Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Mass Effect 3!

43 postów w tym temacie

Haha, już ja znam te ich zalecane wymagania. Nawet gdy posiadam komputer lepszy niż jest wskazany to i tak na maksymalnych grać nie mogę jeżeli nie chcę mieć spadków poniżej 30 fpsów. W takim Batmanie AC mój komputer spokojnie przekracza zalecaną konfigurację, a muszę grać na medium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 21:28, Bosiaxd napisał:

Skreślasz grę tylko dlatego, że nie lubisz studia, które ją produkuje?


Skreślam grę, bo nie godzę się na to, żeby EA swoją platformą Origin mogło szpiegować to co i kiedy robie na swoim kompie i te informacje udostępniać komu i kiedy EA chce. Warto poczytać umowę licencyjną. Spyware i dodatkowych aplikacji do uruchomienia jako uczicwy klient nie potrzebuję. Piraci i tak będą grali bezproblemowo ja jako uczciwy klient będę miał problemy. Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak jak dwójka chodzi mi bez problemu na full w 1440x900, tak i trójka pójdzie gładko :) Wymagania niby wyższe, ale i tak pewnie tyczy się to główniegry w wysokiej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 21:35, Wojman napisał:

Skreślam grę, bo nie godzę się na to, żeby EA swoją platformą Origin mogło szpiegować
to co i kiedy robie na swoim kompie i te informacje udostępniać komu i kiedy EA chce.
Warto poczytać umowę licencyjną. Spyware i dodatkowych aplikacji do uruchomienia jako
uczicwy klient nie potrzebuję. Piraci i tak będą grali bezproblemowo ja jako uczciwy
klient będę miał problemy. Nie dziękuję.


+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 21:35, Wojman napisał:

Skreślam grę, bo nie godzę się na to, żeby EA swoją platformą Origin mogło szpiegować
to co i kiedy robie na swoim kompie


Rzadko się w czymkolwiek zgadzamy (a StarCraft II i tak jest za drogi ;P ), ale tu nasze odczucia są bardzo podobne. Ja również z ME3 zrezygnowałem, mimo że:
- naprawdę chętnie poznałbym zakończenie historii Sheparda
ORAZ
- jest to chyba jedna z niewielu nowych gier, jaka śmigałaby bez problemów na moim koncie.

Gdyby nie Origin, pewnie miałbym już złożonego pre-ordera. W tej sytuacji dziękuję, postoję. Może za jakiś czas gra trafi na półkę "budżetową" i nie będzie już wymagała instalowania spyware''u, by działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same odczucia co do Origina. Dlatego wstrzymuję się na razie z pre-orderem, a że nie miałem jeszcze osobiście do czynienia z tym ustrojstwem, to uznałem, że sprawdzę to przy okazji dema ME3. W końcu nie można tak bardzo nienawidzić czegoś z czym jeszcze nie miało się styczności. Mam cichą nadzieję, że może w licencji Origina zajdą jeszcze jakieś zmiany do czasu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania podobnie do tych z ME2, pewnie dlatego, że całość śmiga na UE 3 jak już ktoś wspomniał. Na minimalnych pójdzie, ale chyba tym razem poczekam z wymianą PC i dopiero się wezmę, tak jak z Wieśkiem drugim czekam, aż moneta się uzbiera na nowego blaszaka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak pochwalić Bioware za kolejną dobrą optymalizację swojego tytułu. Oby więcej firm tak robiło. Tudzież pogratulować po raz kolejny Epic''owi za ich Unreal Engine 3, który pomimo lat nadal zachwyca jakością wizualną, idącą jednocześnie w parze z rozsądnymi wymogami sprzętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skreślasz grę tylko dlatego, że nie lubisz studia, które ją produkuje?

Gwoli ścisłości to nie studia a wydawcy ;-)

Back on topic: Na moim lapku ruszy bezproblemowo na najwyższych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 21:20, Wojman napisał:

A mnie mówiąć szczerze nie interesują wymagania sprzętowe Mass Effect 3. Electronic Arts
dołączył u mnie do Ubisoftu czyli po prostu ich gier nie kupuję, chyba że pojawią się
w pełnej wersji w jakimś czasopiśmie. Gry Ubi się pojawiają, gry EA nie, więc żegnam
się z grami tej firmy bez żalu.


Oby nie było w przyszłości tak , że przestaniesz całkiem grać ... bo wszyscy pójdą śladami ubi i ea . Dlatego też przeniosłem się na konsole . Mam dośc instalowania do każdej gry dodatków zaśmiecających mój komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 22:37, BroVaR87 napisał:

Nie pozostaje nic innego jak pochwalić Bioware za kolejną dobrą optymalizację swojego
tytułu. Oby więcej firm tak robiło. Tudzież pogratulować po raz kolejny Epic''owi za
ich Unreal Engine 3, który pomimo lat nadal zachwyca jakością wizualną, idącą jednocześnie
w parze z rozsądnymi wymogami sprzętowymi.

Chyba raczej pogratulować twórcom lenistwa i pójścia na łatwiznę. Może UE 3 nawet dzisiaj nie jest brzydki, ale gry tworzone na nim - poza kosmetycznymi zmianami - stoją od wielu lat na tym samym poziomie graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niziutkie wymagania. Od lat nie widziałem czegoś pokroju GF 7900 w minimalnych, gdzyż większość pecetowych dewów od dawna leje na coś takiego jak optymalizacja.

Pewnie w dużej mierze to zasługa Epica i ich silnika (UE 3 jest wyjatkowo udany), ale pamietajmy że część deweloperów nawet na UE3 potrafi zażądać jakiegoś kosmicznego sprzętu. Więc IMO BioWare tutaj się postarało - ładna grafika nie wymagająca sprzętu z NASA. Brawo !

ps. Origin na minus, choć mnie to nie dotknie (biorę wersję konsolową), ale wiem jaka to kupa - korzystam przy BF3. Pomijając już kwestie szpiegowania, to klient Originu wciąż jest w wersji beta, na co EA leje sikiem prostym - to tyle w kwestii "dbałosci o userów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś niepokojąco za niskie są wymagania... czy aby na pewno oprawa wizualna nie ucierpiała?
Bardzo zabawnie by to wyglądało jak by ostatnia część miała tekstury w takiej samej jakości jak część pierwsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przyznam szczerze ze gralem, co prawda tylko w pierwsza czesc Mass Effect, druga za to ogladalem na necie i nie wiem co wy widzicie w tej grafice, wg mnie ona jest po prostu brzydka. To wszystko takie sterylne, jakies kanciate, no grafa mi nie przypadla do gustu w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować