Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Jaką mieliście średnią w tamtym roku?? [M]

185 postów w tym temacie

Ja miałem w 3 gimnazjum 4.3. Myślę jednak, że średnia w gimnazjum nie odzwierciedla poziomu ucznia w szkole średniej. Kiedy rok temu dostawałem się do mojego liceum byłem mniej więcej w środku listy. Oznaczało to że jakieś 16 osób miało większą średnią ode mnie i zapewne lepiej napisało egzamin. Jednak teraz miałem najwyższą średnią na koniec pierwszej klasy liceum.

Można powiedzieć, że w różnych gimnazjach są różne poziomy nauczania. Jedni chodzą słabego liceum i mają wysokie średnie, później dostają się do najlepszych szkół. Inni tacy jak Ja pracują przez całe gimnazjum i mają gorsze oceny, później dostają się do słabszych szkół. Szkoda, że podczas przyjmowania kandydatów do liceów nie są faworyzowani Ci, którzy ukończyli lepsze gimnazja. A co do egzaminu, to według mnie był to test na inteligencje. W nie wielkim stopniu odzwierciedla umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe najwaznjejsza jest dobra serednia lecz najwazniejsze jest ile sie ma trujek i ponizej.Ja tam wole miec srednio 4.0 i zadnej trujki niz miec 4.5 i jedno trujke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 3 gimnazjum średnia 5.2

W 1 klasie liecum średnia 4.3 (Cóz nie jest to wina tego że miałem taki słaby poziom nauczania w gim. poprostu moje liceum jest jednym z najlepszych na śląsku (ta skromność:) i na serio dają tam ostro popalić)

Widać róznice więc po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:51, lisek412 napisał:

4 klasa-4.5-jedna trójka

5 klasa-4.0-żadnej trójki wszystko czwórki

6 klasa(wstyd mi)-3.7-nawet 4 trójki:( :( :(


Pewnie ocena z polskiego zaniża ci średnią (pisze się trójka, a nie trujka). Polecam Firefoksa, poprawia błędy.

Ps. Nie żebym się czepiał, ale cały czas popełniałbyś ten błąd gdyby cię ktoś w końcu nie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 klasa podstawówki
średnia 5.5 :)

mój kolega z 6 klasy miał średnią 5.9, bo mu babka żmija nie postawiła
6 bo taki miała humorek :/
ale za średnią 5.9 za darmo pojechał do Wilna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z każdym rokiem w Gimnazjum miałam coraz lepszą średnią :)
I klasa - 4,75 i fartowy pasek
II klasa - 5,0 - dwie szóstki (wf i gegra) i dwie czwóry (ang i biologia)
III klasa - 5,1 - jedna szóstka (ang) i jedna czwóra (francuski) ale nie licząca się do średniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:20, Wasil12 napisał:

5 klasa podstawówki
średnia 5.5 :)

mój kolega z 6 klasy miał średnią 5.9, bo mu babka żmija nie postawiła
6 bo taki miała humorek :/
ale za średnią 5.9 za darmo pojechał do Wilna :)


Według mnie, nie powinnismy sie porownywać jakie mamy średnie. W szkole podstawowej w miescie obok, za zrobienie wyszywanki! (sic!) dostawali 6 z maty! I powiedzcie mi, gdzie tutaj jakakolwiek sprawiedliwosc ? A na koniec, jak nauczyciel lubił ucznia ktory zasluzyl na 4 to dawał mu 6 - bo go lubi ! Nie zazdroszcze, nie o to chodzi, ale pozniej koleżanka w gim miała w tej szkole średnia 5,9 (to tez jest chore...) a na koniec pierwszej klasy gimnazjum z maty ledwoo, ledwoo 4 dostała ;|.
Ja srednia na koniec szostej klasy mialem 5.1 i to charooowałem jak cholera, bo moj brat(teraz 28lat) i siostra (22lata) uczyli sie w tej samej szkole, z tymi samymi nauczycielami i uczyli sie bardzo dobrze, takze mnie też tam ostro gnębiły:) .
Za to teraz ja mam średnia 4,64 a ta koleżanka 5.0 także spadek chyba delikatny był, ale to tak zawsze:) (gimnazjum jedno z najlepszych w okolicy)

A co do takich wyjazdów za wypas średnią to dobra rzecz, bo zawsze kogoś zmusi do pracy, ale złe to jest, jesli ktoś sie stara, uczy sie całymi dniami ale nie uda mu sie, to wtedy najczesciej sobie odpuszcza - a to nie jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować