Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny poślizg gry Max Payne 3!

15 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

[Zaktualizowano] Rockstar hartuje cierpliwość fanów serii Max Payne - premiera "trójki" po raz kolejny została przełożona. Powodem jest rzecz jasna chęć osiągnięcia wyższej jakości produktu końcowego.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny poślizg gry Max Payne 3! Znamy dokładną datę premiery" na gram.pl

Mi to nawet na rękę. W końcu w marcu wychodzi też Mass Effect 3 i już się głowiłem jak tu uciułać kasę na dwie gry w podobnym terminie, a teraz mam problem z głowy.

Pewnie nie będzie lekko i przesuną grę na późniejszy termin. Pomyślałem. Kończąc Max''a Payne''a 2 trzeci raz pod rząd przeczytałem newsa i okazało się że miałem rację. Racja to wredna suka.

Dnia 17.01.2012 o 14:23, Mr_Spike napisał:

No zawsze lepiej później i lepiej niż wcześniej i gorzej, czyli nigdy dość szlifowania
i ulepszania.

O Duke też tak mówili :>

Ehehe...whyyyyy? ;P

Nie no, czekamy cierpliwie.

No i racja co do GTA Five - pierwsza połowa roku nie dla tej gry...

Dnia 17.01.2012 o 15:35, piorko90 napisał:

GTA V zapewne zawito dopiero w 2014 roku. Rockstarowi się niespieszy z tymi sprawami
zbytnio, tak samo jak blizard, robi długo a dobrze.

Chyba 2013?

@ Pepsi

Zapomniałeś, Waść, o udziale Team Bondi? R* uczestniczyło w produkcji, ale to TB grał pierwsze skrzypce, prawda Pilocie?

> ]@ ale to TB grał

Dnia 17.01.2012 o 16:29, Vojtas napisał:

pierwsze skrzypce, prawda Pilocie?

Niezależnie od mojego jak najgorszego zdania o B.McNamarze, to tak - masz rację: pomysl był jego, scenariusz w dużej mierze jego, a o ciężkiej pracy Australijczyków ze śp. Team Bondi też nie należy zapominać. Ja nie zapominam, pepsi (jak widać) tak, więc z pretensjami proszę do niego ;-) W każdym razie przypisywanie calości zasług za ten akurat tytuł tylko i wyłącznie Rockstarowi to spore nadużycie.

Szczerze przesunięcie terminu dużej różnicy i nie robi, bo to zaledwie kilka miesięcy. Zdążę nazbierać trochę pieniędzy przez wakacje, a po nich gra już może troszkę stanieje ;p

Dnia 17.01.2012 o 16:29, Vojtas napisał:

@ Pepsi

Zapomniałeś, Waść, o udziale Team Bondi? R* uczestniczyło w produkcji, ale to TB grał
pierwsze skrzypce, prawda Pilocie?

O niczym nie zapomniałem, Panie szanowny. Zwyczajnie uznałem, że w tym kontekście nie było potrzeby wspominać o znaczącym udziale Team Bondi w produkcji LA Noire.

Zaloguj się, aby obserwować