Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

From Dust, Beyond Good and Evil i Outland trafią do jednego pudełka

21 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wygląda na to, że trzy hity z sieciowej dystrybucji wkrótce ukażą się również w pudełku. To propozycja choćby dla tych, którzy wyznają zasadę „jeśli coś mi się nie kurzy na półce to znaczy, że tego nie posiadam”.

Przeczytaj cały tekst "From Dust, Beyond Good and Evil i Outland trafią do jednego pudełka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MBi BG&E kaszanką zdecydowanie nie jest. Dla mnie jest to jedna z lepszych gier tego typu. Ma oryginalną fabułę, wartką akcję i wyróżniające się postacie, które można zapamiętać na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 18:49, MBi napisał:

poco kupować jedną kaszankę jak można mieć trzy na raz ?


Proszę zostań skazany na słuchanie wszystkich płyt Biebera do końca życia za nazwanie Beyond Good & Evil kaszanką, to najlepsza zaraz obok Raymana przygodówka w jaką grałem ;o

From Dust również przeszedłem i gra jak na swoją cenę jest przyzwoita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 17:42, Moooras napisał:

BG&E jest w sprzedaży w formie pudełkowej, tylko na PC (w Carefour Bemowo, nie wiem jak
w innych sklepach)

A co to ma do rzeczy skoro tutaj jest mowa o wersjach konsolowych?
Fajnie, akurat nie mam tych 3 gier więc pomyślę o zakupie. Pewnie będzie można dostać za jakieś sensowne 10-15 funtów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o BG&E właśnie :P. Przecież ile było komentarzy, że konsole dostają teraz dopiero coś, co wersja PC miała od zawsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. BG&E na PC to skopany port bez obsługi panoramicznych rozdzielczości (nad czym ubolewam) i słabszymi teksturam. Ci którzy tak mówią nie grali w nią w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafa w pecetowej wersji była spoko, ale pierwsza walka była po prostu makabryczna. Nie wiem jak to opisać, ale ledwo było widać co sie tam dzieje. Potem było już normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 19:52, MisioKGB napisał:

> poco kupować jedną kaszankę jak można mieć trzy na raz ?

Proszę zostań skazany na słuchanie wszystkich płyt Biebera do końca życia za nazwanie
Beyond Good & Evil kaszanką, to najlepsza zaraz obok Raymana przygodówka w jaką grałem
;o

From Dust również przeszedłem i gra jak na swoją cenę jest przyzwoita :)


taaa ... BG&E i Rayman to świetne przygodówki , Rome Total War to znakomite RPG , Call of Duty 4 to świetna strategia , Final Fantasy VIII to znakomita platformówka , a Broken Sword to bardzo dobry hack&slash ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 20:35, Big_Boss napisał:

Nieprawda. BG&E na PC to skopany port bez obsługi panoramicznych rozdzielczości (nad
czym ubolewam) i słabszymi teksturam. Ci którzy tak mówią nie grali w nią w ostatnim
czasie.

A to ciekawe, bo grałem w BG&E w 720p (laptop z matrycą 736p. Możliwe, że jest do wyboru i FullHD) na PC. Zresztą proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=MISe1HtOJ_Y - pc 16:9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 21:34, DAROGOTHIC napisał:

taaa ... BG&E i Rayman to świetne przygodówki , Rome Total War to znakomite RPG , Call
of Duty 4 to świetna strategia , Final Fantasy VIII to znakomita platformówka , a Broken
Sword to bardzo dobry hack&slash ...


Widać, że ktoś tu nie zauważył, że każdy gatunek gier jest dość obszerny. Gry przygodowe też. To są po prostu zręcznościowe gry przygodowe, coś innego niż Syberia itp. ale chyba nie trzeba wymyślać kolejnego gatunku specjalnie dla kilku gier :D
O BG&E słyszałem bardzo wiele dobrego i może wreszcie kiedyś zagram. Ostatnio już odrobiłem zaległości dotyczące Half-Life 2, teraz będę grał po raz pierwszy w Planescape: Torment, BG&E musi poczekać jeszcze trochę na swoją kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 22:49, buggeer napisał:

A to ciekawe, bo grałem w BG&E w 720p (laptop z matrycą 736p. Możliwe, że jest do wyboru
i FullHD) na PC. Zresztą proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=MISe1HtOJ_Y
- pc 16:9.



Dziwne. Ja mam monitor 16:10 i jak ustawiam panoramiczną rozdzielczość to mam rozciągnięty obraz z czarnymi paskami na górze i na dole udającymi panoramę dla rozdziałek 4:3. Skoro jest jak mówisz to jesteś szczęściarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że BG&E nie da się jednoznacznie sklasyfikować, bo jest action/adventure, ale też wymieszane z grami sandboxowymi i skradankami i wieloma innymi gatunkami. Przygodówka to przygodówka, BG&E nią nie jest, a tym bardziej Rayman, który jest przecież platformówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:35, Demagol napisał:

Tyle, że BG&E nie da się jednoznacznie sklasyfikować, bo jest action/adventure, ale też
wymieszane z grami sandboxowymi i skradankami i wieloma innymi gatunkami. Przygodówka
to przygodówka, BG&E nią nie jest, a tym bardziej Rayman, który jest przecież platformówką.


Jeśli przygodówki uznać za jedną dużą kategorię gier, to platformówki również łatwo pod nią podciągnąć :D dla mnie jednak jest to jedynie orientacyjna klasyfikacja, bo gry są coraz bardziej skomplikowane i międzygatunkowe. W tej chwili pod kategorię rpg można już prawie połowę gier podciągnąć ;) dlatego ja nie zwracam większej uwagi na to jak ktoś klasyfikuje gry, może to robić ze względu na własne wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:05, pawbuk napisał:

> taaa ... BG&E i Rayman to świetne przygodówki , Rome Total War to znakomite RPG
, Call
> of Duty 4 to świetna strategia , Final Fantasy VIII to znakomita platformówka ,
a Broken
> Sword to bardzo dobry hack&slash ...

Widać, że ktoś tu nie zauważył, że każdy gatunek gier jest dość obszerny. Gry przygodowe
też. To są po prostu zręcznościowe gry przygodowe, coś innego niż Syberia itp. ale chyba
nie trzeba wymyślać kolejnego gatunku specjalnie dla kilku gier :D
O BG&E słyszałem bardzo wiele dobrego i może wreszcie kiedyś zagram. Ostatnio już odrobiłem
zaległości dotyczące Half-Life 2, teraz będę grał po raz pierwszy w Planescape: Torment,
BG&E musi poczekać jeszcze trochę na swoją kolej :)


no cóż ... BG&E rzeczywiście trudno przyporządkować do jednego konkretnego gatunku ... ale Rayman przegodówką ? No bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować