• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pytajnick

Skyrim problem z wejściem do gry

Pytanie

Witam wszystkich.
Mam kolejny problem tym razem innej natury. Wściekło się czy co?
Po 256 godzinach gry i normalnego uruchamiania gry, przy kolejnym uruchamianiu Skyrim nie mogę go otworzyć.
Klikam ikonę z pulpitu, pokazuje się standardowe pierwsze okno startowe - sylwetka Norda z napisami "wersja pełna", "wersja kinowa" itd.
Klikam jak zawsze (chyba setny raz) "wersja kinowa" i nic - okno znika i nie wchodzi dalej. powtarzam w kółko 10 razy i to samo.
Jeśli to ważne - Wcześnie, zaraz po uruchomieniu kompa, jeszcze przed kliknięciem ikony Skyrim, mój NOD ESET 32 poinformował mnie że wykrył jakiś plik startujący gry BLACK OPS (którą tez mam zainstalowaną i odpalaną ze Steam) podejrzany o wirusa i wywalił go do kwarantanny. W tym czasie wszedłem w Skyrim w pierwsze okno startowe po czym pojawił się następny komunikat NOD ESET o tym, że znowu wykryto zagrożenie w postaci pliku startowego BLACK OPS i znowu wywalił go do kwarantanny.
I tu chyba zrobiłem sobie kuku bo usunąłem obydwa pliki z kwarantanny i systemu.
W obawie że popsułem Black Ops odpaliłem grę ale wszystko się pięknie uruchomiło ze steam.
Następnie próbowałem odpalić Skyrim i efekt taki jak opisałem wyżej.
Krew mnie zalewa.
Kocham steam i nienawidzę.
HELP ME. Enybody? Please!
Dzięki z góry za szybką odpowiedź, bo kiedy nie gram w Skyrim "to nie oddycham"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Uruchom Steam, prawym przyciskiem kliknij na grze Skyrim i wybierz "właściwości". Następnie wybierz zakładkę "pliki lokalne" i opcję "sprawdź spójność plików gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować