Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

lol.gram.pl - demotywatory z gier i śmieszne obrazki

122 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2012 o 16:51, Inferno0009 napisał:

Ja musiałem chwilę poczekać nim pojawił się obrazek w tym okienku.


A konkretnie to ile czasu trzeba czekać? Bo się trochę obawiam, że mój dysk twardy ma krótszy czas użytkowania. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 08:29, HumanGhost napisał:

> Ja musiałem chwilę poczekać nim pojawił się obrazek w tym okienku.

A konkretnie to ile czasu trzeba czekać? Bo się trochę obawiam, że mój dysk twardy ma
krótszy czas użytkowania. ;D


Czekałem jakieś 20-30 sekund. Długość oczekiwania napewno zależy od szybkości łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 11:37, Inferno0009 napisał:

Czekałem jakieś 20-30 sekund. Długość oczekiwania napewno zależy od szybkości łącza.


Mnie się znudziło czekać po 20 minutach. Zero reakcji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 12:11, HumanGhost napisał:

> Czekałem jakieś 20-30 sekund. Długość oczekiwania napewno zależy od szybkości łącza.


Mnie się znudziło czekać po 20 minutach. Zero reakcji. :/


To nie wiem, próbowałeś może kilka razy go załadować? Raz wrzucasz i w te samo miejsce jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 18:47, Laid_back napisał:

Powinien się pojawić jak zaczniesz wpisywać tekst do pola z tematem/opisem


Wreszcie działa. Kiedy zacząłem wpisywac jak szalony opis i ciągle coś w nim zmieniać to sie wreszcie obrazek pokazał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Error notification
Na Fire Fox''ie tło okna dodawania lol''a wyłazi grubo poza ramkę (w dół): może dlatego button dodania obrazka nie działa w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wcześnie was pochwaliłem. To nadal nie działa. Jakimś cudem pojawił się rano jeden obrazek, ale i tak ostatecznie nie został dodany w serwisie. Nadal lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mocno niewygodne jest to że aby obejrzeć kolejnego posta muszę cofać się na poprzednią stronę...wolę kiedy mogę przescrollować się przez kolejne lole/demoty/tumblry itp niż tak skakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się poprawienie sposobu przeglądania prac, bo takie wychodzenie na główną za każdym razem skutecznie zniechęca do dalszej zabawy. A dodawanie obrazka nadal nie działa. Mogę klikać jak głupi i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nazwie obrazka nie może być specjalnych znaków, a sam obrazek pojawi się podczas uzupełniania wymaganych pól. U mnie w ten sposób to działa.

Po za tym u mnie też wylogowuje podczas wchodzenia na lol.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 14:24, Vens napisał:

W nazwie obrazka nie może być specjalnych znaków, a sam obrazek pojawi się podczas uzupełniania
wymaganych pól. U mnie w ten sposób to działa.

Mi się nie wyświetla absolutnie nic. Klikam na "Dodaj Nowy" i pojawia się okienko gdzie trzeba wprowadzić nazwę, źródło, tagi itp. Pole gdzie trzeba wybrać obrazek jest kompletnie nieaktywne. Zero reakcji po kliknięciu, żadnego ładowania czy przekierowania. Zupełnie jakbym próbował otworzyć ikonki klikając na screenie swojego pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem po co to badziewie. Jest tyle takich stron w internecie że ta jedna, w dodatku cholernie niedopracowana, jest niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl WHY U NO WORK PROPERLY!?
Dodałem obrazek, ale gram.pl cały czas mi zamula, więc z tego co widzę wysłałem 3x to samo...i wszystkie 3 zostały zaakceptowane o_O. Chciałem napisać do jakiegoś moda bezpośrednio, ale nie wiem kto jest odpowiedzialny za akceptację demogrywatorów, więc piszę tutaj. Może dodacie jakiś filtr, by mógł zostać wysłany obrazek, który nie był wcześniej wysyłany? Albo po prostu patrzeć czy nie dubel.

Także proszę o usunięcie: http://lol.gram.pl/lol/349/60-sekund-treningu- oraz http://lol.gram.pl/lol/351/60-sekund-treningu- .

Ten niech zostanie, bo mam tu lajki :P: http://lol.gram.pl/lol/350/60-sekund-treningu- .

Przy okazji mam też sugestię - pasek przewijania najnowszych powinien być bardziej widoczny. Trochę mi zajęło zauważenie go ^^.

Aha - i w komentarzach na lolu pomijane są niektóre spacje. Podobnie mam na czas gry. Na Operze. Zamiast widzieć "coś takiego" widzę "cośtakiego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować