• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
evilemot

Problem z filmami (YouTube)

Pytanie

Witam. Ostatnimi czasy, odkąd po formacie dysku przesiadłem się na Xp''ka, podczas oglądania filmów na YouTube (nie oglądam indziej, więc nie mam porównania) komputer się zawiesza i:
a) wyskakuje nie-sławny niebieski ekran
b) komputer "piszczy" przy klikaniu myszką
c) po prostu się zawiesza i nic ;)
pomaga jedynie reset komputera.
Problem jest o tyle irytujący, że pojawia się bardzo często (zwyczajowo co kilka filmików).
Jakieś rady? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam
Zmienić system :) A tak na poważnie - Adobe Flash Player plugin najnowszy do przeglądarki, cookie stronki w przeglądarce nie usuwajmy, wystarczająco dużo miejsca na bufor strumienia wideo, stabilne łącze i w miarę szybkie. Tak na szybko mi przyszło do głowy :)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2012 o 13:21, agopol napisał:

Witam
Zmienić system :) A tak na poważnie - Adobe Flash Player plugin najnowszy do przeglądarki,
cookie stronki w przeglądarce nie usuwajmy, wystarczająco dużo miejsca na bufor strumienia
wideo, stabilne łącze i w miarę szybkie. Tak na szybko mi przyszło do głowy :)
Pozdro


To nie powód żeby mu wyskakiwał aż blue screen.
Możliwe że masz coś źle z temperaturami w kompie.
Podaj mi twoją konfiguracje komputera.
Robiłeś ostatnio podkręcanie procesora / karty graficznej / pamięci RAM?
Zmierz temperatury karty graficznej tym programem:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/FurMark.html
Pobierz go i włącz z pełnym obciążeniem na kartę graficzną. Jeśli komp się zawiesi zapamiętaj temperaturę końcową karty graficznej, jeśli się nie zawiesi to rób ten test przez mniej więcej 5 minut i podaj nam temperaturę.
Możesz też sprawdzić temperaturę procesora tym:
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/testowanie_i_diagnostyka/CPU-Z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedyś tak miałem notorycznie na Xp x64 bitowym. Problemem były sterowniki, które były złe zainstalowane. Blue-Screen to częsty błąd i prawie zawsze dotyczy złych sterów do systemów. Przeszukaj i sprawdź swoje czy są dobre i aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować