Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leon Kennedy i Chris Redfield głównymi bohaterami Resident Evil 6?

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że po raz pierwszy w historii serii Resident Evil protagonistami będzie dwóch mężczyzn, a twórcy inspirują się połączeniem akcji i horroru z czwartej odsłony cyklu.

Przeczytaj cały tekst "Leon Kennedy i Chris Redfield głównymi bohaterami Resident Evil 6?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 20:49, NeroNarmeril napisał:

A Jill? Nie wyobrażam sobie Chrisa bez niej.


Że nie jest główną postacią to nie znaczy że jej nie będzie. W 5 była tylko poboczną postacią, ale się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leon? Tak panowie,tego chcę,świetna postać w RE 4,a gdyby w 6 trochę podrosła,byłaby doskonała.
Chris? Nie panowie,tego nie chcę,on już był w piątce i jedynce,mam go osobiście dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 1,2,3 przeszedłem ze smaczkiem, 4 z Leonem już mnie odrzuciła, 5 przeszedłem, ale to już nie to samo co kiedyś, gra z Survival Horror przededła na Action...jeśli w 6 stary dobry model powróci(w co wątpie), to zagram na pewno. Seria z każdą nową odsłoną traci to coś...ten klimat, atmosfere. Co do bohaterów, to Leon Cennedy mi pasuje o wiele bardziej niż Chris Redfied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi Weskera, Adę i HUNKa, a będę szczęśliwa nawet, jeśli sklecą coś, co survival horrorem znowu nazwać nie można będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa... jedni się ucieszą drudzy będą zawiedzeni :/ ja chyba zaliczę się chyba do tej drugiej połowy :( a dlaczego? ano dlatego że skoro RE6 ma czerpać z RE4 to ja podziękuję za takiego Residenta :/ to już nie jest to samo! dlaczego nie może czerpać z 3 lub z 2 ?? nie pojmuję tego?? ale dobra ok może za bardzo panikuję to dopiero zapowiedź i jeszcze nie wiadomo co z tego będzie ;) póki co mam nadzieję że wróci do korzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze że Leon i Chris będą współpracować, oboje to byli policjanci z tą różnica że jeden to normalny glina a drugi należał do oddziały specjalnego. Claire raz wspominała że Leon kontaktował się z jej bratem, ale fabuła nic nie ujawniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem: Chris, you haven''t changed. Tymczasem odEMOwali trochę Leona. That''s good. Zapowiada się... smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek trailera jest świetny, ale im dalej tym gorzej. znowu widzę kiczowate efekciarskie kopniaki z półobrotu i inne tajne techniki walki. Niemniej jednak zapowiada sie smakowicie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, czekałem no i się doczekałem. Leon wygląda poważniej a Chris się nic nie zmienił.
Ale jako protagonistę wolę jednak Leona.
Sam trailer... no cóż, wydaje mi się, że będzie tu jednak dużo akcji, a niewiele horroru... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malkomenci.
Co niby Capcom miałby zrobić, by zaprawionych graczy przestraszyć ? Możecie mi to wytłumaczyć ?
RE 2 straszył, ale ja miałem wtedy 13 lat. Przez ostatnie 11 wiosen podrosłem, naoglądałem się horrorów, pograłem w parę gierek w tych samych klimatach i naprawdę nie wiem co należałoby zrobić, by mnie w takiej grze przestraszyć.

To WY (a raczej my) się zmieniliście, a nie Capcom. Gracze narzekali że jacyś wieśniacy zatruci pasożytami w czwórce i piątce nie są straszni. Teraz Capcom dał znowu zombiaków. I co ? Znowu narzekania. Bo w grze są kopniaki z półobrotu, i dlatego to już nie horror :P Boki zrywać. Owszem, w grze jest znacznie więcej akcji, i szczerze mówiąc chwała za to. Mnie i tak już nic nie wystraszy, a tak to przynajmniej można trochę sobie postrzelać.
Łatwo siedzieć na tyłku i narzekać. Gorzej siedzieć na tym tyłku jako developer i zastanawiać się jak to przerazić 25 letniego konia który ukończył kilkanaście survival horrorów, nie mówiąc o ewentualnych filmach, czy książkach S.Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 10:06, Phobos_s napisał:

> Mnie i tak już nic nie wystraszy

A w Amnesię grał?

No właśnie w tym problem że grał :) Tylko że to była bardziej przygodówka. Trochę inny koncept gry, człowiek jest osamotniony, bez broni. Niby można coś takiego zrobić z RE. Ale moim zdaniem wyszło by wtedy nie wiadomo co. Jakaś hybryda. Mnie nawet RE3 już nie straszył.
No i właśnie, po Amnesi nie wiem czy coś mnie zaskoczy. Swoją drogą ona też miała parę oklepanych motywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 10:09, Darkstar181 napisał:

No właśnie w tym problem że grał :)


A to zwracam honor :)

Dnia 20.01.2012 o 10:09, Darkstar181 napisał:

No i właśnie, po Amnesi nie wiem czy coś mnie zaskoczy. Swoją drogą ona też miała parę
oklepanych motywów.


Jasne, że miała ale można się było fajnie pobać :)
Myślę, że w nowych częściach RE też można stworzyć klimat, który powodowałby ciary na plecach. Same potwory i zombie nie są straszne, tym bardziej gdy widzi się je w świetle słońca i akcja dookoła dzieje się bardzo szybko. Ale w odpowiedniej atmosferze można by trochę grami wstrząsnąć; tak myślę. A po RE6 tego się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować