Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jay Wilson: Premiera Diablo III coraz bliżej

26 postów w tym temacie

Stawiam na wrzesień.
^^Wątpię, StarCraft II wyszedł w lato i prze to nie sprzedał sie tak jak mógł. A że - o dziwo - mimo natłoku premier pod koniec roku wszytsko sprzedało sie świetnie - Uncharted 3, Modern Warfare 3, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh czyli standardowe... walenie kijem dookola krzaka... to "juz blisko" slysze od pazdziernika.... niech sypna normalna date premiery a nie nakrecaja niepotrzebnie ludzi.... niech najpierw open bete zrobia dla stress testow serwerow.... bo jezeli tak sie chwala swoim systemem to w dniu premiery nawet niechce widziec niemozliwosci zalogowania do serwa bo obciazoiny za bardzo...albo zwiecha serwera.... jak to sie stanie to bede chcial zwrotu kasy bo ciagle sie upieraja ze bedzie ok i nic nie bedzie mulic... poczekamy zobaczymy bez open bety raczej narazie nie kupie... jezeli ME3 ukaze sie przed diablo3 to niestety ME3 bierze u mnie przewage i diablo3 poczeka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:53, Witka1995 napisał:

Stawiam na wrzesień.
^^Wątpię, StarCraft II wyszedł w lato i prze to nie sprzedał sie tak jak mógł. A że -
o dziwo - mimo natłoku premier pod koniec roku wszytsko sprzedało sie świetnie - Uncharted
3, Modern Warfare 3, Battlefield 3, Assassin''s Creed Revelations itd.

Nawet jako osoba niezbyt lubująca się w grach blizzu muszę stwierdzić, że bzdury gadasz. Ten tytuł nie podlega jakimś prostym prawom sezonowego popytu. Ich gry kupuje każdy, kto miał zamiar, cała reszta to prawie pomijalnie niewielki odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 23:47, hans_olo napisał:

Nawet jako osoba niezbyt lubująca się w grach blizzu muszę stwierdzić, że bzdury gadasz.
Ten tytuł nie podlega jakimś prostym prawom sezonowego popytu. Ich gry kupuje każdy,
kto miał zamiar, cała reszta to prawie pomijalnie niewielki odsetek.

To się zdziwisz jak ogłoszą datę premiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 00:16, SarenkaB napisał:

Jeszcze kilka razy wyjedzie z takimi zaskakującymi informacjami to zejdę na zawał z tej
radości. Naprawdę.


Ja już padłem kiedy to czytałem :) Dajcie już Diabełka 3 :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu ceny premiera już mnie nie interesuje. Poczekam trochę (długo) i kupię jak wydadzą w jakiejś reedycji z DLC, którego ta gra się zapewne doczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie oczekuje na premiere Diablo III
Dla mie 11 lat oczekiwania to troche zawiele 11 lat temu Diablo 2 miało pewien powiew nowości w tym czasie było hitem nowością na skale światową lecz teraz Diablo 3 morze okazać sie nietakim hitem jaki oczekuje Blizzard z powodu dużego nasycenia rynku grami i w turnością pomysłów urzytych w innych grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Q4 2011 Earnings call will take place on February 9, at 1:30 PM PST, which brings us an update on subscriber numbers for the final quarter of 2011. Keep in mind last call informed us of a 800,000 subscribers loss, but this time around the Annual Pass and Patch 4.3 may soften the blow.

The week of the call also may bring us information on upcoming releases, if there will be any announcement expect it before the call takes place.

Możliwe że wtedy coś się zapowie dokładnie... zamykanie ćwiartek było już nie raz wykorzystane do podania daty :)

+ FILMIK dla spragnionych http://www.youtube.com/watch?v=qlzG5iJaNTk&feature=player_embedded
+ LINK do www ze wszystkimi informacjami http://www.diablofans.com/

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 22:54, zibi20 napisał:

jezeli ME3 ukaze sie przed diablo3 to niestety ME3 bierze u mnie przewage i diablo3 poczeka ^^


Jak dla mnie, to na 100% ME3 ukaże się przed nowym Diablo :)

Ja sobie spokojnie czekam. Te 2-3 miesiące w jedną czy drugą stronę nie robią już większej różnicy.
Byle tylko można było zamówić EK od naszego CDP a nie trzeba było ściągać z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 00:34, Baknak napisał:

Po zobaczeniu ceny premiera już mnie nie interesuje. Poczekam trochę (długo) i kupię
jak wydadzą w jakiejś reedycji z DLC, którego ta gra się zapewne doczeka.


Nie będzie DLC bo po pierwsze:

1. To blizzard
2. Najważniejszy argument, będzie system mikropłatności w postaci RMAHA więc DLC będą nie opłacalne.
3. SC2 nie miał DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 09:45, ZubenPL napisał:

> Po zobaczeniu ceny premiera już mnie nie interesuje. Poczekam trochę (długo) i kupię
> jak wydadzą w jakiejś reedycji z DLC, którego ta gra się zapewne doczeka.
Nie będzie DLC bo po pierwsze:

Diablo 1 miało dodatek, Diablo 2 miało dodatek, dlaczego Diablo 3 nie miało by mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 13:12, Dared00 napisał:

Diablo 1 miało dodatek, Diablo 2 miało dodatek, dlaczego Diablo 3 nie miało by mieć?

DLC to nie pełnoprawny dodatek do gry. Mylisz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować