Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief 4 z modułem sieciowym?

15 postów w tym temacie

Po Deusie wiara w Eidos jest we mnie silna. Jeśli w podobny sposób wyciągną z grobu kolejną z moich najulubieńszych serii, to chyba wydziargam sobie ich logo na czole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda! Ekipa miała swój dołek, ale obecnie gry z ich logiem są niemal równoznaczne ze znakiem jakości. Pichcą sobie te swoje gierki gdzieś w zaciszu, nie mają jakiś wielkich kampanii reklamowych, a gry z różnych serii nie wychodzą co rok (no dobra, jest Tomb Raider, ale od Legendy gra trzyma równy poziom, a nowa część zapowiada się wręcz nieziemsko). Ale co z tego, skoro widać, że w swoje gry wkładają masę serca. Kiedyś miałem podobne odczucia z UbiSoftem (świetny rok 2003), ale widać niektórym nieco odbija od sukcesów. W każdym razie Eidos to obecnie mój ulubiony wydawca :)

Trzecia część Thief mimo początkowych kontrowersji (widok z trzeciej osoby?!) okazała się znakomitą grą, o Thi4f też jestem spokojny. Oby do premiery!

Co do Deusa - nie wiem dlaczego, ale już od pierwszych zapowiedzi wiedziałem, że to będzie rewelacja. Tak się złożyło, że bezpośrednio przed premierą HR przeszedłem jedynkę. Co mogę powiedzieć? Duch serii został zachowany w 100%, a współczesne rozwiązania, choć było ich niewiele, tylko zwiększyły radochę z gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że pojawi się system sieciowy jakich teraz wiele - aby ograniczyć sprzedaż używek i piractwo ;). Tj. "Wpisz kod który znalazłem w pudełku aby zarejestrować grę, bo innaczej będziesz miał o połowę mniej contentu w grze i pamiętaj aby być cały czas online bo innaczej nici z "dodatkowego contentu"" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel w Thief powinien być najważniejszy, multi niech sobie nie zawracają głową.

btw mam szczerą nadzieję że na pudełku gry będzie pisało "Thief 4" a nie ten wynalazek z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:40, Myszasty napisał:

Po Deusie wiara w Eidos jest we mnie silna. Jeśli w podobny sposób wyciągną z grobu kolejną
z moich najulubieńszych serii, to chyba wydziargam sobie ich logo na czole. ;)


Oj, byłbym ostrożny z takimi wyznaniami, bo Eidos ostatnio zaskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy strzępek informacji o nowym Thiefie to dla mnie jak balsam dla duszy :) Ufam chłopakom z Eidos bo DX:HR to po prostu majstersztyk. Mam nadzieję, że nowe przygody złodziejaszka zalśnią takim samym blaskiem jak ostatni DX.
Mam też nadzieję, że nie będzie to żadem multiplay. Jakoś do Thiefa mi to nie pasuje. Ladderboardy niech sobie tam będą ale beż żadnych gier wieloosobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarcza, że mam ich logo jak przewijam stronę touchpadem w lapku ;)

Co do newsa - jeśli zrealizują na zasadzie kooperacji, to bardzo chętnie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 18:40, Myszasty napisał:

Po Deusie wiara w Eidos jest we mnie silna. Jeśli w podobny sposób wyciągną z grobu kolejną
z moich najulubieńszych serii, to chyba wydziargam sobie ich logo na czole. ;)


Boję się, że będę musiał usprawnić kompa, bo gra będzie klatkować tak samo jak Deus Ex: Human Revolution na moim lapku :<. Ale jeżeli wszystko zostanie po staremu, łącznie z Ericiem Brosiusem i Stephenem Russellem (tak się nazywa aktor podkładający głos Garrettowi?) i niesamowitym klimatem gotyku wymieszanego z kapką magii i technologii, to to będzie kolejna rewelacyjna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był multiplayer w trybie co-op, byłoby słodko. O ile pamiętam, zakończenie 3 cz. sugeruje, że Garrett spotkał potencjalną uczennicę, więc co-op miałby sens ("miszcz" i uczeń). Anyway, tytuł must-play, więc czekam na więcej freakin'' info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować