Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świeża porcja informacji na temat nowego Tomb Raidera. Przetrwanie przede wszystkim

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

System walki, wyspa owiana tajemnicą, opcje wspinania się na szczyty - to elementy Tomb Raidera, o których opowiada Karl Sterart. Zdradza też, czy w grze pojawią się wątki miłosne.

Przeczytaj cały tekst "Świeża porcja informacji na temat nowego Tomb Raidera. Przetrwanie przede wszystkim" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Będzie to naturalne" - podbiegasz do skały z pomarańczową ikonką wspinania (która to ikonka jest jedynym wyróżnikiem spośród dziesiątków innych identycznych skał)? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, zapewne przy "behind the scenes" na pewno miałeś na myśli pojęcie "za kulisami". W każdym razie, o ile Lara Croft mnie nie kręciła w ogóle od czasów TR4 (pierwszy i ostatni w jakiego grałem), to muszę przyznać, że ten reboot zapowiada się samkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wspinaczka nie będzie w pełni dowolna. W prawdziwym życiu to tak nie działa - stwierdza."
Eeeee, właśnie tak to działa, mogę się wspinać na jaką chce sciankę, skałę itp... Conajwyżej się zabiję...
Mogli pomyśleć o tym robiąc gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że rezygnują z wątków miłosnych. To aż niepodobne do Lary, by się zadłużała w kimś pokroju np. Larsona.
Wyspa, to fajny pomysł. Na pewno da się na tej podstawie stworzyć niezłą fabułkę (czyżby ktoś z Crystal Dynamics naoglądał się LOSTów? ;) ). I survival też się podoba. Jeśli tylko będą trzymać się konceptu, zapowiada się cudownie. Ino proszę, aby gry nie przechodziło się w trzy dni. Kto jeszcze pamięta TR I, II, III i IV, w które można było katować miesiąc albo i dłużej?

Anyway, odkąd w serii pojawił się doppelganger właściwie wszystko mi jedno jak bardzo zmieni się Lara. Czekam na coś na PC z dopplem w roli głównej (albo chociaż jako dodatkową postacią do wyboru). Please?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wreszcie w tym roku czy następnym będzie premiera? Kilka tygodni temu czytałem newsa na CD-Action bodajże, że twórcy mają problem z "ogarnięciem" silnika graficznego i przez to muszą przełożyć premierę na 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:10, Demagol napisał:

To wreszcie w tym roku czy następnym będzie premiera? Kilka tygodni temu czytałem newsa
na CD-Action bodajże, że twórcy mają problem z "ogarnięciem" silnika graficznego i przez
to muszą przełożyć premierę na 2013.


Jakiś serwis to podał (chyba Gamestrend), ale nikt z SE, czy CD nie komentował tego.
Trochę dziwne dla mnie, by było jakby mieli problem z enginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować