Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

lol.gram.pl - demotywatory z gier i śmieszne obrazki

122 postów w tym temacie

co za pajac wymyśloił taką domenę ?

Jeżeli chodzi o logowanie mam to samo ;) i powietrzam to jest LOL może stąd ta nazwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2012 o 16:26, Laid_back napisał:

Napiszcie co o tym myślicie - jeśli coś się wyświetla nieprawidłowo, wyskakuje błąd lub
znajdziecie bugi to nie zapomnijcie o nich wspomnieć w komentarzach.

fajne, tylko cały czas nie mam możliwości zalogowania się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie czuję...
Ale jeśli uważacie że to OK no to OK. Mnie ani ziębi ani parzy, będę w tej kwestii jak Szwajcaria, czyli neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będzie można znaleźć te rzeczy w jednym miejscu, ale to ma sens tylko jeśli będą tam jedynie śmieszne rzeczy nawiązujące do gier. Takie bzdety growe jakby.

Mimo wszystko wolałbym, byście coś zrobili z daremnym stanem technicznym i technologicznym GramSajtów. Stoją w miejscu już chyba od ponad roku. FAIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem fajny, ale kibicuję mu w podobny sposób co Uprising44: cieszy mnie, że coś się dzieje i bardzo bym chciał żeby się udało, ale nie będę zaskoczony gdy projekt okaże się niewypałem. Po prostu ostatnimi czasy powstało już tyle hybryd tego typu stron, że zamiast śledzić lola, ludzie wolą wejść na sprawdzonego kwejka czy demoty, bo tam zawsze trafi się coś fajnego i oryginalnego. Na gramie, póki co, poziom jest raczej żenujący, choć to już nie jest wina redakcji. Ktoś doda zdjęcie z jakimś glitchem z gry, doda opis, który ni z pupy tam nie pasuje, nic nie wnosi, nie wyjaśnia, nie rozbawia - po prostu stwierdza fakt. Nie bawi mnie taki humor. Myślę, że warto zastanowić się nad powołaniem jednego czy dwóch nowych moderatorów, którzy nie skupiali by się na pilnowaniu porządku na forum lecz na sortowaniu tych wszystkich śmieci i wyłapywaniu bardziej ambitnych dzieł. Piszę się na ochotnika! Przynajmniej na jakiś okres próbny żeby zobaczyć jak to będzie funkcjonowało. Można też dodać to do obowiązków istniejących już modów, ale wątpię aby którykolwiek przyjął to z entuzjazmem, mając na głowie pilnowanie forum. Coś takiego wydaje mi się niezbędnym rozwiązaniem, bo o ile w chwili obecnej można z zażenowaniem "przeklikać" gramotywatora (?), to za jakiś czas zrobi się tam taki burdel jak w poczekalni na kwejku. Ale poza tym to większych zastrzeżeń nie mam, cieszę się że portal nam się rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jak to wyjdzie, na razie jest ciekawie. :)
Widziałem gdzieś kiedyś w internecie growe demotywatory ale prawie nigdy nie były aktualizowane, dlatego zostały zapomniane. Oby to samo nie spotkało waszego nowego projektu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięzki design do ogarnięcia w porówaniu do innych tego typu stron.
Czemu opcja "zobacz wszyskie" jest na samym dole strony, miejsce na komentarze zajmuje zbyt duzo miejsca ( polowe?), dac ponizej albo zmniejszyc i wtedy obrazki moga byc troche wieksze, bo czesc "dzieł" polega na obejrzeniu obrazka, a w obecnej "sredniej miniaturce" slabo widac i trzeba dodatkowo powiekszac przez kliknievcie
I pasek do przesuwania w "najnowsze" malo sie wyroznia od reszty, bo na poczatku wygladal jak element tla.
Jak ma byc to na stałe to link musialaby byc gdzie umieszczone na glownej stronie- jest czas gry, a np. poprzedni projekt flaszki to nie ma linku i dopiero jak ktos wspominal to sobie przypomnialem, ze cos takie tutaj bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałbym żeby można było z edytować własny twór przed akceptacją. Sam zrobiłem kilka błędów i bezmyślnie wysłałem to, a dopiero później sobie to uświadomiłem, ale było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 22:26, Piotrbov napisał:

Jak dla mnie ten pomysł jest trafiony i w ogóle nie potrzebny.


To jest trafiony czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:31, Piotrbov napisał:

> To jest trafiony czy nie?

Literówka. "pomysł nie jest trafiony"


To już wręcz wyrazówka ;)

Fajnie by było, jakby nasza ocena od razu się aktualizowała po kliknięciu gwiazdki - żeby było widać wybór jakby po odświeżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu już minęło, niektórzy już coś wrzucili... kilka słów ode mnie.

Raz, przemieszczanie się po stronie jest skopane. Siłą takich serwisów jest to, że w łatwy sposób przemieszczamy się pomiędzy kolejnymi wstawkami. Tutaj klikasz, zobaczysz, musisz cofnąć i tak w koło Macieju.

Dwa, wymuszanie tworzenia motywatora do każdego obrazka mija się z celem. Opis może nieraz zabić śmieszny screen. Zdecydowanie wolałbym, żeby pojawiały się same obrazki.

Trzy, rynek takich serwisów jest zbyt nasycony. IMHO nie potrzebujemy następnego. Jestem pewien, że wiele osób ucieszyłoby się z poprawy funkcjonalności Gramsajtów czy naprawy statystyk dużo bardziej, niż z niepotrzebnego dodatku.

lol.gram.pl jest w moim odczuciu pierwszą rzeczą która NAPRAWDĘ serwisowi nie wyszła. Nawet flaszki były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie, że znowu się czepiam, ale... Statystyki leżą, dodawanie postów generuje błędy (i albo się doda, albo ileś minut pisania idzie na marne - gram.pl jest jedynym forum, gdzie posty muszę przed opublikowaniem wkleić do notatnika, żeby mieć kopię zapasową), edytowanie postów działa na zasadzie losowej, bo albo zapamięta zmiany, albo nie, przydatnych funkcji w stylu PW nie było, nie ma i pewnie nie będzie, tymczasem pojawiają się... hmm... "nowe inicjatywy". No fajnie, ok, ale co bardziej pozytywnie wpłynie na szeroko rozumiany wizerunek gramu - nowa, mało przydatna funkcja, jaką jest lol.gram, czy może raczej naprawienie tego, co szwankuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 20:19, Ring5 napisał:

Będzie, że znowu się czepiam, ale... Statystyki leżą, dodawanie postów generuje błędy
(i albo się doda, albo ileś minut pisania idzie na marne - gram.pl jest jedynym forum,
gdzie posty muszę przed opublikowaniem wkleić do notatnika, żeby mieć kopię zapasową),
edytowanie postów działa na zasadzie losowej, bo albo zapamięta zmiany, albo nie, przydatnych
funkcji w stylu PW nie było, nie ma i pewnie nie będzie, tymczasem pojawiają się... hmm...
"nowe inicjatywy". No fajnie, ok, ale co bardziej pozytywnie wpłynie na szeroko rozumiany
wizerunek gramu - nowa, mało przydatna funkcja, jaką jest lol.gram, czy może raczej naprawienie
tego, co szwankuje?


Również się z tym zgadzam, lepiej naprawić/dodać podstawowe rzeczy, a "projekty" pozostawić na później i staranie je przygotować, a nie wychodzi na to, że to i to kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz to mnie załamaliście. Żeby podrabiać takie gnioty jak demotywatory i kwejki (które zresztą same w sobie też są podróbkami), no po prostu wstyd, zawiodłem się na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować