrażeń, żeby wyłapać wszystkich orków, którzy prześlizgną się przez główne pułapki, a następnie zabić ich kuszą (x2 obrażenia dla zamrożonych). Działa to jako efektywne spowolnienie, ale niestety musi się resetować, w odróżnieniu od smoły. Można też je połączyć z obrażeniami fizycznymi od np. maczugi.

Wcześniej wrzucałem je na główną linię ataku razem z ogniem, nie zwracając w ogóle uwagi na to, że niweczy on efekty mrozu. Chyba podświadomie sądziłem, że orkowie umrą od szoku termicznego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kogokolwiek interesuje - w następnym patchu do OMD!U tryb Siege trafi do kosza, zostanie tylko Survival. Tym samym twórcy najwyraźniej przyznają, że zmiana charakteru rozgrywki (z TPP TD na TPP TD + MOBA) była błędną decyzją. Nie wiem tylko, czy się nie spóźnili, jedni gracze już zdążyli się przyzwyczaić do Siege (i nawet go chwalą), a ci, którym zmiana formuły nie przypadła do gustu, pewnie już dawno na grze krzyżyk postawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować