Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

759 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedzi. Gierka jest tak super, że w sumie mógłbym ją przejść jeszcze raz i może nawet lepiej bo już człowiek ogarnia mniej więcej o co chodzi i w co warto inwestować. Mimo wszystko teraz chyba nie będę miał czasu ukończy jej jeszcze raz ale w przyszłości kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 22:07, GerBeer napisał:

Czy ktoś z Was próbował zagrać na PC w XCOMa na padzie? :D


A da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się.
Najlepiej działa standardowy kontroler od X360tki, przewodowy. Bezprzewodowe potrafią z tym tytułem lekko kaprysić.
Podejrzewam, że emulator pada od x360 czyli popularne x360ce też spokojnie by podołał [w razie potrzeby mam owy emu z customowanymi bibliotekami które działają z każdym steamowym tytułem, mogę wrzucić gdzieś na jakiś hosting].

Osobiście używam emulatora dosyć często bo mam w domu dwa pady typowo PCtowe [jeden to dosyć tania imitacja wizualna pada od x360, drugi to dosyć standardowy kontroler firmy apollo, mam go jakieś 3 lata i jest dosłownie nie do zajechania a cholernie dobrze mi leży w dłoniach :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko:
Mam w lapku 2 karty graficzne: AMD Radeon 8670M (1GB) i integrę Intel HD Graphic Family. Procek i5-4200U 1.60 GHz
Radeon spełnia chyba wymagania gry?? Myślę, że nawet z nawiązką..
Ustawiłem tak, żeby gierka korzystała z tej karty właśnie i grać się nie da. Tnie okrutnie na najniższych nawet ustawieniach.
Dziś wpadłem na desperacki pomysł przełączenia grafiki na zintegrowanego Intela - wszystko śmiga aż miło! A chyba jest to gorsza karta od Radeona
Może ktoś dobry w te klocki wytłumaczy mi ten fenomen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lapka z 3 GB RAM, dwurdzeniowy T6500 2,1 ghz i HD 4650M 1GB GDDR3 i gra spokojnie działa win7 32 bit i mi nic nie tnie. Więc to pewnie wina leży po stronie sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano patrzyłem jeszcze na Menadżera urządzeń. Po wybraniu mojego Radeona z listy, kliknąłem na aktualizację sterowników i po chwili system stwierdził, że sterownik karty jest aktualny...Ale sprawdzę jeszcze na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż sam się dziwię, że to piszę. Jednak po prostu wersja XCOM Enemy Unknow - a właściwie podstawki wraz z dodatkiem Enemy Within - na urządzeniach z iOS jest po prostu lepsza i bardziej precyzyjna od wersji na PC/MAC. Sterowanie jest bardzo wygodne i bardziej precyzyjne. Co wychodzi choćby podczas starć na katastrofach UFO. Na początku żałowałem, że wydałem dodatkowe 9.99 USD na grę, którą w sumie już miałem na komputerze, ale teraz jestem zadowolony. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam grę z wszystkimi DLC, w opcji Druga Fala wydawało mi się, że jest więcej opcji do wyboru w tym Maraton, czemu tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 16:40, KofeinowyPablo napisał:

Lepiej kupić "czyste" Enemy Unknown, czy od razu z dodatkiem Enemy Within? Co daje ten
dodatek?

Dodatkowe misje nowe dwie klasy żołnierzy Cyborgi i mutanci(i trochę innych bajerów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 16:49, KofeinowyPablo napisał:

Chodzi mi glównie o opłacalność zakupu razem z dodatkiem (jakieś 20 zł kosztuje klucz
steam dodatku) dla osoby która będzie grać pierwszy raz.

Dodatek to kosztuje 25 ale Euro pokarz mi ten kantor co sprzedaje 25 euro po 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem za pierwszym razem z włączonym EW. Nie widzę sensu grać w samą podstawkę jeśli masz możliwość od razu zakupu dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 17:10, Carter napisał:

> Chodzi mi glównie o opłacalność zakupu razem z dodatkiem (jakieś 20 zł kosztuje
klucz
> steam dodatku) dla osoby która będzie grać pierwszy raz.
Dodatek to kosztuje 25 ale Euro pokarz mi ten kantor co sprzedaje 25 euro po 20 zł

Funstock Digital, klucz Steam dodatku- 4.99 funta, z kodem rabatowym 3,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możesz polować na promo steamowe, jak dobrze pamiętam cały pakiet czasem chodzi w cenie 6-7 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować