Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ nad przepaścią?! Prace nad Warhammer 40,000: Dark Millennium Online zawieszone?

25 postów w tym temacie

Kto by pomyślał, że tak duży wydawca mógłby zbankrutować przez swoje złe decyzje.. Wartość spółki jest bardzo niska i nie sądziłem, że jedna akcja THQ może być tak tania.. Nigdy nie byłem fanem THQ bo nie wydawał żadnych ciekawych dla mnie gier. Szkoda jednak, że jest w tak poważnych tarapatach o ile to prawda a nie wymysły jednego człowieka. Oby jednak informację podane przez tego pana nie były w 100 % prawdziwe.. Jeśli THQ były by wystawiona na sprzedaż to oby znalazł się inwestor z Europy bądź USA, ale nie z Chin.. Najważniejsze, żeby nie zachwiało to na interesach THQ i wydawaniem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 23:48, Laston napisał:

Eee skasować projekt po 5-6 latach produkcji? Totalny bezsens... Jakoś nie chce mi się
wierzyć w te rewelacje.


Ci od Duke Nukem Forever kasowali (podobno). Jak się Blizzardowi zachce, to też może kasować tytuł i zaczynać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2012 o 23:53, NeroNarmeril napisał:

Ci od Duke Nukem Forever kasowali (podobno). Jak się Blizzardowi zachce, to też może
kasować tytuł i zaczynać od nowa.


THQ to nie Blizzard, więc nie wiem co to za argument ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFS !! Jedyne MMO dla którego nawet rozważyłbym płacenie miesięcznego haraczu (tzw. ''abonamentu'') choć go nie uznaję i nie gram z tego powodu w MMO (chyba że te co mają inne systemy - F2P czy jakies mikrotransakcje typu World of Tanks). Mega ciekawy świat, dobrze zrobione MMO mogłoby trafić w swoją niszę (nie, nawet nie śmiem twierdzić że zachwiałoby rynkiem MMO, bo WH40k to jednak niszowe uniwersum w porównaniu do Warcrafta czy star Wars - niestety, bo jest jednym z najciekawszych i najbardziej rozbudowanych) i mogłoby w niej pozostać jakiś czas przynosząc sensowne zyski THQ, szczególnie że ci ostatni od ładnych paru lat wydają genialne RTSy... (tak wiem, ze Relic je robił, ale THQ wydawało pod swoim sztandarem, a nie żadne EA czy inne srActi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio się zgadzam z tym, że popełnili błąd dając Saint Row w listopadzie. Tak, był napakowany, no i? Anno 2070 jakoś to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The Game Workshops"? Chyba "Games Workshop" :P

A tak na temat, szkoda, że takie studio ma kłopoty. Jak do tej pory ich gry (przynajmniej te, z którymi miałem styczność) były raczej dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie przez tę zmianę logo. Okazuje się, że nie tylko mi średnio przypadło do gustu. Inwestorem pewnie też się nie spodobało.

A tak w ogóle, zawsze lubiłem THQ. Nie przypominam sobie, bym mogł coś zarzucić sposobie wydawania ich gier. No i też zawsze były to konkretne pozycje, to się dobrze kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 00:06, Bambusek napisał:

Średnio się zgadzam z tym, że popełnili błąd dając Saint Row w listopadzie. Tak, był
napakowany, no i? Anno 2070 jakoś to nie przeszkadzało.

Anno nie było kolejnym z setek shooterów jak SR. No dobra, SR był specyficzny, ale kto o nim w ogóle myslał jak wszyscy mówili tylko o pojedynku BFa z MW?
a co do THQ.. mniej zabaw w nowe loga, mniej złodziejska polityka w sprawie DLC <pozdrawiamy DoW2> to może nawet uroniłbym łzę, ale tak to jakoś niespecjalnie mi ich szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie, proszę Was. Jeden z moich ulubionych wydawców. :''(
Kto będzie Nam wydawał gry Warhammera? Co z DMO? Nawet nie chcę myśleć, że może to wszystko wpaść w heretyckie łapy EA lub Acti...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, czy THQ upadnie - bo na studio z takim zestawem gier na pewno ktoś prędzej czy później sie połakomi, więc o gry byłbym spokojny. Gorzej, kto THQ mógłby wykupić. Bo wybitnie bym nie chciał, by wpadło w łapska EA, i aby ich gry zmieniły się w słitaśne recyclingowane potworki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 05:35, Tenebrael napisał:

Problemem nie jest to, czy THQ upadnie - bo na studio z takim zestawem gier na pewno
ktoś prędzej czy później sie połakomi, więc o gry byłbym spokojny. Gorzej, kto THQ mógłby
wykupić. Bo wybitnie bym nie chciał, by wpadło w łapska EA, i aby ich gry zmieniły się
w słitaśne recyclingowane potworki...



... które przynoszą zyski bo gracze je kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 00:06, Bambusek napisał:

Średnio się zgadzam z tym, że popełnili błąd dając Saint Row w listopadzie. Tak, był
napakowany, no i? Anno 2070 jakoś to nie przeszkadzało.

Tylko że Anno trafia do specyficznej grupy graczy, która mając do wyboru strategię a grę akcji wybierze to pierwsze. W przypadku Saintsa rynek był przepchany tyloma produktami podobnego gatunku, że wybór był ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laston to jedna z nielicznych branży, w których kasuje się projekty z inwestycjami rzędu milionów dolarów i mówi się "trudno".

wojteq-pol nie ma mmo typu F2P a jeżeli nadal w to wierzysz to jesteś baaaardzooo naiwny.

Henrar podaj mi jeden przykład produktu podobnego do Saint Row The Third.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 23:28, MisticGohan_MODED napisał:

Wielka szkoda w sumie... THQ robi całkiem przyzwoite gry ;/
Zwłaszcza te z o Warhammerze ;/


Gry o Warhammer-ze robił Relic, THQ był jedynie wydawcą...

Powiem sczesze mi by było na rękę gdyby THQ padło, może firma która kupiła by Relic w końcu kazała by im zrobić Homeworlda 3 a Dawn of War IV (bo trójka zapowiada się słabo a na zmiany już raczej jest za późno) było by bardziej podobne do części pierwszej czyli było RTS-em a nie kiepskim udawanym RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować