Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kasabian na ścieżce dźwiękowej Alan Wake: American Nightmare

12 postów w tym temacie

W ten sposób mnie kupili.
Chcę usłyszeć Vlad the Impaler w jakimś fajnym fragmencie, podczas ucieczki przed monstrum, czy coś w ten deseń! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawe, z chęcią popatrzę sobie na jakieś fragmenty gameplayu. Ciekawe, czy pojawią się jakieś teledyskowe fragmenty (vide scena z łódką w Black Ops)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Cieszę się, że ten gracki utwór wreszcie pojawi się w czymś wysokobudżetowym;). Do tej pory słyszałem go w jakimś niszowym serialu o policjantach, a teraz może zaistnieć;). I dobrze, bo jest niezły. Kasabian zresztą miewa niezłe kawałki.
Swoją drogą cieszy, że na 5 pierwszych komentarzy tylko jeden jest z gatunków ,,wtf". Czyżby brytole z Kasabianu zyskiwali u nas popularność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 23:46, Blackgoat napisał:

No. Cieszę się, że ten gracki utwór wreszcie pojawi się w czymś wysokobudżetowym;). Do
tej pory słyszałem go w jakimś niszowym serialu o policjantach, a teraz może zaistnieć;).

Żartujesz, prawda? "Club Foot" było WSZĘDZIE jeżeli chodzi o gry i filmy. To najbardziej wałkowany utwór Kasabian. Nic do niego nie mam, fajny kawałek, ale chłopaki wydali od tamtego czasu trzy albumy w tym najnowszy (bardzo dobry zresztą) w ubiegłym roku, więc twórcy gier mogliby trochę poszerzyć repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 08:09, mati285 napisał:

> No. Cieszę się, że ten gracki utwór wreszcie pojawi się w czymś wysokobudżetowym;).
Do
> tej pory słyszałem go w jakimś niszowym serialu o policjantach, a teraz może zaistnieć;).

Żartujesz, prawda? "Club Foot" było WSZĘDZIE jeżeli chodzi o gry i filmy.

Jakieś przykłady naprawdę dużych produkcji, gdzie był ten utwór? Bo teraz czuję się, jakby ostatnie kilka lat spędził na księżycu ;).
To najbardziej

Dnia 17.01.2012 o 08:09, mati285 napisał:

wałkowany utwór Kasabian. Nic do niego nie mam, fajny kawałek, ale chłopaki wydali od
tamtego czasu trzy albumy w tym najnowszy (bardzo dobry zresztą) w ubiegłym roku, więc
twórcy gier mogliby trochę poszerzyć repertuar.

A tu się zgodzę(poza oceną ostatniej płyty, taka sobie jest moim zdaniem). Chętnie usłyszałbym w jakiejś grze np. Fire(to też chyba gdzieś już było), Stuntman czy Fast Fuse.

Dnia 17.01.2012 o 08:09, mati285 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 21:48, Blackgoat napisał:

Jakieś przykłady naprawdę dużych produkcji, gdzie był ten utwór? Bo teraz czuję się,
jakby ostatnie kilka lat spędził na księżycu ;).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Club_Foot
Angielska Wiki podaje dużo więcej przykładów, ale dziś jest blackout, więc...

Dnia 17.01.2012 o 21:48, Blackgoat napisał:

Chętnie usłyszałbym
w jakiejś grze np. Fire(to też chyba gdzieś już było)

''Hymn'' angielskiej Premier League ;-) Zresztą w ogóle Kasabian i piłka nożna często idą w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować