Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne kontrowersje wokół DRM-u Ubisoftu

59 postów w tym temacie

Dlatego też przestałem kupować produkty Ubi od czasów drugiego Assassin''s Creed-a. Niech w końcu ludzie zaczną głosować portfelami a nie psioczą na zabezpieczenia a potem kupują dalej i są zdziwieni że ciągle i to coraz mocniej ktoś ich pakuje w d**ę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 12:57, Fang napisał:

Dlatego też przestałem kupować produkty Ubi od czasów drugiego Assassin''s Creed-a. Niech
w końcu ludzie zaczną głosować portfelami a nie psioczą na zabezpieczenia a potem kupują
dalej i są zdziwieni że ciągle i to coraz mocniej ktoś ich pakuje w d**ę...

To długo wytrzymałeś . Ja nie kupuje gier od czasów ''''Ghost Recon: Advanced Warfighter''''.
Jak tak dalej będą postępować to grozi im spory odpływ klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że chyba ich popieprzyło.Nie spodziewałem, że to zajdzie aż tak daleko z tymi zabezpieczeniami.Nawet nie wiem jak to skomentować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 12:57, Fang napisał:

Dlatego też przestałem kupować produkty Ubi od czasów drugiego Assassin''s Creed-a.


Dokładnie tak samo zrobiłem. AC2 był ostatnim tytułem Ubi, który kupiłem, ale nawet go nie rozpakowałem tylko od razu sprzedałem.
Od tamtej pory nie gram w gry tej firmy i jakoś wcale nie narzekam. Jest wiele innych ciekawych gier od producentów, którzy choć udają, że dbają o klienta.
Jak tak patrzę na zagrywki naszych kochanych wydawców to myślę, że następne będzie EA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:12, TobiAlex napisał:

Jezu, ale odkrycie. Czy to pierwszy produkt, który po wymianie sprzętu wymaga ponownej
aktywacji?


No to pokaż mi inną grę, która musisz aktywować ponownie po wymianie grafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:13, Phobos_s napisał:

No to pokaż mi inną grę, która musisz aktywować ponownie po wymianie grafy :)


Napisał przecież wyraźnie "produkt". Może chodziło mu o Windowsa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 13:14, KrzysztofT napisał:

Napisał przecież wyraźnie "produkt". Może chodziło mu o Windowsa? :)


O windzie wie chyba każdy, ale ja zadałem pytanie o grę. Akurat w przypadku gier czegoś takiego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ubisoft tak naprawdę sprzedaje wersję DEMO gry.
Cóż graczom pozostaje dostać pełną wersję z Pirate Bay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E

''nuff said. Kogoś chyba tam solidnie pomerdało. Od ich gier trzymam się z daleka i nic nie wskazuje na to, by polityka ta miała się zmienić. Dlatego też chciałbym z tego miejsca podziękować UBI Softowi, gdyż zaoszczędziłem w ten sposób kilkaset złotych, które pewnie wydałbym na ich gry. Nie kupuję, nie gram - pieniążki zostają w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od czasu premiery ac2 myślałem że drm ubisoftu polega na tym żeby przypisać grę do konta i być online
tymczasem okazuje się że do każdej gry dają inny rodzaj drm.
kolejny strzał w brzuch brawo ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować