Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

lol.gram.pl - demotywatory z gier i śmieszne obrazki

122 postów w tym temacie

Strona będzie trochę przeprojektowana, wzięliśmy Wasze sugestie pod uwagę.
Natomiast to pierwszy dubel jaki się zdarzył, najpierw zgłoszenia czekają w poczekalni więc nawet jeśli wstawisz 10 razy ten sam, to opublikowany będzie jeden. No chyba, że jakiś zgrzyt będzie i się dwa pokażą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 09:46, Laid_back napisał:

Strona będzie trochę przeprojektowana, wzięliśmy Wasze sugestie pod uwagę.

Ojj... ale ona musi być perfekt by dorównać kwejkom, demotom, co ja paczom, jeb z dzidy itp itd. Jak na razie wygląda to przeciętnie, szczególnie razi to o czym już pisano czyli sposób przeglądania. Ciągłe come backi na główną utrudniają oglądanie (szczególnie przy wolnym łączu).

Ale plus za pomysł zebrania tego typu "dzieł" o grach. Przynajmniej pół nagie panienki nie będą się panoszyć jak podczas oglądania kwejka z chłopakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, zmiany są:)
Cóż, koncepcja OK, ale wykonanie już nie tego:
Dlaczego, żeby zmienić kategorię rankingu trzeba wrócić na stronę główną?
Przydał by się też przełącznik, albo ustawienie pozwalające obejrzeć sam ranking bez podglądów.

Z kolei nie widzę powodu by w różnych działach strony używać różnych buttonów do dodawania LoL''i. Czy jeden i ten sam button umieszczony zawsze w tym samym miejscu -góra strony, tak jak na głównej, pasuje idealnie- nie sprawił by się lepiej? No i może trzymajcie się własnej konwencji: dodajemy "LoL''e" czy "obrazki"?

Jeśli idzie o obecną od jakiegoś czasu belkę z nowościami to pomyśł dobry: keep it up. Szkoda tylko, że jako jedyna nie pokazuje ocen. Ale to pikuś, gorzej, że jako jedyna nie pozwala otworzyć danego Lol''a w osobnej zakładce/oknie. Czy to nie zaprzecza idei tego paska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wygrać #7 podsumowanie LOL-i no i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z tą kasą. Powinienem otrzymać w jakiś sposób bon na 50 zł do wydania w sklepie jak to było ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał się dowiedzieć dlaczego nie mogę wgrać żadnego zdjęcia? Na FireFoxie i Explorerze nie da się wgrać zdjęcia przez co nie można dodać lol''a... Wie ktoś co może być przyczyną? Internet mam w miarę - 6mb, a klikając dodaj zdjęcie i wybierając je po prostu nic się nie dzieje... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 18:43, WeziWoo napisał:

Ja bym chciał się dowiedzieć dlaczego nie mogę wgrać żadnego zdjęcia? Na FireFoxie i
Explorerze nie da się wgrać zdjęcia przez co nie można dodać lol''a... Wie ktoś co może
być przyczyną? Internet mam w miarę - 6mb, a klikając dodaj zdjęcie i wybierając je po
prostu nic się nie dzieje... : /

Z tego co wiem problemy są na starszych wersjach, spróbuj użyć nowego FireFox''a, u mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2012 o 18:43, WeziWoo napisał:

- 6mb, a klikając dodaj zdjęcie i wybierając je po
prostu nic się nie dzieje... : /


6Mb to pewnie masz download. Upload prawdopodobnie 1-2. Forum świruje już od dawna. Spróbuj co jakiś czas. Ja np. muszę tego posta skopiować i dodać ponownie, bo przycisk "dodaj post" - tradycyjnie - nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:27, Undertaker napisał:

6Mb to pewnie masz download. Upload prawdopodobnie 1-2. Forum świruje już od dawna. Spróbuj
co jakiś czas. Ja np. muszę tego posta skopiować i dodać ponownie, bo przycisk "dodaj
post" - tradycyjnie - nie odpowiada


U mnie dokładnie to samo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że zawsze było to problematyczne, to teraz KOMPLETNIE nie da się wrzucić obrazka. Sprawdziłem na IE, Firefoxie, Operze, Chrome a nawet SeaMonkey. I wszędzie po rzekomym przesłaniu obrazka, wyskakuje "No files were uploaded" -_-''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie ma żadnego problemu z dodawaniem, nikt tez nie zgłaszał podobnego błędu do Twojego. U mnie dodaje bez żadnego problemu - na pewno to obrazek co chcesz przesłać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądał zupełnie jak obrazek!

W końcu mi wyskoczyło, że obrazek jest nieprawidłowy (PNG/JPG zapisany w Paincie, srsly? Musiałem jeszcze powiększać jego rozmiar, bo ważył mniej niż 10KB :U), ale udało się po zrobieniu jego screenshota, wklejeniu do Gimpa i zapisaniu. Inną paletę chyba miał.

...kliknąłem wyślij i dostałem link do LOLa - nie działał. Dopadła mnie agresja, dodam go w innym czasie :P.
Chyba, że go dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować