Zaloguj się, aby obserwować  
benq20

Kingdoms of Amalur: Reckoning - Temat ogólny

95 postów w tym temacie

Pytanie do was - czy da się w jakikolwiek sposób odpalić tą grę na XP Service pack 2? Praktycznie jest to 2 gra, przy której wymaga się niby SP3, ale nie będę tego instalował bo miałem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą jakieś 10 godzin spędzonych na graniu i póki co jestem zadowolony z zakupu. Przede wszystkim podoba mi się system walki, który potrafi dać sporo frajdy - nie przypominam sobie, aby w jakimkolwiek innym erpegu zabijanie otworków było tak przyjemne. Grafika całkiem ok, choć po widokach ze Skyrima szału nie ma. Z fabułą też nie jest tak źle, jak piszą w niektórych recenzjach, choć nie jest to tytuł, który przechodzi się by zobaczyć co będzie dalej. No i rola elficy w seksownym wdzianku mnie zaintrygowała. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem pobrałem demko aby mieć dodatkowe itemy w ME3 i nie widać niektórych filmikow oraz nie widać tła w rozgrywce (Właściwej gry) tylko HUD co Może być problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały dzień nie mogłem połączyć się z netem w ME3 i Amalurze. Jakaś czasowa (przydługa) konserwacja, czy dema wygasły w kwestii przechodzenia dla itemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co moge zrobic, zeby NPC''e mnie nie atakowaly? Ukradlem cos z pewnej gospody i teraz postacie sie tam znajdujace mnie atakuja, przez co nie moge oddac q ktore tam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie sysytem przechowuje savesy? Dodam, że sprawdzałem w katalogu Moje dokumenty /My Games i tam sa tylko pliki konfiguracyjne bez savesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 16:41, Ziemas napisał:

ktoś wie gdzie sysytem przechowuje savesy? Dodam, że sprawdzałem w katalogu Moje dokumenty
/My Games i tam sa tylko pliki konfiguracyjne bez savesów.

Ja mam w W7 w Moje Dokumenty -> My Games -> Reckoning. I tam są pliki typu 1027997save1.sav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 16:01, Sigu napisał:

Czy po zakończeniu głównego wątku zadań jest możliwe granie dalej, czy historia się kończy?

Można grac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie jest banalna, ale za to jaka przyjemna. :) No i naprawdę długa jeśli będziesz robił questy poboczne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robię je i dochodzę do wniosku, że ta kraina jest cholernie duża. Sporo biegania. Szkoda, że nie można wyrywać się z ataków kombo przeciwników. Jak już zaczną uderzać, źle się to może skończyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 17:48, Sigu napisał:

Właśnie robię je i dochodzę do wniosku, że ta kraina jest cholernie duża. Sporo biegania.
Szkoda, że nie można wyrywać się z ataków kombo przeciwników. Jak już zaczną uderzać,
źle się to może skończyć :/


Hmm, nie pamietam juz dokladnie, ale wydaje mi sie ze szlo blokowac serie ciosow. Jeden czy dwa zazwyczaj wchodzily, ale jak sie w odpowiednim momencie zablokowalo to szlo zatrzymac resztre. Przy grze spedzilem circa 82 godziny, co jak na produkcje, ktorej w ogole nie oczekiwalem jest calkiem niezlym wynikiem. Niestety koncowka troche nawala, ostatnie 10-15 godzin robilem byle tylko skonczyc, choc nadal wykonywalem wszystkie questy jakie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba spędzę więcej :)
Achievementy są dość cenne, a przechodzenie wszystkich gier PRG po 3-4 razy zajmuje kupę czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wątpię żeby ci się aż tyle chciało, w szczególności że calaka/platynę możesz wbić przy jednym przejściu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować