Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III może zostać opóźnione

53 postów w tym temacie

A ja kompletnie nie rozumiem hajpu na tą grę. Serio, poprzednie części może i były fajne(fakt faktem, jedyne H''n''S''y przy których nie zasypiałem) ale nic ponad przeciętność. Jak wszystkie gry Blizzarda, co udało mi się z czasem zauważyć- wszystko to tylko porządna rzemieślnicza robota, żadnych cudów. Więc nie wiem na co wszyscy tak wyczekują.

Nie licząc WoW''a, czego by o nim nie powiedzieć, kiedyś był genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2-3 lata temu było oczekiwanie na D3.

A teraz? Teraz w kolejce czekam z wypiekami na twarzy na inne H''n''S-y:
- Grim Dawn
- R.A.W.
- Path of Exile
- Torchlight 2

A D3 jak wyjdzie, to wyjdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:50, Mohair napisał:

Co nie zmienia faktu, że kiedy tylko DIII już wyjdzie, nie będziesz mógł się doczekać,
kiedy tylko je zainstalujesz na swoim komputerze.
I sam w głębi duszy dobrze o tym wiesz ;)


To niestety prawda.. :D Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie trochę ponarzekać i się wypiąć raz dla odmiany na opieszałość Blizzarda :) Męczy mnie to już :( A w tym roku jest tak kiepsko z grami, że nie ma w co grać.. Więc niech lepiej dotrzymają terminu i niech nie straszą jeszcze większą pracą nad Diablo 3 :P Świra można dostać.

@EmperorKaligula no własnie czekałem na Diablo 3. Skoro mówili, że na I kwartał 2012 roku będzie to niech teraz nie przekładają. Zważywszy, że chcieli zrobić premierę na grudzień 2011 roku. Albo pracują tam osoby, które nie mają pojęcia o statusie Diablo 3, albo specjalnie robią niepotrzebny szum, który może wywołać negatywny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam takie podejście cieszy. Zamiast reprezentować podejście EA czy Acti pod tytułem: "Z góry ustalony termin najważniejszy, a bugi czy niedoróbki nam gracze znajdą i się naprawi kiedyś w łatce", czekają z wydaniem do momentu, kiedy gra będzie w pełni skończona. Jak dla mnie takie podejście się jak najbardziej chwali - a co tam, niech nawet i pół roku jeszcze robią, za to wydadzą grę pełną, a nie taką do której przez pierwszy tydzień wyjdzie 5 patch''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kilka miesięcy w tę czy w tamtą stronę nie ma większego znaczenia przy tak długim oczekiwaniu jakie Blizz nam zafundował od czasu D2. Nie ważne czy premiera będzie w kwietniu czy w lipcu, dla mnie najistotniejsze jest, żeby były preordery na EK od CDP. Jak one się pojawią to już mogę sobie wtedy czekać do premiery spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

torchlight 2 i Diablo3 to nie konkurenci mimo iż obie gry to ten sam gatunek to jednak nie do końca ta sama grupa odbiorców (ze względu na grafikę, żywotność, mechanikę), to też przede wszystkim inna liga. Ja na pewno kupie obie te gry od razu z nastawieniem na dłłuugie lata gry w D3 a T2 pograć aby zaliczyć tytuł który jest bardzo dobrym młodszym bratem. Co do zmian zaprezentowanych przez Pana JW to generalnie super poza sposobem identyfikacji przedmiotów - bardzo mi się podobał system skroli identyfikacji - czasem bywało że takowych zabrakło a akurat poleciał jakiś item który aż dziurę w plecaku palił żeby go zidentyfikować - stary system był bardzo dobry jak dla mnie. No i jeszcze to upraszczanie statystyk .... może od razu powinni zrobić tylko siłę, życie i manę/inny zasób - mimo iż to nic nie da to przesyłam apel do blizza -
NA BOGA, NIE ROBICIE GRY TYLKO DLA NIEPEŁNOSPRYTNEGO NARODU AMERYKAŃSKIEGO, NIE UPRASZCZAJCIE WSZYSTKIEGO DO POZIOMU TETRISA!!
dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie juz ten Blizzard, moze wcale ta firma nie jest taka dobra, robic tyle lat gry, no bez przesady, Rocksta jakos szybciej tworzy GTA i jest zajebiste, bez przesady, lubie ich gry(warcraft III i Diablo) ale ilez mozna czekac?!;/
jakby tak wszyscy robili to bysmy w ogole nie grali, bo musielibysmy czekac na gry po 10 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że Diablo III wyjdzie dopiero w październiku, jak się rozpocznie nowy rok akademicki, bo jak wyjdzie na wakacje, to i tak nie pogram bo to są wakacje, czas pracy i odpoczynku, a nie siedzenie przed komputerem, a mimo wszystko fajnie by było grać od dnia premiery. No ale jak wyjdzie przed wakacjami to po wakacjach może stanieje... (nadzieja matką głupich xP).
Miłego dnia wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 00:15, SarenkaB napisał:

A ja kompletnie nie rozumiem hajpu na tą grę. Serio, poprzednie części może i były fajne(fakt
faktem, jedyne H''n''S''y przy których nie zasypiałem) ale nic ponad przeciętność. Jak
wszystkie gry Blizzarda, co udało mi się z czasem zauważyć- wszystko to tylko porządna
rzemieślnicza robota, żadnych cudów. Więc nie wiem na co wszyscy tak wyczekują.

Nie licząc WoW''a, czego by o nim nie powiedzieć, kiedyś był genialny.



Ja nie rozumiem hypu na gry kryminalne, bo ich nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura z tym opóźnieniem z powodu niedopracowania, po prostu chcą szybciej wypuścić wersje konsolowe. Nie wiem po co robić przez następne 10 lat grę, która jeż już zwietrzała i wygląda kiepsko, a w którą pogra się przez chwilę. Duke Nukem Forever pokazał dobitnie, że nie warto czekać na wieloletnie produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz NIGDY nie wydał szmelcu, nieważne ile się na grę czekało. Może i ich produkcje nie są specjalnie oryginalne i graficznie wypaśne, ale zawsze są kawałkiem wyśmienitego kodu (vide SC II). Trudno, trzeba to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm.... Halo? Slychac mnie? Tak? Super. Otoz:

Nierozumiem umieszczania przez Gram.pl artykulu swiadczacym o jakimkolwiek poslizgu. Zobaczcie jaki szum zostal wywolany. Wystarczy zeby tytul artykulu brzmial Jaya Wilson opowiada o nowych zmianach w Diablo III - i juz ludzie nie strzelali by sobie w glowy ani nie walili glowa w mur ;) Niepotrzebne nakrecanie ale to byc moze tylko moje zdanie.

Anyway - widac ze przykladaja sie do tego tytulu wrecz obsesyjnie i fanatycznie. Nie oczekujmy od niego rewolucji graficznej lub gameplayowej - nie nie nie - natomiast kawal solidnej produkcji otrzymamy napewno. Mimo kontrowersyjnej polityki Blizzard nie zawiodl NIGDY. Pozatym ich ekipa ma swiadomosc ze jak D3 nie wyjdzie w 2012r. to bedzie kaplica - wyjda inne tytuly, ludzie sie odwroca. Czemu nikt nie bluzga na Rockstar za przesuniecie premiery Maxa Payn''a 3? Bo NIKT !AŻ TAK! na niego nie czeka jak masa ludzi na D3. Cierpliwosci, studzmy emocje i badzmy cierpliwi. Wiem Wiem... Samemu mi ciezko.. Ale mam nadzieje ze wraz z wypuszczeniem gry docenimy wszyscy ich geniusz a z przesowania premiery itd, wypijemy z usmiechem kielicha na Battlenecie w Nowym Tristram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować