Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Parker, starszy producent Diablo III, nie jest już pracownikiem firmy Blizzard

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Nadal oficjalnie obowiązującą datą premiery Diablo III jest początek bieżącego roku, choć niestety wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny trzecia odsłona popularnej serii zaliczy poślizg.

Przeczytaj cały tekst "Steve Parker, starszy producent Diablo III, nie jest już pracownikiem firmy Blizzard" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację hu9in. Chociaż nadal szanuje tą firmę i i gram w ich gry (uważam je za najlepsze), to od czasu połączenia z Activision mam podobne wrażenie, że raczej nie jest coraz lepiej. Ale to tylko moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twitterze Parker napisał "Hey Twitter, I''m no longer working at Blizzard or on D3. I''ve had a great 5 years there and those guys are going to kill it with Diablo.". o_O To, że niby jak... Ciekawa informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 10:50, czaki222 napisał:

Na Twitterze Parker napisał "Hey Twitter, I''m no longer working at Blizzard or on D3.
I''ve had a great 5 years there and those guys are going to kill it with Diablo.".
o_O To, że niby jak... Ciekawa informacja.


Nie wiem czy źle zrozumiałeś te zdanie pogrubione (po twojej wypowiedzi to wnioskuje ale może jestem w błędzie), ale ono oznacza ni mniej ni więcej niż to, że ci goście zmiażdżą rynek z Diablo (coś w tym kontekście, można inaczej przetłumaczyć ale znaczenie, sens ten sam). Jeśli uważałeś że oni zabiją Diablo, to czuj się uradowany, że tak nie jest i pewnie nie będzie z III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad czymś większym i lepszym? A co może być fajniejszego niż praca w Blizzardzie?
Chyba tylko praca w swojej własnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja źle to rozumiem,ale raczej negatywnie odnosi się do tego w jakim kierunku poszło Diablo i uważa,że 5 lat jego pracy poszło się...
Gdyby było ok,to pracy by raczej nie zmieniał i nie pisał o "większych i lepszych rzeczach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@najlpeszestwory

żle to rozumiesz

ta fraza oznacza ni mniej ni więcej, że zmiażdzą rynek z użyciem Diablo, bo gra będzie taka dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze czeka na Diablo?
Blizz przesadził całkowicie, hype osiągnął punkt kulminacyjny pod koniec poprzedniego roku, aktualnie już ta gra mnie nawet nie interesuje, a byłem gotów kupić ją w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki beta Diablo 3 trwa to nigdy nie będzie premiery. A, że ogłosili ostatnio nad czym mają zamiar pracować to jest to praktycznie pewne, że zaliczą obsuwę. Beta miała się zakończyć w tym miesiącu i wychodzi na to, że jednak zostanie przedłużona o dłuższy okres czasu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 13:38, Kopiec napisał:

Ktoś jeszcze czeka na Diablo?
Blizz przesadził całkowicie, hype osiągnął punkt kulminacyjny pod koniec poprzedniego
roku, aktualnie już ta gra mnie nawet nie interesuje, a byłem gotów kupić ją w dzień
premiery.


Nie wiem czemu, ale tak samo się czuję :/ Jakoś mnie Diablo 3 przestało interesować i jak wyjdzie to wyjdzie, a miesiąc temu byłem gotów kupić tę grę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawału dostanę od tych niepewności i czekania :))) Skarbonka z kasą odłożoną na diablo już czeka od dawna a tu nic. Oby premiera nie była na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy "Czekacze" XD osłabli/wymiękli na polu czekania gry jaką jest Diablo ]I[. Dzielnie walczyliście ale polegliście xD
Ja czekam na tą grę z dobre 9 lat ^^ [łupiąc w drugą część po BN w międzyczasie przez tych ładnych parę lat] więc poczekać jeszcze troszkę to jest dla mnie nic. Osiągnąłem maksymalny skill wyczekiwania i chyba stałem się mistrzem ZEN.
Czy dadzą na początku roku czy na koniec i tak D3 leci do rąk w dniu premiery by zatracić się w niej i skopać jak najwięcej tyłków w dobrej sprawie!! jak to Minsc mówił

]:->

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę poczekać i mieć grę dopracowaną na tyle, na ile da się tytuł dopracować przed premierą. Blizzard jest znany z tego, że dopieszcza wszystko, więc ja jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 10:50, czaki222 napisał:

Na Twitterze Parker napisał "Hey Twitter, I''m no longer working at Blizzard or on D3. I''ve had a great 5 years

there and those guys are going to kill it with Diablo.". o_O To, że niby jak... Ciekawa informacja.

Proponuję czytać co napisał później:
"Bad phrasing on my part. I mean they''re going to do a great job."
"Yeah, probably should have used a better verb than "kill it" about D3. They''re going to do an amazing job."
"Thank you! It''s been a great pleasure to work on the game."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować