Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagradzamy 10 najaktywniejszych użytkowników Czasu Gry wiedźmińskimi podkładkami firmy Razer

32 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2012 o 11:55, Piotrek_K napisał:

129 razy zagrac i skonczyc jakas gre?! Masakra... ja od pol roku moze 6-7 pozycji skonczylem
x_x


Hehe, no wiesz jak chodziłem do szkoły to też miałem dużo czasu na gry ;) Teraz jak odpalę grę, to mi starczy na rok czasu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde uwazasz, ze ktos jest w stanie podac ile CZASU spedzil nad jakas gra te 5 lat temu ;) ? Chyba tylko ktos, kto prowadzi jakis dziennik, ale umowmy sie raczej jest to watpliwe, by ktos mial cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej. A jakbym ja co jakiś czas dodawał różne czasy w danych grach oczywiście nie jakieś tam z ''bajki'' wzięte. Dosłownie: ściemniał po całości z wynikami ale bez przesady [by to wiarygodnie ofc wyglądało] to też bym miał szanse wygrać taką podkładkę ?

:X. :L

Ktoś se dodał 129 czasów i uj wygrał sobie se. Skąd pewność, ze czasy są prawdziwe i nie są wyssane z palca ?
Pytam czysto z ciekawości bo nigdy się nie chwaliłem tutaj wynikami. Nie wiem z resztą po co :) {ok dla infa ogólnego niech będzie}

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było coś w ogóle wiadomo, że za najwięcej dodanych czasów będą nagrody? Nie było, więc nie ma raczej potrzeby szukania oszustw.

Gratulacje dla nagrodzonych, podkładki są bardzo ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 13:16, Daelor napisał:

A było coś w ogóle wiadomo, że za najwięcej dodanych czasów będą nagrody? Nie było, więc
nie ma raczej potrzeby szukania oszustw.

I chyba koło się zamyka :D.... Niezły ''bajer''. Ogólnie na nie świadomce każdy brał udział w ''konkursie''. Chyba gram to przewidział. No bo jak by oficjalnie ogłosił konkurs to by były liczby zapewne 300+ xD

Dnia 16.01.2012 o 13:16, Daelor napisał:

Gratulacje dla nagrodzonych, podkładki są bardzo ładne :D

No podkładki zapewne będą ładnie się prezentować na biurku.

@Ostrowiak

Dnia 16.01.2012 o 13:16, Daelor napisał:

A ja od lat nie używam podkładki, mać.

W dobie optycznych myszy pewnie wielu ludzi tak myśli i twierdzi =.=..... a jednak mylące to stwierdzenie.
Nie zawsze Mysz kulkowa [już archaizm] = podkładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponad 100 zaliczonych geirek to ładny wynik, ale z drugiej strony gra grze nie równa pod tym względem. CoD-y moża trzaskać po kilka dziennie, a taki np. Fallout:NV to już produkcja na długie wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 12:57, Braveheart napisał:

Ej. A jakbym ja co jakiś czas dodawał różne czasy w danych grach oczywiście nie jakieś
tam z ''bajki'' wzięte. Dosłownie: ściemniał po całości z wynikami ale bez przesady [by
to wiarygodnie ofc wyglądało] to też bym miał szanse wygrać taką podkładkę ?


Nikt nigdy nie wspominał, że będą jakiekolwiek nagrody za dodawanie czasów do czasgry.gram.pl Użytkownicy robili to z własnej i nie przymuszonej woli. Stuknęło 5000 wpisów to włodarze portalu postanowili nagrodzić najaktywniejszych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te wyniki to z tymi sprzed wyjścia z bety? Bo jak sobie wchodzę na Czasgry i pacze na zakładkę najaktywniejszych to mi wyświetla, że dodałem trzy czasy.

Dodałem ich dużo więcej, może nie tyle, co ci tutaj. Przydałaby się jakaś zakładka gdzie mógłbym zobaczyć wszystkie dodane przeze mnie czasy, ewentualnie wprowadzić lekkie poprawki(w becie nie było komentarzy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 14:26, luzac napisał:

A te wyniki to z tymi sprzed wyjścia z bety? Bo jak sobie wchodzę na Czasgry i pacze
na zakładkę najaktywniejszych to mi wyświetla, że dodałem trzy czasy.

Dodałem ich dużo więcej, może nie tyle, co ci tutaj. Przydałaby się jakaś zakładka gdzie
mógłbym zobaczyć wszystkie dodane przeze mnie czasy, ewentualnie wprowadzić lekkie poprawki(w
becie nie było komentarzy)...

U mnie to samo, dodałem na 100% więcej czasów niż jest to podane, chociaż na wygraną i tak by nie starczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja się załapałem. ;) Miło ze strony gam.pl. Zawsze gadżety z Wiedźmina są w moim domu mile widziane.

A co do pierwszego miejsca i takiej ilości czasów. Umówmy się że większość dzisiejszych gier jest krótkich, od 3 do 12 godzin. To niewielki problem dla hardcorowego gracza przejść kilkanaście/kilkadziesiąt gier rocznie. Umówmy się że większość tych czasów była umówna, tzn. rzeczywiście grał w jakąś grę 6 godzin 34 minuty i 52 sekundy, ale jako że gra nie wyświetla rzeczywistego czasu, to brał wyniki np. z xfire gdzie pokazało mu 7-8 godzin. Taki wynik wpisał. Ciężko zweryfikować poprawność czasów, a sama data dodania nie oddaje rzeczywistości. Sam w jednym dniu w przeciągu 15-20 min dodałem większość swoich czasów, gdyż po prostu miałem czas spędzony nad daną grą na xfire, czy pamiętałem niektóre czasy gry i je dodawałem. A co przechodziłem kolejną grę, to po prostu ją dodawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko że niektórzy nie mogą się zalogować i dodać swojego czasu już trochę dni, fakt raczej wątpię abym mógł się nawet zbliżyć do ostatniego miejsca, jednak chciałbym dodać czasy, przynajmniej jak jeszcze posiadam savy z ilością przegranych godzin bo później ciężko będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 12:51, Piotrek_K napisał:

naprawde uwazasz, ze ktos jest w stanie podac ile CZASU spedzil nad jakas gra te 5 lat
temu ;) ? Chyba tylko ktos, kto prowadzi jakis dziennik, ale umowmy sie raczej jest to
watpliwe, by ktos mial cos takiego...

Ja, najczęściej jestem w stanie. Ale to JA, maniak screenowania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować