Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III może zostać opóźnione

53 postów w tym temacie

błąd '' Okazuje się bowiem, że przed załogą Blizzarda wciąż "est" sporo pracy."

"nie est tylko jest" popraw :)

a co to news''a oni sie nie śpieszą ;) mogę czekać kolejne 2 lata do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 22:45, entriu napisał:

błąd '' Okazuje się bowiem, że przed załogą Blizzarda wciąż "est" sporo pracy."

"nie est tylko jest" popraw :)



cytując klasyka: dzięki, Andrzej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to wszystkie te zmiany, które Jay Wilson napisał w swoim blogu już są gotowe i trafią do bety w najbliższym patchu, który powinien pojawić się w ten weekend, albo zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudno mówić tutaj o opóźnieniu, gdy nigdy nie zapowiedzieli daty premiery. Same zmiany wydają się być na plus. Na przykład usunięcie mistyczki z enchantami. Zwyczajnie był to nudny pomysł i konieczność zakładania odpowiednio dopasowanych enchantów za każdym razem gdy zmienia się ekwipunek za bardzo by się pokrywała z gemami (można powiedzieć, że tutaj mogły też zadziałać doświadczenia z WoWa, gdzie enchanty są tylko nudnym obowiązkiem - może i z tamtej gry też je usuną?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo zmian, faktycznie... Wilson wspomina też, że cały czas pracują jeszcze nad systemem run i ostatecznym systemem skilli... Ech, znając Blizza - zagramy najwcześniej w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:15, Kaziu02 napisał:

Premiera Diablo III: Lipiec 2012

Od dawna w ten sposób studzę emocje swoich kolegów :)


Tak daleki termin oznaczałby totalną porażkę Blizzarda i zmniejszoną ilość pre-orderów :) Myślisz, że gracze nie są wkurzeni tym ciągłym od 12 lat czekaniem ? :) Ja już nie czekam i mam w tyłku Blizzarda. Po prostu mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:18, vegost napisał:

:) Myślisz, że gracze nie są wkurzeni tym ciągłym od 12 lat czekaniem ? :) Ja już nie
czekam i mam w tyłku Blizzarda. Po prostu mam dość :)


czekam juz 11 lat z kawalkiem to jaka roznice robi pol roku w jedna czy druga strone ? W chwili obecnej jedynym problemem blizzarda jest torchlight 2, bo konkuruje gatunkowo i juz wyrobil sobie marke. A na co czekales jesli mozna spytac ? Zadnych przelozen oficjalnych nie bylo bo daty premiery nigdy nie podali. No to na co ? Opoznien preorderow tez nie ma bo nie ma daty...

12 latek stuknie w czerwcu jak juz jestesmy dokladni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uczucie kiedy robiło się grę kilka lat i cały projekt poszedł go kosza. To uczucie kiedy robi się dalej to samo, jednak inne, nowe, cały czas zmieniając coś i zaczynając projektowanie elementów od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:18, vegost napisał:

Tak daleki termin oznaczałby totalną porażkę Blizzarda i zmniejszoną ilość pre-orderów
:) Myślisz, że gracze nie są wkurzeni tym ciągłym od 12 lat czekaniem ? :) Ja już nie
czekam i mam w tyłku Blizzarda. Po prostu mam dość :)


Myślę, że nie są. I myślę, że przesunięcie nawet i na październik czy listopad nie wpłynęłoby znacząco na liczbę pre-orderów. Blizzard działa już w tej lidze produktów, w której na każde opóźnienie się ponarzeka, ponarzeka, a i tak później poleci do sklepu, kupi i będzie ogrywało z ogromną przyjemnością. To nie DNF ; -).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te wszystkie zmiany i ciągłe opóźnienia mam gdzieś tą grę. Żadnego pre-ordera nie składam, jak wyjdzie to przemyślę zakup. Dzięki Blizzard, że zapowiedziałeś grę w 2008 roku i 4 rok już wodzisz za nos graczy. Dziękuję Ci bardzo. Moje ciśnienie na tą grę skończyło się z momentem zapowiedzi Demon Huntera. A teraz maleje z każdym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:18, vegost napisał:

Ja już nie czekam i mam w tyłku Blizzarda. Po prostu mam dość :)


Co nie zmienia faktu, że kiedy tylko DIII już wyjdzie, nie będziesz mógł się doczekać, kiedy tylko je zainstalujesz na swoim komputerze.
I sam w głębi duszy dobrze o tym wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku i tak będzie w co grać, w sumie nie pali się aż tak. Jako ogromny fan serii nie mogę się doczekać premiery, ale żadnych pre orderów już nie zamawiam. Wyjdzie, pójdę do Empiku i kupię. Pograć 1-2 dni prędzej, denerwować się o przesyłkę i datę premiery-szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gracze nam to wybaczą, przecież TO MY Blizzard! no ba, co my byśmy zrobili bez tych naiwniaków, to nic, że na start będzie masa bugów, w końcu tyle czasu robiliśmy tą grę, że mogliśmy zapomnieć gdzie czego brakuje, wyda się kilka łatek po parę giga i lecimy na wakacje..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować