Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Space Marine: Dreadnoughty wkroczą do akcji za tydzień

8 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

O tym, że pola bitew Warhammer 40,000: Space Marine zostaną zaszczycone obecnością wielkich maszyn kroczących dowiedzieliśmy się w grudniu. Teraz wreszcie Relic podzielił się szczegółami na temat tej długo oczekiwanej nowości.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer 40,000: Space Marine: Dreadnoughty wkroczą do akcji za tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaos Invasion też było płatne także nie wiem czemu piszecie, że poprzednie DLC było darmowe:/
Ktoś wie może ile będzie kosztować ten dodatek w euro na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakryczna polityka THQ... Czy oni na prawdę nie widzą, że dzielą już i tak mocno uszczuplone zasoby graczy...? Już teraz trzeba się naczekać, żeby znaleźć jakąś grę. :\
Poza tym, 10$? Meh. Nawet za Dreadnoughta się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem w tym, że za kilka miesięcy te dodatkowe tryby mogą być martwe. Poza tym tylko jeden Dreadnought? Ciekawe na jakiej zasadzie ktoś będzie przejmował nad nim kontrolę. Dzielenie społeczności między 3 tryby gry to nie najlepszy pomysł. Przecież większość będzie miała tylko zwykły tryb gry i Exterminatusa bez Chaosu. Lepiej aby już się ograniczyli do sprzedawania tylko alternatywnych wyglądów pancerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 06:13, HumanGhost napisał:

Postoję i poczekam.. na tańszą serię. ;]

DLC raczej nigdy nie stanieją. Dobrze pokazuje to przykład DoW2 gdzie paczka wszystkich dlc jest droższa niż sam drugi dodatek :D Chyba, że chodzi ci o samą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 00:48, Vilebert napisał:

Chaos Invasion też było płatne także nie wiem czemu piszecie, że poprzednie DLC było
darmowe:/

Pierwszym DLC było dodanie co-opa - Exterminatus. Potem dodano płatne Chaos Invasion.

Ja tam czekam, chętnie pogram sobie Dredem, ale będzie overkill ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować