Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentacja nowej bohaterki w Resident Evil 6

13 postów w tym temacie

Helenka jest całkiem fajna :)
Ale z tego co pamiętam z trailera, jest tam jeszcze jedna dziewczyna. Taka blondynka, która jest ukazana razem z tym trzecim grywalnym męskim bohaterem.
Ciekawe czy to też będzie postać istotna jak Helena. A może i Chris będzie miał kogoś do pary? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne mogę się doczekać. Grałem co prawda tylko w RE5, ale każda następną część koniecznie będę kupować. Oczywiście z tej głównej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych youtubowych komentatorów, ta blondyneczka z facetem o bardzo wartościowej krwi, to Ashley z RE4, córka mr zombie-bombie-president.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 10:53, najlepszestwory napisał:

Czy w logo RE6 jest pół żyrafy i kobieta?


Nie, to cała żyrafa i kobieta... 4chan rules.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby które nie grały we wcześniejsze części gry niech nie piszą jaki to RE jest świetny, i wspaniały.
Prawdziwą esencją serii jest część 1 i 2. One budowały klimat, i pomimo braku super efektów specjalnych czy strzelania co 2 sekundy, potrafiły przyciągnać. Kiedy gra wychodziła miałem może 7 lat. Wtedy to było coś.
Baa, nawet teraz to jest coś. Bo mimo upływu czasu, obie części dają dawkę dobrego horroru. Oczywiście jeśli przymkniemy oko na grafikę, bo ta jednak została dotknięta biegiem lat. W 5 część grałem, i wbiłem calaka na PC i X360. Nie będe ukrywał że gra jest bardzo dobra na Coop. Tego brakowało w RE, jednak nie miała już tak horrorowego klimatu jak dwie pierwsze odsłony, zreszta ten kto grał w RE4 (wieśniaki z piłami, mutanty itp) dobrze wie że gra ucierpiała jeśli chodzi o klimat. Obecnie czekam na RE: ORC dlaczego.? Ponieważ wraca do miejsca gdzie wszystko się zaczeło tj. Raccoon City. Fakt, będzie wiecej strzelania niż fabuły zapewne, jednak tryb coop zapowiada się ciekawie, oraz fakt że będą zombie dobrze znane z 2/3. Nowy RE6 też daję nadzieje na dobrą grę z klimatem, chociaż końcówka trailera trochę mnie rozczarowała, zombie z nożyczko podobną macką.? Oby nie wrócili wrogowie z karabinami, i RPG. Scena początkowa gdzie widać Leona zalczącego z zombie daje nadzieje, tak samo jak Chris''a. A nowy bohater.? Się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 10:29, Nyx8 napisał:

Według niektórych youtubowych komentatorów, ta blondyneczka z facetem o bardzo wartościowej
krwi, to Ashley z RE4, córka mr zombie-bombie-president.


To na 100% jest ona. Ten sam głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 09:32, L33T napisał:

Pograj w 1-3 potem możesz mówić że grałeś w RE.


Próbowałem w 3 pograć, nie wiedziałem nawet jak się steruje lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować