Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Myszki Razer DeathAdder i Imperator 4G w zestawie z "wiedźmińską" podkładką

23 postów w tym temacie

Halo? Słyszy mnie ktoś?

... jestem Polakiem, nie wie pan skąd z tego malutkiego kraju z centrum Europy miedzy Niemcami a Rosją.
Czego chcę?

Chciałbym się zapytać: "czemu tak drogo"?

Mówi pan Razer i za markę trzeba płacić? A przecież logiteh i microsof mają tańsze myszki.

Że jak? że oni robią szajs a wy robicie sprzęt dla snob.. graczy?

Proszę się nie denerwować i nie wyzywać mnie od polakczków biedaczkow i że polska waluta jest teraz tania jak ukrainka przy ekspresówce. Halo? halo.... piiii


P.S. To byla rozmowa z przedstawicielem Razera na Europę (nie żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie te myszy. Za niższą cenę na pewno mozna już kupić porządnego Logitecha lub Microszrota do gier. A podkładka? Cenę ma tylko dlatego, że obrazek wiedźmiński. Podkładki z obrazkiem mozna kupić średnio za 1,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakość się płaci jak chcesz Razera to płać. Nikt Ci nie broni kupić Logitecha albo MSa... Żałosne polaczkowe myślenie. Mamy kapitalizm, mogę zacząć sprzedawać myszki kulkowe za 1000zł rozreklamować je jak stuff od Apple i też powiesz, że to źle bo Cię nie stać? haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:55, M0hh4M3D napisał:

Za jakość się płaci jak chcesz Razera to płać. Nikt Ci nie broni kupić Logitecha albo
MSa... Żałosne polaczkowe myślenie. Mamy kapitalizm, mogę zacząć sprzedawać myszki kulkowe
za 1000zł rozreklamować je jak stuff od Apple i też powiesz, że to źle bo Cię nie stać?
haha.


hahahahahaha JAKOŚĆ?!?! Razer?!?!?!?
Przecież nawet z klawiatury ścierają się znaki po pół roku!! To jest badziew jakich mało, ale rozumiem że się cenią

mam mx-1000 praktycznie od... ponad 7 lat i dopiero teraz zaczynam mieć z nią problemy.
Lepszy logitech w sklepie niż razor za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją opinię też opieram na Razerze Habu, któremu po połowie roku starła się powłoka i kółko do scrollowania zaczęło szwankować. O zużyciu przycisków nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razer swoją cenę opiera na docelowym konsumencie. Nie będzie sprzedawać np. myszek po 50 złotych, bo wtedy wszyscy by takie mieli i nie były by one takie "elitarne". Nie narzekajcie, że produkty Razera są za drogie, jeśli chcecie je mieć to je sobie kupcie, jeśli nie to nie... nie widzę problemu. A DeathAdder to cudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Lachesisa od jakiś 4-5 lat. Dostałem go za punkty z Kampanii Graczy bo tak bym nigdy nie kupił (wtedy 250 zł). Nie powiem wygodna, dokładna i elegancka. Ale... nie warta tych pieniędzy. Za 130 można mieć Logitecha mx518... na pewno w niczym nie ustępuje mojemu Razerowi.
A Razer się psuje jak wszystko... moja mysz już miała zmieniony jakiś rezystor, zdarzają się jej przycinki (pomaga wyjęcie z USB i włożenie z powrotem - w czasie gry....). Wyciera się i zbiera niemiłosiernie rysy na tej swojej fortepianowej czerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:32, Sipso2008 napisał:

Deathadder ile ma lat? Właśnie ostatnio się za nim rozglądałem i z tego co widzę to nie
tanieje ani trochę...

DA wychodził już w paru wersjach. Obecnie sprzedawany 4G ma też zmienioną optykę, więc znacznie się różni od tego z premiery. Po drodze pojawiały się różne problemy z działaniem sensorów, które były eliminowane po czasie, ale to już inna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 16:55, M0hh4M3D napisał:

Za jakość się płaci jak chcesz Razera to płać. Nikt Ci nie broni kupić Logitecha albo
MSa... Żałosne polaczkowe myślenie. Mamy kapitalizm, mogę zacząć sprzedawać myszki kulkowe
za 1000zł rozreklamować je jak stuff od Apple i też powiesz, że to źle bo Cię nie stać?
haha.

Zwrot "jakość Razera" to oksymoron. Serwis, podejście do klienta, niezrozumiałe problemy ze sprzętem, często tandetna wytrzymałość... tak, to wszystko mamy kupując sprzęt, za który płacisz jak za mokre zboże. Nie ma co się denerwować tudzież kogoś obrażać, tylko dlatego, że przestrzega przed zakupem innych. Sam fakt, że ktoś posiada pieniądze na drogą myszkę, nie oznacza, że ma dokonać zakupu nieprzemyślanego.

Powodzenia w sprzedawaniu kulkowych myszek ;) (vide Boomslang).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 00:55, artur_nogaj napisał:

Mam Lachesisa od jakiś 4-5 lat.

Ta myszka ma też jeszcze jedną poważną wadę - sensor Philips Twin Eye: jitter, problemy z osią Z itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 15:03, thiefi napisał:

P.S. To byla rozmowa z przedstawicielem Razera na Europę (nie żart)

Podkolorowałeś trochę na potrzeby anegdoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co płaczecie, że są drogie, skoro są takie beznadziejne? Jak widać mój pomysł z kulkowymi myszkami ma szansę powodzenia skoro Razerowi udaje się sprzedawać (według niektórych) podobny szajs za ciężkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 04:52, topyrz napisał:

> Za jakość się płaci jak chcesz Razera to płać. Nikt Ci nie broni kupić Logitecha
albo
> MSa... Żałosne polaczkowe myślenie. Mamy kapitalizm, mogę zacząć sprzedawać myszki
kulkowe
> za 1000zł rozreklamować je jak stuff od Apple i też powiesz, że to źle bo Cię nie
stać?
> haha.
Zwrot "jakość Razera" to oksymoron. Serwis, podejście do klienta, niezrozumiałe problemy
ze sprzętem, często tandetna wytrzymałość... tak, to wszystko mamy kupując sprzęt, za
który płacisz jak za mokre zboże. Nie ma co się denerwować tudzież kogoś obrażać, tylko
dlatego, że przestrzega przed zakupem innych. Sam fakt, że ktoś posiada pieniądze na
drogą myszkę, nie oznacza, że ma dokonać zakupu nieprzemyślanego.

Powodzenia w sprzedawaniu kulkowych myszek ;) (vide Boomslang).


A to ciekawe. Bo tak się składa że kupiłem sobie już trochę czasu temu DeathAddera i sprawuje się on wyśmienicie. Jest ona jeszcze starsza wersja z mniejszą rozdzielczościa niż ta tu teraz ( o optyce sięnei wypowiadam bo nie wiem jaka siedzi w tej nowej wersji DA ), a działą kompletnie bezawaryjnie. Do tego mogę z czystym sersem polecicćją każej praworęcznej osobie. Działa dokładnie, dobrze leży w dłoni, ma nieodczuwalne lagi i ogólem jest godny polecenia. Co prawda mojemu koledze który kupował taką samą mysz wysiadła ona po tygodniu, jednak z pomocą gwarancji bezporblemowo wymienił ją na inny egzemplarz któryego używa z zadowoleniem po dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować