Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Jaką mieliście średnią w tamtym roku?? [M]

185 postów w tym temacie

Średnia miesięcznych wizyt w Mc Donaldzie 3.7

Sama podstawówak tu komentuje?

Gimnazjum skończyłem i powiem że bez nauki to można mieć srednią 3 góra 4 alo wy macie jakieś szkoły dla debili albo poza warszawą jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4,3 teraz wszyscy wyleźli i wychodzi na to, że naród mądry jest. Normalnie nie wiem, to jakaś elita, kilka osóbjakie znam ma powyżej 5,00 a reszta to normalne 4,0 i 3,0 a tutaj, nie rozumiem i nie chcę zrozumieć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosh ja patrze jak w gimnazjum można mie poniżej 4.5???? przecież gimek to taka prosta szkoła, a podstawówka to w ogóle

ja w I liceum 4.35 i wzorowe zachowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnią w zeszłym roku? Hmm wiem że byłm w klasie maturalnej a średnia 4,32 najwyższa w klasie, dyplom za dobre zachowanie (a dokładnie za wysoką kulturę osobistą) i za wyniki w nauce oraz za osiągnieęcia sportowe (tak o nawet co nie) :) Ehh chcę jeszcze raz liceum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:57, rolek85 napisał:

Średnią w zeszłym roku? Hmm wiem że byłm w klasie maturalnej a średnia 4,32 najwyższa w klasie,
dyplom za dobre zachowanie (a dokładnie za wysoką kulturę osobistą) i za wyniki w nauce oraz
za osiągnieęcia sportowe (tak o nawet co nie) :) Ehh chcę jeszcze raz liceum...


:D szczęściarze... Ja w zeszłym roku 4,27 przedostatni semestr studiów.. (teraz właśnie skończyłem ze średnią 4.3 około)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:57, rolek85 napisał:

Średnią w zeszłym roku? Hmm wiem że byłm w klasie maturalnej a średnia 4,32 najwyższa w klasie,
dyplom za dobre zachowanie (a dokładnie za wysoką kulturę osobistą) i za wyniki w nauce oraz
za osiągnieęcia sportowe (tak o nawet co nie) :) Ehh chcę jeszcze raz liceum...


Fajna średnia. Ja cały czas utwierdzam się w przekonaniu że moja szkoła jest jakaś dziwna, a na pewno moja klasa (też maturalna)... średnia klasy 4.5, najwyższa średnia 5.33 (w szkole też). Ja tam miałem średnią poniżej średniej klasowej - 4.4, zachowanie oczywiście wzorowe, ale żadnych dyplomów ani nagród nie dostawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 12:36, Latniak napisał:

Fajna średnia. Ja cały czas utwierdzam się w przekonaniu że moja szkoła jest jakaś dziwna,
a na pewno moja klasa (też maturalna)... średnia klasy 4.5, najwyższa średnia 5.33 (w szkole
też). Ja tam miałem średnią poniżej średniej klasowej - 4.4, zachowanie oczywiście wzorowe,
ale żadnych dyplomów ani nagród nie dostawałem.


W sumie nie miałem wysokiej średniej, ale na tle klasy była wysoka. A co najciekawsze na Świadectwie Maturalnym miałem 26 przedmiotów i jedna 2kę bo na początku średniej nie przykładałem się szczególnie do nauki :) A co do klasy to byliśmy ostatnią klasą w porównaniu do innych :)

natanadler A na studiach też mie nogę powiedzieć że będę miał słąbą średnia napewno powyżej 4 :) Ale teraz nie będę pierwszy bo takie mózgi u mnie w klasie są że poza nauką to chyba nic nie widzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:34, Kalkulator12 napisał:

bosh ja patrze jak w gimnazjum można mie poniżej 4.5???? przecież gimek to taka prosta szkoła,
a podstawówka to w ogóle

ja w I liceum 4.35 i wzorowe zachowanie :P

Zalezy gdzie chodzisz. Czasami w małych miasteczkach naginają średnią o około 2 pozycje żeby ten ze wsi miał szansę w mieście. A gimnazjum to raczej nie jest ''prosta" szkoła. Gratuluję inteligencji oczywiście, ale co się czepiać do tych z dobrą średnią typu 4,2 4,3 3,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh w tamtym roku III klasa gim i średnia 4.5 a tera I klasa LO i średnia poniżej 3 :P To przez tych nowych kolegów ipoziom trudności xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze do podstawowki i mam srednia 4.74 hamy! jedna dziesiata mnie dzielila od paska.... i to juz drugi rok...... wszyscy trzej mielismy taka srednia...... dla przykladu koles z 4 klasy zdziwil sie ze taka dziewczynka co miala 2 albo 3 z maty dostala pasek. Niesprawiedliwe....:((((((((( zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 13:50, Industry napisał:

A to moje swiadectwo...


Takie pytanko. Jak ma na nazwisko twoja wychowawczyni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować